bugün

Ayasofya muhabbeti bayınca topçu kışlası diye tutturacak, o bitecek yine kanal istanbul başlayacak, hepsi bitecek benim türbanlı bacılarım muhabbeti, 28 şubat, 27 mayıs, ayasofya, gezi, menderes, kanal istanbul vs vs... böyle böyle 2022’yi görür, sonra da seçim yapar zaten.

Son 10 senedir farklı bir şey yok.
Türkiyedeki yandaşları besleyen adam bu adam ki recep tayyip erdoğan bakın arkadaşlar ben hep bu milletin akpli olduğunu bundan nemalandıklarını söyleceğim hiçbir işlevi olmayan medyası olmayan güçü ekonomisi olmayan sadece siyasetde boş yer kaplayan akp hariç herkesin ve bu durumdan yola çıkarak türkiyedeki insanların akp li olduğunu kati süretçe devam ediyorum ve bu gerçekliği asla çarpıtamayacaklarda.
Bu zat kadar kendi kendine zarar veren bir lider var mıdır? merak konusudur. Bu zat seçimi kaybetmek için elinden geleni yapsa bile seçimi kazanacaktır ki bu zat bu hal hareket tavrıyla askere gitmemde önüme engelleri koyacak bende başka çare kalmayıp askere gitmeyeceğim!
çok zeki, ikili oynamayı seven, yönetme ve organizasyon becerileri üst düzey olan fakat zaman zaman duygusal davranarak yanlış kararlar veren, ve ciddi bir entelektüel vizyon fakirliği yaşayan türk siyasetçi.
Cinleri vardır radyasyonu kontrol eder. Ramazan kurtoğlunun üstadıdır.
2023 de torunlarıyla daha fazla zaman gecirecigini düşündüğüm siyasetcidir.
Cinlerini musallat etmesiyle bilirim. Bu zat parayı bulup köşeyi döndüğümüzde öfkeden güç sarhoşluğundan kafayı yiyip bütün cini askeri ordusunu bile yollayarak bize saldırtabilir. Bu durumda bize bir türkçe konuşan ülke söylemesi gerek anlaşmayı bozuyorsun ki Allahın adaletini çiğniyorsun.
patron çıldırmadı vergiler tavan yapıyor.
insanlari örnek göstererek dinden soğuttuğundan bahsetmeleri bazilarinin misyonerlik üstlendiklerinin alametidir. Kimse dininden baska bir kimse sayesinde vazgecemez nefret edemez.
Asrın Liderimiz.
Sayesinde demokrasi ve özgürlüğün değerini öğrendik.

Sayesinde helal geçinmenin değerini, her Allah diyenin dürüst olmadığını öğrendik.

Aslında 2000 sonrası nesile rte çok şey öğretti. Ondan sonra kim gelirse gelsin onu aratmayacak kesinlikle aratmayacak.
kula recep gelmez hak yazmadıkça,
hak tayyip yazmaz kul azmadıkça.

azmışız demek ki.
Son iki milenyuma damga vuran büyük lider yeri asla dolmayacak, kimse o’nun gibi olamayacak.
eski videolarını izledikçe nasıl biri olduğu anlaşılıyor.
Zeki ve ağzı laf yapıyor bunda hemfikiriz fakat ülkedeki seçmenin de gerizekalı olmasının payı var buralara gelmesinde..
Babam hayatta camiye adım atmamış, çocukluğumda alkol içen kumarbazın tekiydi. Şimdi 70 yaşında. Her oyu rte ye, neden diyorum, guran okuya guran diyo.

Ah be babam, keşke o okuyacağına sen okusaydın.

O okuyor diye ona oy verince cennete gideceğini sanıyor.
Futboldaki izdüşümü younes belhanda’dır.
şahsım devletinin sahibi.
(bkz: şahsım devleti)
Hitap ettiği kitle için sürü tabiri kullanılabilir.
cumhuriyet tarihinin gelmiş geçmiş en iyi cumhurbaşkanı.
ötekiler ikincilik için kapışabilir.

görsel
Ben simdi buraya kotu bi’sey yazsam ulkeye girisimi yasaklarlar. Siz yazmisim gibi okuyun lutfen.
görsel
Bir uluslararasi iliskiler ogrencisi olmayarak butun samimiyetimle soylemekteyim ki, komsumuz olan ve olmayan ulkelerle aramizin bok gibi olmasinin musebbibidir.
https://www.google.com/am...ogan-gurcu-asilliyim/amp/

(bkz: etniği gürcü ruhu arap olan insan)
Başlığı 'recep tayyip erdoğan' diye açan hadsiz derhal silinmeli.

Askerlik arkadaşına mı hitap ediyorsun lan şerefsiz, HAZRETi KUTSAL SÜPER KAHRAMAN YÜCE BAŞBUĞ BAŞKUMANDAN iMAM MAREŞAL HALiFE BiN SÜVARi NiNJA KOMANDO SAMURAY KUNGFU ÜSTADI KRAL iMPARATOR BORDO BERELi GAZi RECEP TAYYiP ERDOĞAN HAZRETLERi diyeceksin.
(bkz: uzun atam)
allahım seni başımızdan eksik etmesin. Düşmanlarının ömründen alıp sana versin inşallah.