bugün

bunlardan biri benim inşaallahu teala.

oy kullanmayacağım çünkü;

insanların bu sistemle çözüme kavuşmayan sıkıntıları, başkanlıkla birlikte de çözüme kavuşmayacak.

terörü bitiremeyen bu sistem , başkanlık gelince de bitiremeyecek.

firavuni olan mevcut sistem, başkanlık gelince de firavuni olarak devam edecek ve allahın hükmüne yine zıt küfür kanunları çıkarılacak.

bilinmelidir ki referandumu boykot etmek her müslümanın üzerine vacibdir.
hem başkanlık istemiyor hem hayır oyu kullanmıyor, kardeş sana küçükken kamyon mu çarptı?

hayır'ı bas geç tatava yapma.
(bkz: firavuni sistem)
Yaşlarının tutmamasından dolayı kullanmayacaklarını temenni ettiğim yazarlardır, aksi takdirde vatandaşlık hakkını kullanmamış olacaklarından ötürü büyük bir hüzün duyacağım.
Burası yeni zelanda zaten.

Gevşekliğinizi anlamıyorum bu ne şımarıklık lan. Taraf olmak zorundasın kardeşim. Başı kesik tavuk gibi her tarafa saldıran yandaş bir kitle peydah olmuşken kıçını yayamazsın sen artık öyle. Hepimizi linç ederler hepimizi. Güya tarafsız ama bak. Bununla işin üstesinden gelemeyeceksiniz. Leş gibi milliyetçi, leş gibi sağcı kokmaya devam edeceksiniz.

Daha vahimi yarın öbür gün bulamazsa kaçmanın bir yolunu çıkıp solculuk dersi falan vermeye kalkışacak bunlar. Aşağılık birer Dönek olmaya mahkumsunuz.
Genellikle AKP'ye oy vermiş kişilerin tercih edeceği yoldur.
(bkz: 11 nesil) yazarların büyük kısmı.
Çocukları pistten alalım.
system not found.
Zamanın da bana Erbakan ı öve öve bitiremeyen, nihayetinde şahsımı da Erbakan cı yapan, devlet işine girdikten sonra bir kez bile sandığa gitmeyen dindar hocaları tanıyorum. Onun için sandığa giden kişi gayeli, dertli kişidir. Menfaatçı değildir. Mutlaka sandığa gidilmelidir.
Vatan hainidir.Evet oyu verenden bile daha haindir.

Pezevenk elin mi asinacak git bas hayira iste bir oy bir oy.
Evet oyu çıkınca ağlamaya hakları olmayacak yazarlardır.
(bkz: FSM nin Katil kılıçdaroglunun Muallim bir kişi olması)
(bkz: nick entry uyumu)
(bkz: orantısız geri zeka)
siz bu yoksulluğu, hırsızlığı, haksızlığı hak ediyorsunuz demektir.
Çıkan sonuç hakkında yorum yapma hakkına sahip değillerdir.
benim,

zira oy kullanmak şirktir.
3 gün önce havaalanında kullandığım için, aralarında bulunamayacağım yazarlardır.
Evet kampanyasına yarayacak yazarlardır.
Evet kampanyasına yarayacak yazarlardır.
(bkz: ülke bölünürse bölünsün ben am peşindeyim bana ne)
devlet seni adamdan sayıyo sadece 1 gün kaldır kıçını ve fikrini söyle nolcak yani.
ikametgahım taa ebesinin şeyinde olduğundan benimdir.
23 yaşındayım hiç oy kullanmadım kullanmaya da niyetim yok. Hepsi aynı bokun laciverti.
Siyasetten siyaset konuşan insanlardan siyasetçilerden tiksiniyorum.
vatandaşlık görevini yapmayacak olan yazarlardır. aynı şekilde askeri görevini bedelli veya çürük(!) gibi nedenlerle yapmayan insanlarla aynı kefeye kendini koyan zavallıdır.