bugün

az önce çıktığını duyduğum beklenen 3. filmin fragmanı. du bakim link koyarım yalan değilse...

edit: sıcak sıcak! yumulun bakalım : http://video.haberturk.com/video/index/40523
http://video.ntvmsnbc.com...9127100000007183014001113
esas kız ın bayağa esaslı olduğunu gördüğümüz fragmandır aynı zamanda...
(bkz: maşallah)
böyle espri anlayışına sahip toplumu yakalamışken 1,2,3,4,5 diye artarak sonsuza gitmesinden korktuğum filmin fragmanı.
milletin faceook'ta deli gibi paylaştığı zırva!

edit: seyretmedim bile!
berbattır. yine ota boka gülen yaratıklar bu saçmalığa para verip izleyecektir. rezalettir.
bok gibi, rezil bir fragman.
fragmanlar genelde filmlerdeki ortalama olarak en iyi sahneleri barındırır veya çarpıcı.
ya bu adamlar fragman özürlüsü ya da recep ivedik herzamanki gibi ğrenç ve rezalet bir film.
belaltı espiriler, saçma salak muhabetler, kaba saba hareketler ile güldürdüğünü sanan şajan artık bu işi bıraksın.
cem yılmaz'dan örnek alsın.
adam gerçekten sinema yapıyor. bilimkurgu derken şimdi western ile göndermeler ile harika iş yapıyor.
peki şahan.
insanları salak yerine koyup, cebini dolduruyor.
böyle tam foto çekinirken, nah işareti yapmaları biz daha ortaokulda bırakmıştık lan.
(bkz: uludağ forum)
(bkz: emeğe saygı)
(bkz: dostum capslar kurbağa olmuş)
sanki ilk insanların evrim geçirmesi üzerine bir belgesel izliyormuşum gibi hissettim kendimi.recep ivedik'in 2. filmde ninesi sayesinde akıllanması üzerine.artık gittikçe iyi şeyler yapmaya başlıyor.huyları değişmemiş. hala abazan maymunumsu yaratık.ancak kitap almak istemesi. kendini geliştirmek istemesi. 2. filmde iş bulması saygınlık kazanması vb. şeyler bir belgesel izlenimi yaratıyor insanda. 4. filmde evlenip çiftleşmesini bekliyoruz.
laptop ekranindan kiytirik bir korsan versiyonunun izlenmesinin bu filme fazla bile gelecegi izlenimi veren fragman. Ikincisinde 4-5 yerde gulmustum. Bundan da daha fazlasini beklemiyorum. Yine film kisvesi altinda bir skecler butunu izleyecegiz, yarisindan fazlasi kotu, bir kaciysa komik olacak. onca para verip sinemada izlemeye degmez...