bugün

sinir bozucu , görmeye tahammül edemediğim , gördüğüm her kanalda anında zapladığım, dolayısıyla hakkında pek bir şey bilmediğim şahıs.
--spoiler--
şayet Aziz YILDIRIM tekrar Fenerbahçe'ye aday olmak istiyorsa ONU 105 YILLIK CAMiASINDAN AYIRMAMAK LAZIM TARAFTARDA iSTiYORSA
--spoiler--

yuh diyorum.
--spoiler--
ROK: Aziz YILDIRIM ve mahkeme sürecine çok girildi çok karıştı BENDE HATA YAPTIM BU KADAR KARIŞTIRILMASI HATA iDi.
--spoiler--
--spoiler--
rok: BEN ARTIK BU KONUDA KONUŞMAK iSTEMiYORUM ÇOK KONUŞTUK
--spoiler--
--spoiler--
ROK: gs ve bjk'nin Fenerbahçe'nin bu durumuna bakıp DERS çıkarmalı...
--spoiler--
bu geceki programda galatasaray yürüyüşünün propagandasını yapma misyonu üstlenmiş gazeteci(!). yakışıyor ama tencere kapak misali.
http://www.zaytung.com/so...kadetay.asp?newsid=142787
iktidarın her yaptığına alkış tutmayı, iktidara toz kondurmamayı ve hep güçlünün yanında olmayı liberallik zanneden kişi.

liberalizm bireysel özgürlüğü savunur. senin fanatiğin olduğun partin, insanların özgürlüğünü kısıtlayacak şeyler yapıyorsa eleştireceksin. senin hayranı olduğun partin, kendi inandıklarını herkese dikte ettirmeye çalışıyorsa eleştireceksin.

tabi eğer dediğin gibi liberal görüşlü isen. tabi ben buna zerre inanmıyorum.
acun ılıcalıdan bile daha iğrenilesi tek televizyon maymunu.

edit : seri eksi oylayanlar acun ılıcalı hayranları sanırım, zira rasim ozan kütahyalının hayranı olduğunu sanmıyorum.
liberal görüşü savunan gazeteci, izmirli 30 yaşında askerliğini yapmamıştır.
bir insanın fikirleri ile ne kadar çirkinleşebileceğinin kanıtıdr.
karısı ile tencere kapaktırlar.
her şeyi bilen adam kıvamında takılıp aslında çok az bişey bildiği yada hiçbirşey bilmeyip sadece kulak dolgunluğuyla ahkam kesen kişidir.
(bkz: boş işler müdürü)
Dönen çarkın basın bölümün en gözde yazarı. Benim merak ettiğim devran döndüğünde rüzgar tersine esmeye başladığında bu adamlar ne yapacak nereye kaçacak. Aslında buna en güzel örneklerden biri Nazlı Ilıcak gibi birçoğu önümüzde duruyor ama yinede insan merak etmeden duramıyor. Arkasını rüzgara verip ben aslında 5 yaşından beri dindarım/solcuyum/sağcıyım/demokratım/zartım/zurtum demeyi en iyi bilen adamlar. Karısıylada tencere kapak misali uyumludurlar. Birde mehmet baransuyu araya koydukmu tekila tuz limon gibi tadından yenmezler. Çürük tadı gelir ağıza çünkü.
dönem soytarısıdır. onunda dönemi geçecek.
hiçbir şey hakkında her şeyi anlatabilen über insan.
Ayni televizyon kanalinin hem siyaset hem de futbol programinda konusmaci olarak yer alan adam. Artik nasil bi entellektuel birikim varsa adamda, bir program da kesmiyor. Karisi nagehan da keza oyle. Bir bakiyoruz cnn'de bir bakiyoruz kanal 24'te.
recep tayyip erdoğan'ın ''tek devlet tek millet tek bayrak tek din'' cümlesine ne diyeceğini merak ettiğim çakma liberal. kesin ölümüne savunacaktır bu lafı; liberalizmi savunduğu halde(!). ne de olsa cümleye değil, söyleyene bakar kendisi. ama kendisi de bilir ki: en faşist ulusalcı bir kemalist bile böylesine cümle kuramaz.

liberalizm bu kadar kirlenmedi insanlık tarihinde. bırakın liberalizm adı altında yağcılık çekip, cepleri doldurmayı.
bağırmadan kendini ifade edemeyen televizyon maymunu.

dzltme: bağırarakta kendini ifade edemiyor bu maymun.
ukala dümbelegi sozunu hatirlatan onemli sahsiyet !
http://www.youtube.com/watch?v=r0VexV1lPeE
hayatı boyunca en mantıklı konuşmasını yukarıdaki videoda yapmıştır... tamamını ibretle izledim neredeyse ağlayacaktım anasını satiyim. ümit zileli'yle de tarihinde ilk kez kavga etmemiş kavga etmek şöyle dürsün adamı öve öve bitirememiştir.
adnan aybaba'ya "fenerli adnan" diyerek surekli dasak gecen adam.
'çok fikri ama yok bilgi' ilkesini kabul etmiş gazetecilerimizden.
programlarda devamlı konuşan, eliyle de sürekli tweet atan adam.
maşalardan biri.ama en pis provokatörlerden. karşı tarafı konuşturmayan, konuştursa dahi kahvedeki adam tarzında cevaplar verip insanı delirten,
çingenenin çirkefin önde gidenidir.

--spoiler--
nazlı ılıcak, bu rasim'in 'sözde' modern, kibar, asil; aslında kokuşmuş, ölse de bitse bu işkence, çıkartmasalar artık şu kadını dediğimiz versiyonudur.

mehmet baransu da arkalarından geliyor.
--spoiler--