bugün

bok gibi oyun. tek artısı oynanabilirlik iyiydi o kadar, abicim bi kere kaleciyle oyuncuna pas atarken pas attığın oyuncun rakibe göre hep daha öncelikle olmalıdır. mal mal şeyler yapmıslar.
Master ligi acaip saran oyundur ayrıca plaseyle orta sahadan gol atabilirsiniz.
" puro evuleyşın sokır " şeklinde yazdığımda mutlu olduğum oyundur.

gereksiz dipnot:

2013 versiyonunda ne kadar looser * olsamda 2015 versiyonunda tam bir profesyonel olduğum doğrudur.
14 ve 15in yetersiz olmasi sebebiyle pes in kaldigim serisidir. tek başınıza oynuyorken bile zevklidir ama 2/4 kisiyle oynamak daha cok zevk verir.
Azalarak bitmesi gerekendir.
hakkını yememek lazım iyi oyundur.

fakat 2015 e de bir şans verin bence.

ben pes çiyim ve pes serisinin en kötüsü nasıl 2014 ise

2015 de en iyisidir.

oyun motoru bu sefer ufak tefek sıkıntılar haricinde çok iyi.

oynanışta ufak tefek sorunlar olsa da,

bazı maçlarda kaybetmeniz için oyun elinden geleni yapsa da,

çok iyi olmuş bu sefer.
Bunu ps cafelerde hala oynayanları gördükçe iyi küfrediyorum valla.

Ya git fifa 15 oyna 15 i sevmediysen 14 oyna.

Ya da ne bileyim pesçi isen yukardaki arkadaşım da dediği gibi bi pes 15 e şans ver. Gayet güzel oyun olmuş.

Delleniyorum yemin ederim.
Pes 15 dururken oynanmaması gerekir. Evet ilk başlarda alışması biraz zor evet ama alışınca pes 13 falan atari oyunu gibi kalır. Köpeklik yapmayın oynayın şu 15 i.
pes 2015'i oynayınca tekrar oynanamayan oyun.
efsane olarak tarihteki yerini aldi benim icin.
Efsana oyundur üstüne pes koklamamışımdır.
2 yıldır üstüne çıkamadılar. hala 2013 oynuyoruz. evet.
Pes denince akla gelen ve kadrolar elden geldiğince yenilenerek hala oynanandır. 14, 15 yalan.
online serveri kapattiklari icin konamiye sovdurendir ayrica.
Ps kafelerde hala oynanan en popüler oyundur.
2 yıldır bunun üstüne çıkamadılar. evet.
master lig oynayan biriyseniz zevk alabildiğiniz son pro evolution soccer oyunudur.

2014 tam bir faciaydı.

2015 ve 2016 oyun dinamikleri ve oynanabilirlik açısından mükemmel olmuş,

fakat offline oynuyorsanız her maç 6-7 gol atabiliyorsunuz.

bunun için yapılan oynanış yamaları bile durumu kurtaramıyor.

şu pes oyununu biraz daha zor yapsalar, fifa mifa görmez kimsenin gözü.
ps kafelerin hala vazgeçilmez oyunlarından biri. nerede keko, uyuz adam varsa hepsi bunu oynuyor.

defanstan uzun top ya da arapası at hızlı bir adamın önüne, kale önüne gel vur. hahahha. salaktır lan bunu oynayan.
gerçek futbol oyunu, 2012de konamı yapımcıları tarafından ea sportsla çıkan bir çatışmada öldürülmüştür. bu (pro evolution soccer 2013) ise, futbol oyunu olarak dünyaya tanıtılan yahudi iş adamı ''pro evolution kanser'' dir. asıl amacı, futbolseverleri kanser etmek ve real madridizm akımına yön vermektir. ne anlatmak istediğimi; ortasahanın rakip yarı alanına bakan diliminden ronaldoya atılan arapaslarla golleri sıralayan rakibine karşı maçı kaybedenler bilir. oynamayınız. gidiniz fifa13-14-15-16 deneyiniz. tekrar deneyiniz. hatta tekrar tekrar deneyiniz ama bu lanet oyunun oynamayınız.
efsane oyundur. müzikleriyle oynanışıyla unutulmayacaklar listesindedir ve pes bu oyunla zirve yapıp gerileme dönemine girmiştir.
pes 6 dan sonra yapılmış en iyi pes sürümüdür. şu aralar hala 2013 teyim. daha iyisi çıkarsa ona geçerim ama sanmıyorum.
Oyunun en parlak dönemidir sonrası 2000 lere dönüştür.
iyi oyundur diyemiycem. ama iyi oyundur abi bilmiyorum değişik bişey. hem çok saçma olup hem bu kadar bağımlılık yapan başka bi oyun yoktur heralde. özellikle şampiyonlar ligi modu. gruplardan çıkana kadar fırtınalar estiren o takımınızdan elemelerde eser kalmaz. saçma sapan, alakasız alakasız hatalardan gol yer elenirsiniz. topu ayağanın altından kaçırmalar. kalecinin gereksizi sektirmesi gibi. oyuncularınız resmen mala bağlar. rakip takımda tam tersi makina gibi oynar. oyun çıktığından beri oynuyorum. bir kere olsun kaldıramadım şampiyonlar ligi kupasını. hayır, saveleyip kaybedince tekrar kaldığın yerden devam etmeyi de gururuma yediremiyorum, ben bileğimin hakkıyla kazanmak istiyorum ama oyun buna müsade etmiyor. çünkü bilgisayar bi şeilde elenmenizi sağlıyor. bunu oyunu zorlaştırmak adı altında geliştirmişler belli, ama sıçmışlar yani. saçmalık.
Kendisinde Öyle Prolaştım ki Yenicek Adam Bir elin parmaklarını geçmez Ülkede ! Hala Bilgisayarım da Yüklü Olan ve Editleyerek sürekli güncel tuttuğum Oyun. Ve benim için Futbol tarihinin Şu ana kadar Yapılmış En iyi Oyunudur Hala Beceremedi Konami de Ea games de Böyle bir efsane yapmayı !
kıçımın efsanesi. en berbat futbol oyunlarından biridir. basit oynanışı sebebiyle ergen kitlenin favorisi olmuştur. 4-5 tane lig 50-60 tane lisanslı takım barındırır. şaka gibi amk. fifa 2013 karşısında ezilmiştir. hala da bu sikindirik oyun serisi yeni oyunlar piyasa sürmeye devam etmektedir. bu gidişle bir kaç seneye batarlar.