bugün

Yeni ilgi alanlari bulmak.. Hafizayi ve en önemlisi kalbi resetlemek.. Hatunmu yok oglum demek en guzelidir
Karalama kampanyası çalışmalarına gider zavallı.. o kız zaten o....ydu. Puhahahaha.
Bugün bi haber okudum da nerde okudum hatırlayamadım. Arkadaşlık isteğini geri çeviren kız reddedilen erkek tarafından dövülmüş. Eğer gerçekten böyleyse en acınası eziklik. Lakin bazı kadınlar önce ümit verip sonra masum ayağı yapıyorlar. Özellikle çevresindeki erkeklerden ilgi görmek isteyen kadınlar yapıyor bunu. Bu da ne kadar doğru bir yaklaşım onu da tartışmak lazım.
çirkefleşmeye bahane araması.
sen kaybettin demesi, duvarında saçma sapan kro sözler paylaşması... vs.
ben şaka yapmıştım zaten.
favorimdir.
* Ben zaten seni sevmiyordum ki.
* zaten çirkinsin
* bana kız mı yok

Vb. Acınası hareketlerdir. Eheh reddedilmeden önce göreceksiniz. canımlı cicimli konusuyorlar.
- yav hiç mi olurumuz yok.
+ ... (kafasıyla yok işareti yapar)
- bak güzel olacak her şey.
+ ... (aynı işarete devam)

5 dakika böyle devam eder.

- tamam git o zaman aslı yoksa ben baya ısrar edecek gibiyim.
+ ....
- kendine iyi bak, kimsenin seni üzmesine izin verme.
+ sen de kendine iyi bak.
- hadi seni durağına bırakayım
+ gerek yok ben giderim.
- yav gece gece iş çıkmasın şimdi. Yürü hadi.
+ ....(tatlı bir gülümseme)

2 hafta sonra

_ kanka sen bir kızdan bahsediyordun ne oldu?
- Boşver onu kanka zaten çok sevmiyordum.
(yüze verilmiş zorlama bir gülümseme)
anında psikopat olurlar. Daha dün melek olan adam bugün canavara dönüşmüştür, hayatınızı itina ile mahveder.
reddedilmeyi yediremediği için bütün erkek arkadaşlarına eğer kabul etseydi sevgilim diyeceği kız için kaşar, orospu gibi kelimeler kullanır.
Abuk sabuk insanlarla sizi kıskandırmaya çalışır gerçekten çok acı.
başlığı açan erkek hatta gay reddedilen yine erkek bu adam gay değilse ne mk. beynim yandı yardım edin.
(bkz: tülay yalvarıyom geri dön)
yukarıdaki entrylerden alıntı yapayım

----

psikopatlaşma. o evet cevabını almak için her şeyi yapar kişi. reddeden kişinin kendisini sevmemesine çözümü basittir: "zamanla sever." yok öyle bi' dünya saykodelik kardeş.

----

hah işte ülkedeki hemcinslerim olan öküzlerin düştüğü en büyük yanılgı budur..zamanla sever ahmaklığı..eminim sözlükte mağaralarda saklananlarda vardır bu güruhtan,ciddi bi çoğunluğu oluşturuyo bu dingiller çünkü..

bak benim gerizekalı kardeşim,zamanla sevme olayı kız seni reddettikten sonra gerçekleşmez..kıza arkadaş olarak yaklaşırsın bişekilde(arkadaşının arkadaşıdır vs) kızla zamanla arkadaş olursun hoşlandığını anlar zaten karşıdaki kız,damdan düşer gibi direk açılmana kızı korkutmana kaçırmana gerek yok yani..bikaç hafta veya ay zaman geçirdikten sonra kızı etkilersin kendine alıştırırsın zamanla sevme böyle olur,sonrasında açılırsın yada kezban değilse kız da açılabilir sana olay başlar..ama reddedildikten sonra ısrarcı olmak ne lan? yüzsüzsünüz alayınız amk..naz yapıyodur şeklinde bi avuntu var,he naz yapıyo..sonra kız senden daha kısa sürede tanıştığı biriyle bi ilişki yaşayınca psikopata bağlıyonuz,ceremesini biz çekiyoruz anca kafa sikiyosunuz alkol ortamlarında başka bişey değil,ha bide sizin dertleriniz o alkol masasındakilerin de sikinde değil bunu da bilin lütfen,ayıp olmasın diye zorunluluktan dinliyoruz..obsesif olmayın,kendinizi küçültmeyin bu kadar gözünüzü seveyim
karşı ataģa geçip hemen ben de merakli değilim sana tavirlari olur genelde. bu kesindir. ama sonradan pisman olurlar. hele bir de şehvet ve arzularıni gerceklestiremediyse o kadinla.
Reddedilen erkegin refleksi saldirmaktir. Reddetmenin bicimiyle bir baglantisi yoktur.Hatta karsi tarafi incitmemek ve gururunu kirmamak icin ne kadar caba gosterirseniz o kadar agir saldiriya ugrarsiniz. Erkek egosu agir yuk.
Ne olacak pislesiyor hemen .kiz olsun erkek olsun .gençliğin göz yaşları .
Dedikodu fitne fesat.yazik
sadece kesişipte hiç muhabbetin olmayan bir kız reddediyor erkekte ergenlik yapıyorsa acınasıdır. tanışmak istiyorsun neticede belki tanıdıktan sonra sarmayacak. diğer yandan iki kişi istemeden mutlu olmak imkansız.

seneler önce başımdan söyle bir şey geçmişti. yalovadan geçerken sahilde kafeye oturduk tavla oynuyordum en yakın arkadaşımla kafamı kaldırınca arka masada oturan 3 kızdan hep 2si ile göz göze geliyordum. neticede tekrar tekrar yaşadım bu anı. masadan kalktım ve 2sinden birine konusmak istediğimi söyledim kız hayır dedi bende başa alalım dedim ve diğer kıza teklif ettim. neticede diğer kız tutamadı ve patladı gülmekten bende güldüm ve başarısız bir deneyimi güzel bir anı olarak kaldı. çatık kaşlı ve sinirli tip kız-erkek çekilmiyor sakin olmak lazım.
En kötüsü reddeden kızı şiddet uygulamakla tehdit etmektir.

Yapmayın etmeyin hemcinslerim. Herkesin seçim hakkı var şu hayatta. Kızlarla biraz vakit geçirip hoşlanma belirtilerini iyi çözmeden hemen olaya atlamayın. Bu gitti bari insan gibi kabullenin de ileriki ilişkiler için adınız çevrenizde kötüye çıkmasın.

Ha bi de kızlar hayır kelimesini naz yapmak için kullanır diyen dallama kimse ona inanmayın. Öyle bir şey yok. Güzel bir şeye bir An önce sahip olmak isteriz, niye kız bunu geciktirsin? Demek ki içinde bir his yok sana dair.
1.psikopatlaşma. o evet cevabını almak için her şeyi yapar kişi. reddeden kişinin kendisini sevmemesine çözümü basittir: "zamanla sever." yok öyle bi' dünya saykodelik kardeş.

2.benim gibisini bulamazsın, pişman olacaksın tripleri. yahu dışarıda milyonlarca erkek var maymundan bozma adamsın senin için mi pişman olacağım dedirtir.

3.zaten sevmemiştim seni tripleri. sevmediği için zaten sabuha klibindeki ibrahim tatlıses gibidir onca zaman.

4.unuttum seni tripleri. sen üç güne unuttuysan ben bu kafamı keser dizimde otuz kere sektirir sonra gelişine vurur çöp kovasına atarım dedirtir. (bkz: hassiktir bok)

5.çirkefleşme. üç gün önce methiyeler düzdüğü kadına reddedilince bulabildiği her mecradan hakaretler, küfürler ederler. dönekliğin, kaypaklığın vücut bulmuş halidir bu insanlar ve dışarıdan insana benzeseler de esasında çamurdurlar.

6.en acınasına geldi sıra; hayali sevgili ve o sevgiliyle onlarca hatıra uydurup "seni unuttum üstüne de sevgilim var ohooo" tribi. bu trip en tehlikelisi çünkü eğer edinilmiş veyahut doğumsal bir zeka eksikliğiniz varsa o yalan defalarca su üstüne çıkar. karşı taraf elindeki kanıtları bile yüzünüze vurmak istemez çünkü siz kendinizden utanmadığınız için o sizin adınıza utanmaya başlamıştır.

özetle, kadın da reddedilir erkek de reddedilir bunlar doğal şeyler. ama çapımızı bilip ona göre davranmak lazım. reddedilince efendi gibi ağırlığını koruyanlara selam ederim, sizlere de iyi reddedilmeler çapsızlar.
hemen orospuydu zaten sana yaramaz derler.

ya reddetmeyip karın olsaydı.
sen şimdi gelecekte karın olmasını istediğin kişiye orospu mu diyeceksin.
şu lanet içki beni çok değiştiriyor, özür dilerim.
Kızın yeni edindiği sevgiliyi dövmek. (bkz: ya benimsin ya toprağın).
reddedilme akabinde yaşanan farklı duygu durumları itibariyle zincirleme evreler halinde ortaya çıkan davranışlardır. erkekten erkeğe farklılık göstermekle birlikte genel olarak aşağıdaki şekilde gözlemlenir.

1. evre: aşk acısı.

bu evre, erkeğin yaşı, daha önce benzer durumlarla ne sıklıkla karşılaştığı ve söz konusu hatun kişiye ne ölçüde bağlandığına bağlı olarak bir kaç gün veya bir kaç yıl sürebilir. benzer parametrelere göre şiddeti de farklılık gösterir. bu evre genel itibariyle ağır bir depresyon halinde kendini gösterir. içe kapanma, depresif davranışlar, saçı sakalı uzatma, alkol ve uyuşturucu madde kullanımı bu evrenin en sık görülen semptomlarıdır.

2. evre: takip / stalking

bu evre gelişen sosyal medya ağlarının post reddedilme sürecindeki etkisinden ibarettir. bu evrede erkek söz konusu hatun kişiyi facebook, twitter, instagram gibi sosyal medya sitelerinden takip eder. ne yapıyor, nerelerde geziyor, daha da önemlisi kimlerle zaman geçiriyor saniye saniye gözlemler. gözlemleri sırasında eline geçen fotoğraf, check-in gibi ip uçlarından bir takım seneryolar kurar.

bu evre sadece takipten ibaret değildir. aynı zamanda söz konusu hatun kişiye sosyal medya üzerinden üstü kapalı göndermelerde bulunulur. atarlı özlü sözler, şarkılar, depresif fotoğraflar paylaşılır ve bu paylaşımların söz konusu hatun kişi tarafından görüldüğü varsayılır. aynı evrede yer yer kısa süreli facebook hesabı kapatmalara veya engellemelere de rastlanabilir. bu sürede hatun kişi gezip tozmakta ve gününü gün etmekle meşguldür.

2.1. evre: öfke

bu durum her reddedilme vakasında görülmediği için ayrı evreden ziyade 2. takip evresinin bir alt kolu olarak incelenmelidir. bu durumun ortaya çıkışında takip edilen hatun kişiyle aşırı yakınlığı ile dikkat başka bir erkek, tetikleyici unsurdur. bu erkek bazen hatun kişinin bir arkadaşı veya direk olarak ilk 2 evre esnasında hatun kişinin yapmış olduğu yeni sevgilisi olabilir.

bu durumda iç güdüsel olarak öfke okları alfa erkeğine döner. ağır reddedilme vakalarında, bu durum hatun kişinin erkek arkadaşına dair fiziksel şiddet girişimleriyle son bulabilir. bu nedenle söz konusu semptomlar gösteren erkekler yakın takipte bulundurulmalı ve fiziksel şiddet eğilimlerine karşı her daim sağ duyuya davet edilmelidir.

3. evre: gurur

ilk iki evreyi takiben, sergilemiş olduğu pasif agresif tavırlara cevap alamayan erkeğin kendi içsel öfkesi bu sefer hatun kişiye döner. bu evre kendini, "kim ? ha, yok ya unuttum ben onu !" ya da "valla hiç aklıma gelmiyo artık." gibi söylemlerle gösterir. bu davranışlar bir düzelme emaresi gibi gözükebilir. ancak, söz konusu hatun kişinin hayatına hiç bir şey olmamışçasına devam etmesinin erkeğin gururu üzerinde yarattığı yıpratıcı etkinin bir dışavurumudur aslında.

hele hele de 2. evre esnasında, erkeğin sosyal medya üzerinden sergilediği pasif tacizler hatun kişiyi bezdirmiş ve bunun sonucunda hatun kişi sosyal medya üzerinden erkek ile iletişimini kestiyse (bkz. facebook'ta engellemek) bu evre daha da şiddetli olarak yaşanır. bu durumda erkeğin "ya bi de facebook'tan engellemiş falan... hayır sen kim oluyosun ya, kezban ! ya abi türk kızına yüz vermiceksin zaten !" gibi öfke krizleri sık sık kendini gösterir.

4. evre: normalleşme çabaları

erkeğin yaşandıklarına dair ilk iyi sağlıklı tepkileri bu evrede gözlemlenir. ancak erkek bu sefer de yaşamış olduğu travmayı atlatmak adına abartılı davranışlarda bulunur. her geceyi dışarıda geçirir, karıya kıza sarkar. her fırsatta farklı farklı kızlarla fotoğraflar paylaşır, check-in'ler yapar. kendi dünyasında yaşadıklarını atlatıp tam bir don juan'a dönüştüğünü sansa da 1. evrenin etkisiyle saçı sakalı birbirine karışmış, sık sık ve kontrolsüzce alkol kullanır olmuş, ayrıca yaşadığı travmadan çıkmaya çalışmanın paniği ile muhabbeti de çekilmez bir adam olmuştur.

tüm bu özellikleri itibariyle daha da itici bir insan haline gelen erkek, bir kaç artçı reddedilme ve şanslıysa bir kaç da one night stand sonrasında "bu ne ya hayvan çocuğu gibi yaşıyoruz." diyerek hayatına çeki düzen vermeye karar verir. bu durum erkeğin reddedilme sonrasıdaki aldığı ilk mantıklı karar olurken 4. evrenin de sonlandığının habercisidir.

4. evre sonrası erkek reddedilme sürecini tamamen aşmıştır. bir sonraki ağır reddedilmeye kadar normal hayatına devam eder...
Reddedilen erkeklerin çoğu ilk tepki olarak saldırır, gururunu incitecek hiçbirşey yapılmamasına rağmen. Aksini görmedim. Bu gerçekten zavallica. Neyseki genellemelere inanmıyorum. Sanırım hep evrilmemislere rastladım. Bir azalarak bitin...

Reddedilen erkeğin sergilediği davranış biçimleri.