bugün

poğaçayı kaşıkla yemeyen erkek olduğundan dolayı görgüsüz ayıdır.
adam gibi adamdır.
kırk yıllık poğaçanın götle yenilmesini savunan kızın, karşısında kriz geçirdiği erkektir.
yok artık; biri poğaçalara eliyle mi dokunmuş bir de üstüne o "el dokunmuş poğaçayı" yemiş...
ilginç erkektir.

Bunlar birde çorbayı kaşıkla yemektedir.
8- 9 adet poğaçanın dilimlenip, çatalla yenmesi durumunda uzuyacak süreyi kısaltıyordur.

Evet;
bi kerede tıkıyordur bir tanesini...
başka neresiyle yiyecek ? siz zaten lahmacunu bile çatal bıçakla yiyorsunuz pardon .
bohacaa dediğin el ilen yenilir yao dayılar çatalla yiyen erkek dıllıktır.
yanlış yapmıştır. poğaça yenmez içilir.
Gözü ile yemesi gerekirdi. uzaktan...
Ortalığı gözleriyle yiyip bitiren erkeğin sıra poğaçaya gelince durumu kıvıramayıp ellerine geri dönüşüdür.
ben mesela poğaçayı sikimle yiyorum eliyle yiyenlere de şaşıyorum.

Bazen nezaket gereği sikimle yiyemiyorum o zaman bardakta yiyorum. Güzel oluyor.
Poğaça elle mı yenir, burundan damla ile alınır. Bunu bilmeyen erkektir.
(bkz: samimidir)

amk herkez fransız beyfendisi olmuş haberimiz yok diye düşündürecek bir konu.
Godomandır.
poğaça bu. bir peçeteye sarıp gayet normal yiyebilen erkektir. hayır lahmacunu, pizzayı nasıl yiyor bunu eleştiren merak sözkonusudur.
ya neresiyle yiyecekti amk ayağıyla mı? kaç yaşında adamım poğaçayı elinden farklı bir şeyle yiyen görmedim. olm siz nerde yaşıyorsunuz pariste falan mı? kime bu havalar çoğunuz öğrencisiniz lan havanız kime amk. sinirlendim adama bak lan. olm sen bir çay ocağına git poğaca yemek için çatal bıçak ister nasıl daşşak geçerler senle biliyon mu?
ayağıyla mi yiyecekti sorusunu aklına getiren sorunsal.
Bardağın içine rendeleyip kaşıklamak dururken mantık hatası yapan erkektir. Kaşığı da önceden götüne sürmesi gerekir.
poğaçayı başka nasıl yiyebilir ki dedirtir insana. çatalla yese yine de çatalı neyiyle tutuyor dedirten eylemdir.
utanmadan ağzıyla da çiğneyen erkektir.
gereksiz bir başlık daha. kestirip çatalla yemesi her halde köfte gibi yiyecekleri bıçakla kesen erkekle aynıdır. gereğindrn fazla kibardır.
Poğaça yı bıçakla kesip çatalla yiyen görmemişten iyidir.
sen nerenle yiyorsun cok merak ettim bak simdi..
sokaktaki seyyardan pogacayi almıştır.