bugün

gönlümüzün sahibi.
diktatör, çocuğun sallanmasını engelliyor.

görsel

işte bunlar hep faşiklik.
ona hırsız diyorlar, doğru.. çünkü kalbimizi çaldı...........
görsel
not ; (bkz: yersen)
Şaka maka başlıkta 25500 entry var, şimdiye kadar gördüklerimin en fazlası.
ülkemizi 13 yıldır sürekli geriye götüren kişi.
Adamın dibidir.

Edit akbayram:geleceğin başkan adayı.
Keser dönecek sap dönecek bir gün potomyalı recep.
Hatırlatmakta fayda var: katil.
batılılara, asla ve kat'a bir devlet ismi vermemeye dikkat ederek, siyasi şov amaçlı, asla bir eylem içermeyen boş laflarla sözde ayar vermeye meraklı şahıstır.

fakat sıra tek bir suriyeli'yi kabul etmeyen, mültecilere kuruş yardım yapmayan ve de her hac mevsimini kan gölüne çeviren suudilere asla laf etmediği gibi, laf edene karşı savunur da...

mahdumunun "vakfı" suudilerden 100 milyon dolar "bağış" almıştır...
Rizeli değildir babası, dedesi, büyük dedeleri hep Batum doğumludur babası Batum'dan Rize'ye göçmüştür Ama kendi de Rize değil istanbul doğumludur kısaca istanbul doğumlu bir batumludur.
hac faciası hakkında yaptığı yorumla arap ve suudi olduğunu anladığımız dünya lideri. zaten arapları bu kadar yaladığına göre araptır. türkleri sınırda bekletmişti bu büyük lider. böyle bir adama oy veren cahiller şimdi chp bismillahı yasaklattı diye yine akp ye oy verir.
Katil değildir. Ben de desteklemiyorum ama katil olmanın kendisi için herhangi bir faydası olduğunu düşünmüyorum ve kendi zararına olacak işler yapmayacak kadar da akıllı olduğunu düşünemeyecek kadar da gözümü kin bürümedi. Esad konusunda fikrini değiştirdiğini zannetmiyorum. Sonunda bölgedeki krizin çözülmesinin katilin iktitardan indirilmesinden daha önemli olduğuna karar vermiştir. Bu konuda rusyanın tutumu da etkilidir.

Edit:Eksileyeceğinize nerde hatalı olduğuma dair bir mesaj atsanız belki bir tartışma ortamı oluşabilir. Fakat tabi bunu bekliyecek kadar hayalperest değilim.
(bkz: aydın doğan ın erdoğan a açık mektubu)
Dünya lideri adam gibi adam.
Bu adamın yaptıklarını sol görüşlü bir lider yapsaydı, bizim sağ cenah o lideri itin g*tüne sokardı.

Ama sağcı yapınca sıkıntı tınne.
Gencligimin icine eden adam. Onun yuzunden tv acmaz oldum.
rakiplerini çıldırtan, her konu ve yarışta alt eden büyük siyssetçidir. istemezi sadece kürtçüler ve solcular değildir. Bakınız Avrupa ve Amerika dahil hangi devlet onu istiyor? Kesinlikle doğru zamanda görev almış dost devlet adamıdır.
kendisini hala israrla ulkeyi satti seklinde elestirecek kadar cahil tipleri gormemize neden olan buyuk ustad.

Cok golor gotoron tolofon hotloromozo sotto. Hhhhahaaa ulan ya.
` (bkz: Sikiyır ama çalışıyır)`
yaptıkları tartışılmaz, tartışan ancak yıllardır iktidara hasret kalanların yandaşlarıdır.
ama onlar da haklı..
adam girdiği her seçimde sikip attı..

ha yanlışları yok mu?
her insanın olduğu gibi onun da var..

ama bu ülkeye hiçbir bok yapmadı, sadece kendini ve yandaşlarını zengin etti, ülkede huzur bırakmadı diyenlerin de yolunu yordamını sikeyim.

gücünüz varsa indirirsiniz, yoksa da şimdi ki gibi ancak it gibi hırlarsınız..

not: daha iyisi çıkana kadar en iyisi bu.
dünyadaki sayılı demagoglardan biridir. lider, başbakan ya da cumhurbaşkanlığı sıfatı demagog olmasının önüne geçemez.
Arabistan'daki ölümler üzerine eleştirenlere organizasyon hatası var demek haksızlık olur,eleştirenler sırtlarında yumurta küfesi taşımıyor,haksızlık yapılıyor,dedi.
görsel

bilezik gidiyor abla, bilezik hoop!

t.c cumhurbaşkanıdır.
Eh, meyve veren ağacın taşlandığı bir ülkeden ne beklenirdi ki?
Kendisi halk tarafindan seçilen cumhurbaşkanımızdır.
anayasayı takmayan hatta hukuku ayaklar altına alan avrupanın şu anda ki en *erefsiz cumhurbaşkanıdır. devletin başı anayasayı, hukuku takmazken halkına asla terörist demeye hakkı yoktur.

edit: Anayasa`nın 101. Maddesi;"Cumhurbaşkanı seçilenin, varsa partisi ile ilişiği kesilir ve Türkiye Büyük Millet Meclisi üyeliği sona erer." (kısaca)...