bugün

--spoiler--
Bu mesele Recep Tayyip Erdoğan'ın değil Türkiye'nin meselesidir. Milletimizin meselesidir. Düşürülen uçak Ak Parti'nin uçağı değil, Türkiye Cumhuriyeti'nin pilotlarıdır. Şehit edilen askerlerimiz ve polislerimiz bu milletin evlatlarıdır. Alçakça katledilen bu insanlar AK Parti teşkilatının mensupları değil Türkiye Cumhuriyeti'nin mensuplarıdır. Bu tür alçakça saldırılar sonrası adeta suçluyu korurcasına hükümeti ve AK Parti'Nin dış politikasını eleştirmek fırsatçılıktır Türkiye düşmanlarının ekmeğine yağ sürmektir. Bugün bir olmak beraber olmak 76 milyon acıyı paylaşmak saldırılara birlikte göğüs germek ve dünyaya birlik fotoğrafı sunmak zorundayız. Bugün ben demiştim diye ortalıkta böbürlenme günü değildir. Suçlama itham etme içerden suçlu arama günü değildir.
--spoiler--

canlı yayın konuşmasından...
insanların ihtiyaçlarından faydalanıp milletin gözünü boyayan, milli değerlerimizi satan sözüm ona liderdir(!) .
beyimiz ulusa sesleniş yapmış yine. suriyede yaşananlara göz çevirirsek analarımızın suratına nasıl bakarız diyor

ırakta yaşananlar sırasında nasıl baktıysan öyle bakacaksın sayın erdoğan

12 eylül referandumu öncesinde idam edilen çocuklar için akıttığın sahte göz yaşın sırasında ne kadar tiksindirdirsen bugün de öyle tiksindirdin yine kendinden, tebrik...
anneler günü konuşmasında imf Ye olan borcun bittiğinden bahsediyodu.

reyhanlıda kaybettiğimiz o kadar can?
ülkenin doğusundan girip batısındın çıkmıştır. bildiğin deşmiştir ülkeyi. ülke mi kaldı diye sordurur adama.
Evet ya, ne yazık ki var öyle birisi.
adını sıkça duyuyorum bu arkadaşın.
(bkz: erdoğan çıldırdın mı sen).
Çelişkiler, bir dediğini reddetmeler, insanları aldatmalar, işine geldiği davranmalar, neler neler, ne ararsan var.

https://www.facebook.com/...18&type=1&theater
Yeni anayasadan sonra yeni imanın şartları için kolları sıvayacak ulu önder, yüce kişilik, en güzel duyguların rüzgarda dalgalanan saçlı prensi.

yeni imanın şartları.

(bkz: tayyip e iman)
(bkz: akp ye iman)
(bkz: hayırın akpden geldiğine iman)
(bkz: şer in Allahtan ya da ateistlerden geldiğine iman)
(bkz: yandaş medyaya iman)
(bkz: daha fazla demokrasiye iman)
insana benzer tarafları da vardır bence. mesela kulakları insanı andırıyor, gözler için aynı şeyi söyleyemem ama böyle burunda da hafif bir insanımsılık var. bir de nefes alıyor, yemek yiyor falan, insanlarla bayağa ortak yönü var. kökeninin insana dayanıp dayanmadığı araştırılmalı bence.
acaba suan napiyordur, reyhanlidaki olenleri yaralilari gorunce siritiyormudur, mukemmel bir is cikardim diye kendini taktir ediyormudur ya da yaptigi bunca seye ragmen kendini destekleri gordukce diyormudur ne yaparsam yapiyim bunlar daha fazlasini istiyor daha farkli birseyler yapmam gerekiyor diye dusunuyormudur, merak ettim biran.
yaptıkları için af dileyeceklerine, utanmadan dengesiz açıklamalarda bulunan bakanların baş babası.
sayın! başbakan olaylar bu noktaya geldiğinde, hala araplara nasıl toki binaları inşa ederiz diye mi düşünüyor acaba!
veya sek ayran içerek olanları seyrediyorlardır.

siz olmasanız ülke bu hale gelmeyecekti belki de!
anneler gününde bir çok yavrunun annesiz, (ki 8 aylık ikizleri olan bir anne de dahil buna. kaynanasına anneler günü için hediye almak için çıkmış evinden ikizlerinden birini emzirmiş diğerini bırakmış herhalde dönüşte emziririm diye düşünmüştü)bir çok annenin de yavrusuz kalmasına neden olmuş eli kanlı cani.
+ recep bey, x yerde 10 ölü var.
- ya sabır...
+ recep bey x yerde patlama 30 ölü var.
- sabrımı zorluyorlar.
+ recep bey x yerde canlı bomba olayı, 20 ölü.
- artık sabır kalmadı.
+ recep bey x yerde...
- taktir allah ın sabır bizden...
+ bir kerede icraat yap amk.
- sabır.
reyhanlı katliamına üzüldüğünü düşünmediğimdir. ben bu adamı geçtim. gerçekten kendisininde din iman yoktur. hani allah bilir böyle şeyleri allah ile kul arasına girilmez tamam da yani allah ı olduğuna ya da şöyle diyeyim müslüman olduğuna dair herhangi bir işaret göstermiyor kendisi. neyse dedim ya bu adamı geçtim ama bu adama oy veren adamlar şöyle bir aynaya bakıp ben ne yaptım lan diyorlar mı? ben nasıl bir adama oy verdim ki türkiye nin güneyini teröristlerle doldurup bizi bir savaşın tarafı haline getirdi diyorlar mı? 50 tane insan ölmüş üzüntü göstereceğine hala hükümetin yıpratılması derdinde diyorlar mı? diyorlar mı yoksa onlar da en az onun kadar kalpsiz mi?
"Her 10 Kasım'da sap gibi dikilmeye gerek yok" deyip, Siyonizm'in babası Herzl'in önünde dikilen başbakandır.

http://www.youtube.com/watch?v=Y9vNwBzxvKw
Abdülhamid Han'ın huzurundan kovduğu Siyonizm'in babası Herzl'in huzurunda saygı duruşuna dikilmek...
yüzünü görmemek için tv açmadığım zattır.
uludag sozlukte hergun en az 10 entrysi garanti.
an itibariyle mustafa kemal ataturk ten daha fazla entrysi var.
egosu o kadar büyük ki allahın bile kendisine 'ey türkiye cumhuriyeti başbakanı' diye hitap edeceğini sanıyor.. kul diye değil..
türkiyeyi bitiren amerika için çalışan biri olmalı saman altından su yürütemeyen yapmaya çalıştığı işi açığa sunan her şeyin en kötüsünü isteyen atatürkü sevmeyen düşünerek iş yapmayan bir insan
Nur cemaati çocuğu.
(bkz: allahsız oğlu allahsız başbakan)
arkadaş baktım ki "recep tayyip erdoğan (21)" yazıyor aha dedim bu sefer oldu.

son 21 yazının hepsini tek tek okudum dikkatlice baktım hiçbirisinde "uçağı düştü kendisinden haber alınamıyor" yazmıyor.
reyhanlı saldırısından sonra oyuna gelmeyeceklerini ve sorumlulara gereken cevabı vereceğini açıklamasıyla yüreklere su serpmiş olan kişidir.

sonra da umurunda değil deniyor, olur mu öyle şey aaa?