bugün

görsel
görsel
28 şubat soruşturması ile ilgili olarak ''kimse bu süreci bir intikam hırsı olarak değerlendiremez." demiş başbakan.
görsel
suudi arabistan'da cuma namazını kılmış başbakan.
önümüzdeki günlerde moskova'ya bir ziyaret gerçekleştireceği ve suriye krizi başta olmak üzere iki ülke ilişkilerini ele alacakları yönündeki iddiaları rus ve türk dışişleri bakanlığı kaynakları yalanlamıştır.
mehdi olduğuna şüpheniz biat ettiğim yüce şahsiyet. kendisi bu ülkenin başına gelmiş en büyük nimet. öl dese ölürüm, o kadar çok seviyorum kendisini.

eğer bu yazıyı okuyorsa, ne olur benim adımı bir defa söylesin. o mutluluk yeter bana.
abd'nin ortadoğu valisi. net.
cumhuriyet bayramı, 19 mayıs, 30 ağustos vs resmi törenlere manidar bir biçimde hastalanıp hastalanıp katılmayan,

kutlu doğum haftasında hıncahınç insanla dolu bir salonda din üzerine sohbet vermeyi ihmal etmeyen sözde siyasetçi, özde imam.

rezalet be...
görsel
Recep Tayyip Erdoğan- 21 Ağustos 2010 Kayseri Mitingi

"Bizim dört kez bunlarla (terör örgütü) bir araya oturduğumuzu söyleme şerefsizliğini yapanlar bu alçakça iftirada bulunanlar, bunun hesabını her yerde vereceklerdir. AK Parti Hükümeti olarak bugüne kadar terör örgütüyle hiç bir zaman masaya oturmadık hiç bir zaman da oturmayacağız."

Recep Tayyip Erdoğan - 12 Nisan 2012

"MiT müsteşarını imralı'ya da gönderen benim, Oslo'ya da gönderen benim. Niye, ortada bir problem var. Terör mücadelesinde başarılı olmamız lazım. Bunun için bazı bilgi alışverişlerine sahip olmamız lazım."

Gönderen sensen şerefsiz kim? dünyanın tatmış olduğu ve tadabileceği en büyük dönek kim?

edit: göt lalesinin teki de kötülemiş. ne diyeyim... allah kimsenin mantığını vicdanıyla ters düşürmesin. görünen bu kadar barizken koyunlaştıracak kadar kör etmesin.
(img:#251194)
askeri görünce şapkasını alıp kaçan süleyman demirel, evinde 3 gün saklanan türkeş ve hiçbir şey yokmuş gibi davranan erbakan'dan farklıdır kendisi. generallere karşı dik durmuş, hizaya çekmiş bazılarını da hapse göndermiştir. bu sebeple türk siyasi tarihinin en farklı lideridir kendisi.
mustafa kemal atatürk' ün, tbmm'nin açılması çalışmaları için gönderdiği telgrafı okumuş, başbakan...

size 21 nisan 1920'de gazi mustafa kemal'in tbmm'nin açılması çalışmaları nedeniyle attığı telgrafı paylaşmak istiyorum. "gayet acildir. allah'ın yardımıyla nisan'ın 23'ünde cuma günü, cuma namazını müteakip tbmm açılacaktır. vatanın istikbali gibi en önemli hayati vazifeleri yerine getirecek olan meclis'in açılışını cuma 'ya rastlatmak vesilisiyle bu günün bereketinden güç kazanılacaktır."

http://haber.mynet.com/er...ini-okudu-626055-politika
sıkışınca chp üstünden atatürk'e dinsiz diyen; işine gelince atatürk'ün sözlerini okuyarak bakın o ne kadar dindardı chp böyle diyen cahil kesimin başbakanı.
zira bu sözlere ve komediye ancak cahil olanlar inanır.!!
hatasıyla sevabıyla t.c. başbakanı.

şayet atatürk'ün izindeyse kesinlikle pragmatizm konusundadır. atatürk'ün o zamanlar bu din soslu telgrafı neden çektiğini bilenler bilir. atatürk'ün bu telgrafını, "atatürk dindardır" demek için kullanmak da ciddi anlamda pragmatizm üstadı olmak demektir. sırf bu açıdan tebrike layıktır.
kendisini tam anlamıyla özetleyen fotoğraflardan biri budur: görsel

bir de avrupa konseyi insan hakları komisyonu azınlıklar raporunu gözden geçirmek bu ülkede yaşayan herkesin yararınadır. orada yazılanların nasıl uygulandığını neler olduğunu bilmek her yurttaşın hakkıdır. bunu öğrenmekten, bilmekten kaçan yurttaş olamaz: https://wcd.coe.int/ViewD...rLogged=FFC679#P273_63181
bazen başbakan olduğunu unutup bir ailenin 3 çocuk yapmasını istiyen padişah veye kendisini fas kıralı sannediyor.

böyle bir kararı ancak o çocukları büyütecek çift karar verir.
Nefret edilesi 3 şahıs ismidir. Dini yönden birkaç ilerleme yapsa da oylanmaması gereken başımın bakanıdır..
dünyanın en zengin bakanları arasında 4. sırada olan kişi.
hapisteki milletvekilleri kendi partisine ait olmadığı için "bizim sorunumuz değil" diyen başbakan. milletvekilinin partiden önce insanların oylarıyla seçildiğini unutuyor sanırım. ayrıca böyle bir durum olacağını bilerek neden aday oldular diye de sormuş.

biz de kendisine soralım o zaman. akp ilk iktidara geldiğinde sen de milletvekili olamıyordun. neden bir genel partiye başkan oldun? senin rakibin olan partinin, seçmenlerin sana oy verdiğini bilmesinden dolayı senin milletvekili olmayı hakettiğini düşündüğünden olmasın sakın?
görsel
idris naim şahin'i hala ve hala görevden almayarak kendi kuyusunu kazan başbakan. böyle bir adamı bakan yapıyorsan ve gaf üstüne gaf yapıp hala da görevden almıyorsan çok da söylenecek bir şey yok. alan memnun *veren memnun...
Dünyanın gelmiş geçmiş en süper liderlerinden biridir.
mal varlığını eksik vermiş başbakandır. *