bugün

ismi taşıyan bayanların genelde sempatik ve minyon oldukları görülür.
''pınarla büyüdüm '' sokaklar salonlar vs dar olduğu reklam.
Hayatimi maffeden insan ismi.
ismi duyulduğunda saf ve temiz bir sima andırır.
görsel
bugün ilk kez görüştüğüm, güzel, hoş bir kız.
umuyorum ki daha da kendisi ile görüşme imkanım olur.
10 yılımı verdiğim, sevgiliden öte anne baba abi abla eş hoca herşey olmaya çalıştığım be bunu başarabildiğimi düşündüğüm, onca yaşanan acı tatlı şeyin üzerine "biz neyiz?" Diye sorgulayarak aslında hiç bir bok olamadığımızı ispatlayarak hayatımdan çıkmış bağyan. Özledim amınakoyim. Çok özledim.
Karşıyaka basketbol takımının sponsorluğundan siyasi sebeplerle çekilmek isteyen yaşar holding'in bir markasıdır.

Siyasi tutum sergilediğinden dolayı ülke çapında bu marka ürünleri boykot edilmektedir.

Insanların verdiği tepkiler gayet doğaldır.
Yaşar holding çatısı altında bir marka.
Türkçede kadınlara verilen bir ad. Ayrıca ilkokulda aşık olduğum ve açılamadığım 2 ay önce twitterdan bulup itiraf ettiğim ancak kızın beni tanımamasıyla oluşan durum. boşluğa düşmek, vay aq demek.
Boykot etmeyi başardığım ilk ve tek marka olmayı başarmıştır.

Pasif direniş yanlısı olarak artık kendisini görmezden geliyorum. Abi yanlış yaptım affet diyor, dönüp bakmıyorum bile.
Bugün elim tam pınar yoğurda gidiyordu ki, sütaş aldım.
Pınar ürünlerini dükkanımdan çıkardım artık.
Evlenmek üzere olan ilkokul arkadaşım. Ben de hala "bono sovmodoğğ" diye ağlayayım.
Sonuna kadar boykot edilmelidir.
Evetçi ankara ile ters düşmiyeyim diye dansöz gibi kıvıran pezevenklere müstehaktır. Hayırın gücünü şirketin iflasını veya isim değişikliğini yapmak zorunda kaldığında anlayacak. Yeterki direnin! Bu direniş diğer yalaka patronlarında ticari politikalarına yön verebilir.
Patronu evet dediği için değil, hayır deme özgürlüğünü kullanan Karşıyaka halkını cezalandırmaya kalktığı için boykot edilmektedir.

Burada pınarın patronunun yaptığı demokratik hak ve özgürlüklere direkt baskı uygulamaktır ki bunu evet diyen bir bölge halkına da yapmaya kalkan olsa aynı şekilde tepki gösterirdim. Yaptığı şey kabul edilemez.
benim de boykot ettiğim markadır. pınar ürünleri almıyorum, kafesinde lokantasında pınar ürünü bulunduran işletmelere de gitmiyorum.
pınar holding'in haftalık hasılatı %22 düşmüş.
marketten satın alıp yere dökerek protesto edecek müşteri kitlesi olmadığından olsa gerek.
valla lezzetli mi lezzetli ürünleri. hiç keyfimi bozamam benim mis gibi pınar sütü satın almamam ne pınar yöneticilerini ne de bu ülkeyi değiştirir.
referandumu kaybeden hayırcıların sinirini çıkardığı marka.

hahaha, çok ilginç lan. tefeciden dayak yedikten sonra eve gelip oğlunu döven adamlar gibi.

malum açıklamayı yapan herif pek talihsizmiş.
adım. entry de bu.
Sevdiğim kızın ismi/sarışın boyu 1 50.
(Beyaz tenli)
[koç burcu asil bir tavrı var]
aslında sevmezdim bu markayı boykottan önce de ama her zamanki gibi birilerini bir şeylere zorlayan insanlardan nefret etmem bu markadan bir şeyler almaya başlamama sebep oldu ister istemez. Birileri boykot dedikçe alasım geliyor.
patronu hayırcı diye boykot edilen marka.
yaptıkları yavşaklıktan bu yana hiç bir mamulünü evime sokmadığım yalaka firma.