bugün

allah'ın bütün vasıflarına sahip olması ile bilinir. erdoğanizm veya diğer bilinen adı ile tayyipizm dininin kurucusudur.

http://www.youtube.com/watch?v=L1yIMK7mfdE
Hasetinden catlamis siyasetci.
Chpliyi hdpliyi aynı çatı altında birleşmek zorunda birakarak aynı bok olduklarını bize gösteren adam.
itiraf edeyim akbabalar gibi bu adamın ölmesini bekliyorum. Nefretimden de değil halkın bu ölüme tepkisini merak ediyorum. Kuzey kore eski liderinin cenazesinde gördüğümüz ağlama sahneleri Olacak mı? Intihar edenler Olacak mı? Bunu ölümü açıklamaya kim cesaret edip tarihe geçecek? Yerine Kimin geçeceğinden çok bunları merak ediyorum. Hadi be reis bekletme bizi.
bu adam kime kardeşim dediyse düşman olduk. Esad düşman oldu, atambayev düşman oldu; allah korusun şimdi aliyev'e kardeşim diyor, Azerbaycan Türkleri ile düşman olmayalım.
görsel
lan adam nereden nereye getirdi ülkeyi. yancı taraf değilim. bak ülkeyi nereye getirdi diyorum. Yarınlar için bize neler bıraktığına bakın diyorum. bugün bu 80 milyonu boşalt dışarı al sor dünyaya. 7 milyar insanın gözü kara sahip olmak isteyeceği topraklardır. binlerce yıl ne savaşlar gördü. lan hadi geç hepsini.. çağ atlattırdı bu topraklar dünyaya çağ.. devir bitti devir başladı.. lütfen objektif bakın olaya. adam dünya lideri. sen kısacık hayatında 1 tayyip daha görme ihtimalini düşün.. abdullah gül k.kılıçdaroğlu veya devlet bahçeli diyoruz en kuvvetlileri. tırnağı olamaz siyasette ülke yönetiminde. 2 tane gey çıkıp hakkımı isterim deyince he tamam gel hakkını demeyle lider olunmuyor. bu adam belediye başkanlığından bu yana nasıl uyudu diye sormuyorsun. öldü lan adam öldü saygınız olsun.
Çag atlatmismis.
Yandas mütahit senmisin?
Şu anda yaptığı AKP 15 Temmuz töreninde bir cümle kurdu: "Bu ülkeye ihanet eden kimseyle işimiz olmadı, olmayacak da!"

Ülkeye ihanet edenlerden biri Fetoş. Ulan siz değil miydiniz Fetoş'a hasret kalan, ona ağlayan?

Bu dünya böyle büyük yalanları görmedi. Bir de hiçbir şey olmamış gibi alkışlıyorlar. Allah sizi kahretsin!
ahmet türk icin hani hastaydi yahu demis.

http://www.hurriyet.com.t...-bu-yahu-1862017-40517986

ulan dangalak bunlari davul zurna ile karsilayip meclise sokan kim be hey dürzü.
Türkiyenin en büyük teröristine yardım ve yataklık etmeyen,
Oturduğu koltuğun ilk ve gerçek sahibi yüce önder atatürk e hakaret etmeyen,
Teröristleri davul ve zurnayla karşılatmayan,
Hak yemeyen, hırsızlık yapmayan,
Herkese saygılı olup hiç hakaret etmeyen,
Kendi gibi düşünmeyenlerede saygıyla, sevgiyle kollarını açan,
Tüm dünyanın saygı sevgi duyduğu milli gururumuz, büyük insan, dünya lideri.....
cehalete ve medeniyetsizliğe karakter,anlam ve para kazandıran insandır.
görsel

Halkın adamı. Evet.
Adını her duyduğumda ben
görsel
bazen cımhırbaşkanı mı yoksa köy kahvesindeki himmet emmi mi karar veremiyorum..

--spoiler--
Ulan terbiyesizler karşınızda bir bayan var, ne oldu ? Yürek meselesi bu yürek!
--spoiler--

https://tr.sputniknews.co...mhurbaskanligi-kulliyesi/
Bu gece forvette olsaydı östersunds a kesin 2 tane sallardı.
öldüğü gün mezarına birkaç bozuk para bırakacağım zat. muhterem sever böyle şeyleri.

edit: tabii bir mezarı olacaksa..
hoca efendi bu hasret niye ??
http://www.youtube.com/watch?v=mJ0xJI7jps8

bu milleti nasıl gondiklediğinin hesabı teker teker sorulacak. ne zaman bilmiyorum ama adalet yerini öyle de böyle de bulacak.
hırsız. işe yaramaz. cahilsin, saksocuların da cahil. sen de sevdiklerin de hesap vereceksiniz
adalet mitingine 175 bin kişi katıldığını iddaa etmiştir. ne diyelim allah şifa versin.
Eskiden hırsızlığını, vatan hainliğini, yalancılığını falan dikkatli yapardı. Baktıki koyun tayfa ne dese her halükarda onaylıyor, ne uğraşacam lan, vur götüne moduna girdi.
işin komiği yabancılarada aynı hikayeyi anlatıyor, sonra millet dalga geçince sinirinden kuduruyor.
Ulan aynı meydanda aynı doluluk varken biz 2 milyon topladık, chp ise 170 bin derken hadi utanmıyor, sıkılmıyorsun, hiç gülme isteğidemi gelmiyor? Ben olsam kendi kendime gülerim.
sahip olduğu yetkiler bir aylığına bana verilse gerçek yöneticinin nasıl olması gerektiğini herkese göstereceğim. ancak lider olması yönetme yeteneğinden değil ki. din ve ideolojilerinden. lanet olsun ki yönetim becerisi kimsenin umurunda olmuyor bu lanet Ortadoğu da.
Bayadır dini sömürmüyon kardeş niye ?
cumhurbaşkanlığı, başbakanlık, kabine, spor adamlığı, dünya siyaseti, komşuların iç işleri, insanların kaç çocuk yapacağından sorumlu kişi gibi 10 parmağındaki 20 marifetin üzerine cuma namazlarındaki din görevlilerinin okuduğu konuşmayı da yazmaya başlamış olan siyasetçidir. bir el atmadığı bu kalmıştı bu da tamam olmuş..

hakikatten az önce dinlediğimiz ( tüm camilerde aynı şey okunuyordu yanlış bilmiyorsam ) konuşmayı diyanet işleri başkanı müftülük falan yazmış olamaz. aylardır yıllardır eleştiriyoruz camileri yani ibadethanelerimize siyaset karıştırıyorlar diye ancak bugün bu eşiği de aştılar nihayet..
bir gün ölecek ve içine sıçtığını; devletiyle, milletiyle türkiye cumhuriyeti temizlemek zorunda kalacak. on yıllar sürecek ama temizlenecek. uzun ve meşakkâtli bu süreçte bugün götünün kılı olanların çoğu ne bok yediklerinin farkına varacak ve bir daha bu tip adamlara yüz vermeye tövbe edecekler.
Biz kısık sesleriz,
Minareleri ezansız bırakma allahım!
Müslümanlıkla yoğrulan yurdu,
Müslümansız bırakma allahım!
Yarının yollarında,
Yıllarıda ramazansın bırakma allahım!
Bizi sen!
Havasız susuz ve vatansız bırakma allahım!