bugün

milli içeceğimiz ayran değil rakıdır.
raconu, usulü vardır. öyle bira içer gibi paldür küldür içilmez. yanında mutlaka bi kaç kuble zeki müren, bi miktar aşk acısı olmalıdır.
ulan bu meret adamı çok başka alemlere götürüyor ya.

hayatım sikilmiş, uzatmalarda gole giderken düştüm. hakeme bakıyorum tepki yok. düdüğü çalarsa, yırttık demek. daha maç bitmedi, hakemde de bir hareket yok. avantaja bırakırsa bir çok dostum var yanımda, onlar atar belki o golü kurtuluruz. ama şu anlık hiçbir şey yok. yok bile yok derecede yok. ben yokum, o yok. neşet baba var, rakı var. mühür gözlüm var, zahidem var. erkan oğur'un zeynebi, benim ise kimsem yok. etrafım artık o kadar kalabalık ve bir o kadar da ıssız ki, her gün başka bir koltukta, başka bir odada yatıyorum. bazen uyumak için onun yanında olduğumu hissetmeye çalışıyorum, his bile yok. o yok en nihayetinde.

rakı var. sadece rakı.
kaynar suyla karışınca renk değiştirmeyen alkollü bir yaşam kaynağıdır.
arkadaşlarınla oturup içtiğinde daha bir güzel, yalnız içtiğinde ise seni derde kedere boğan içkidir.
Güzel kokan ama iğrenç bi tadı olan içecek. Ayrıca buna su ve buz koyanları da hiç anlamıyorum, sek içmeyeceksen hiç içme.
dostlar meclisinin vazgeçilmezidir.
erken içmeye başlarsanız daha zevkli olandır. evet.
türklerin değil mustafa kamal'in milli içkisi olan, alkollü içecek.
şöyle bir güzel çekene imrendiren içecek.
of ulen of. pere yok pere.
geniş aile olarak bir yaz akşamı bahçede kurduğumuz sofradır. anneannemin gecenin sonu söylediği türkülerdir, özlemdir.
delikanlı insanın, delikanlı içkisidir.
Sek içilmeyecek olan tek içki. Sek içen varsa helal olsun valla.
yanına en klasik peynir, kavun. Farklı tatlar için de yoğur nane sarımsak ve zeytinyağı karışımı meze ile ya da yoğurt patlıcan közlemesi sarımsak zeytinyağı mezesinin eksik kaldığı aslan sütü.
pazartesi stresini pazar gününden alan mucizevi içki.
aygidiyobatmayaslmsylynfatmaya yazar kişisiyle bir türlü karşılıklı içmeye fırsatımızın olmadığı içecek.
gün itibariyle sevenleriyle vedalaşıp yıllık izne ayrılmıştır. yeni sezonu 8 ağustos'ta açması bekleniyor.
aramıza mesafe girmesi gereken can dost. hoşçakal. evet.
rakı bir içki veya içecek değildir. rakı; adap demek, kardeşlik demek, muhabbet demektir...
peynir ve kavun beraber yendiginde hep akla gelir.
"hatırlamak" için içilen içki.
bayram için randevu alınandır. evet.
unutmak için içilen içki.
Yari ilactir raki. ilac.
ramazan ayında diğer aylardan oldukça az satılacak fakat bayramda 1 aylık satış yapacak firmadır.bende alacağım.