bugün

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı.

Hakkında fazla konuşmamak lazım artık. Ne konuşsak boş geliyor artık boşa gidiyor veya. Şu ülkede öyle bir kesim var ki bu adam ölene kadar başımızda kalacak o yüzden konuşmak anlamsız. Onlar sürekli kınıyor biz sürekli eleştiriyoruz ama olmuyor. Artık başka bir şeyler yapmalıyız güçlü şeyler.
(bkz: muz cumhur reisi)
adam gibi adam. kıskanılıyor. açık ve net.
Türkiye cumhurbaşkanı. Pek sevilmeyen icraat yapan ancak bir çok sorunu da beraberinde getiren başkandır. Sevilmediği halde iktidar da hep kalmayı beceren zehir gibi kafaya sahip ve yapmış olduğu bir planı (kimsenin bilmediği ) yavaş yavaş işlemekte olan kişidir. Bana kalırsa siktir edin herkesi hayatta kalmaya bakın çünkü sizi kendinizden başka kimse kurtarmayacaktır.
ferhat göçer'den mahrum kalan başgan. allah belasını versin bu terörün, ağız tadıyla bi eylence yaptırmıyorlar.

tamam, elbette derdi şarkı, şarkıcı degildir (inşallah) ama, böyle bir cümle kurmasa iyiydi. daha cenazeler bile kalkmamışken.
artık gõnül rahatlığıyla.başkanlık sisteminden bahsedebilir. bu son patlama da parlamenter sistemin yan etkilerinden biriydi zaten! diğer yan ekileri: dış politikada istikrarsızlık, uluslararası siyasette itibar kaybı,işsizlik,enflasyon vs.
Adamın dibi Allah basımızdan eksik etmesin.
Egoistliği yüzünden kör olmuş hırs , kin , nefret üçlemesini ruhunda barındıran kişidir. Ha birde birilerinin uşağı.
samimi olsaydı, önce idamı getirirdi.
adam gibi adam yaftası yakıştırması yapanlar gözlerini hala açamamış olan muhteremlerdir.
olay ülke yönetme simülasyonu olsaydı sıfır puan ile game over yapacak kişi.

politika: her komşuyla savaşın eşiği ile olması nedeniyle sıfır.
ekonomi. suriye siyaseti nedeniyle azan terör ve rusya krizi ile rusya'ya ihracat durmuş, gelen turist sayısı azalmıştır. binden fazla otel satılığa çıkmıştır. sıfır.
demokrasi: anti demokratik uygulamarı ile sıfır.
halkın mutluluğu: halk gelecek korkusunu bırakın ne zaman nerde patlayacağı bilmediği bombadan ötürü, her an girebileceğimiz savaştan ötürü can korkusundadır. sıfır.

--you have failed--
Gayet zeki ve toplumun büyük kısmının düşünce yapısını çözmüş devlet adamı. Yiğidi öldür hakkını yeme.
(img:#1002993)
görsel
çekemeyen anten taksın. türkiyenin ilk başkanı olacak.
rekor oyla iktidardadır.
Saraylı halk adamı(!)
izindeyiz uzun adam.
Dün açıklamasında "feyenoord taraftarlarının suriyeli mültecilere bozuk para atarak aşağılaması kabul edilemez" minvalinde bir açıklama yaptı.

Yanlız burada iki küçük sorun var.

1. O taraftarlar feyenoord değil psv taraftarları.

2. Bozuk para atılan o insanlar da suriyeli değil romanyalı.

Bir insan her açıklamasında nasıl çelişki yaratmayı başarır gerçekten merak ediyorum.
troll olmaya çalışan onun bunun çocuklarına eyvallah da, ciddi ciddi bu adamı savunan kişilere hayretle bakıyorum. bu sadece cehaletle açıklanabilir bir hadise değil.
Uzun uzun bir yazı yazmayacağım arkadaşlar fakat çok çok küçük bir meseleyi ele alacağım. insanın ilk öğretmeni ailesidir, temeller hep bu kurumda atılır. Daha sonra kişi dış dünyaya karıştıkça elbette kendi kendini var edebilir ama temel denilen şey ailede atılır. Bu sebeple aslında 2 çeşit psikoloji olur: çocuk ya ailenin izinden gider ya da ona zıt olur. Örneğin aziz nesinin babası aşırı islamcıyken mehmet akif'in oğlu tamamen babasının izinden gitmiştir. Geleceğim nokta şu: bu adamın ailesi hakkında çok küçük bir araştırma yaptığımızda görürüz ki babası zamanında istanbul'a göç etmiş ve göç ederken eşi ile çocuklarını yanında getirmemiştir. Geri de dönmeyerek daha sonra burada başka bir kadın ile (imam nikahıyla) evlenmiş, recep tayyip, mustafa ve vesile adlarında üç çocuğu olmuştur. Daha sonra ilk karısı Havuli 1980de vefat edince bu üç çocuğun annesi olan Tenzile(2011de vefat etmişti) ile resmi nikah yapıldı.
Şimdi bu kısa bilgiler ışında biraz mukayese etmenizi istiyorum. Biz bu kişiden çocuk gelinlere tepki göstermesini ne biliyim üniversitelere verdiği bütçenin diyanetten daha fazla olmasını istiyoruz. Bir şey diyeyim mi? Çok şey istiyoruz. Bildiğin taşra kültüründen gelen bu adamdan, aydın kişiliği bırak belki de bilinç altında çeşit çeşit psikolojik sorunla yaşayan bu adamdan, kadın haklarına, işçi haklarına ve çocuk tecavüzlerine kulak vermesini bekliyoruz.
Çok şey bekliyoruz...
adamın şekle girmiş halidir.
Kendisi Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanıdır.
üslubunu düzeltmesini istediğim cumhurbaşkanıdır.Kendisine küfretmem,hakaret etmem ama sürekli kendisi bizi hedef göstermektedir,bize hakaret ve iftira etmektedir.
--spoiler--
"Ağustos 2010: PKK ile görüşen şerefsizdir.
Eylül 2012: “PKK ile görüşme talimatını bizzat ben verdim.”
--spoiler--

http://www.sozcu.com.tr/2...aniniz-konusuyor-1140112/
bomba patlatıp "erdoğan'ı ve akp'yi devirmek istiyoruz", "istifa yoksa huzur da yok" diyen pkk'lı teröristlerin hedefindeki reis-i cumhur.

pkk güzellemesi yapan sözde aydınları saymıyorum.

böyle bir durumda safımız belli. türkiye'yi bu teröristlere yedirecek halimiz yok.