bugün

izleyici kitlesini arabesk,fantezi,türkü dinleyicilerinin oluşturdugu ve tartışmasız o ses türkiye adlı acunmedya yapımı programdan daha kaliteli olan tv programıdır.
final bölümünde coşarak rating avcılığı yapmaktadırlar.bir de osmantan diyor ki tadında bırakmak istedik bitiriyoruz.ulan 500 tane popstar çektiniz ne tadı kaldı ne tuzu hala neyden bahsediyorsun?
tsm haftası mı yapmışlar ne, saadettin kaynaklar ın münir selçuklar ın havada uçuştuğu , yaralara derman olduğu bir bölüm olmuş. ayşe taş isminde de bir hanımefendi konuktu bu hafta. daha önceden aşina olmadığım bir sanatkar. lokum gibiydi dedi. yetmedi hiç bir şarkı.
bülent ersoy'un kanatımsı kollukları ile tavuğa benzediği program.
Gün itibariyle Bülent Ersoy'un gelinlik giydiği program.***
(bkz: popstar ziyanları)
giderlerin gelirleri aşması sonucu bu sezon bitirilmesi kararı verilen program.
bu sezon serisinde türkiye ye yeni bir barış akarsu kazandırmak üzere olan şarkı yarışması.
bu yıl kaçıncısını yaptıklarını bilmediğim bir çeşit işkence. ne kadar pavyon, bar şarkıcısı varsa hepsini meşhur etti. bülent ersoy bu sezon hangisiyle evlenecek, merakla bekliyoruz.
an itibariyle orhan gencebay ın koltuğuna döndüğü yarışma.
an itibariyle orhan gencebay ın terketmek üzere olduğu program.
(bkz: artık anket istemiyoruz)
~bir tek dileğim var şarkısını söylemeye çalışırken zamanında çok pis sürtone olmuş bir eleman vardı. (bkz: youtube detone) ~işte o elemanın da katıldığı ve o şarkıyı yeniden söylemeyi deneyip yine sürtone olduğu yarışma programıdır.
iyice boku çıkarılmış program. bir de halk jürisi verilmiş. bir o konuşuyor bir armağan konuşuyor. bülent ersoy'un telefonu çalıyor. orhan baba uyumak üzere.reklam arası şarkılar dinlemekteyiz. melis adlı çok güzel azeri kız dışında seyredek bişey yok. ha bu arada orkestra kaybolmuş.
daha devam ederse stv ve kanal7'deki paçoz eğlence(!) programlarına benzeyecek program. maksat yarışma değil fukara eğlencesi olmuş.
gün itibariyle bülent ersoy'un beni öldürdüğü yarışmadır. daha doğrusu ölüme götürdüğü.. ama zor yırttım. şöyle ki:
tv izlerken yemek yiyordum. nasıl olduysa star açıkmış. bi an su içerken bülent ablacığımızı gördüm, su içiyorum ya "gülme, gülme, gülme" diyorum kendime, ama olmadı. su genzime kaçtı..
bülent ersoy'un türkçe'yi katlettiği yarışmadır.maşallah farsçayla arapçası; türkçesi'nden kat kat daha iyi(!)
bu hafta bülent ersoy tarif edilemeyecek bir şekilde çıkmıştır. o denli bir program işte.

ha bir de uzaydan çin seddi görülüyor diyorlar. türklerin bir şeyi yok diyorlar.al işte baksınlar, türksad 3a da kamera falan varsa yeminlen gözükmezse neyim. parlıyor efenim.

edit: türksad değil o türksat 3a.
20 senedir sona ermeyen program...
gerçekten alaturka olan program. 15 yarışmacının değil; aslında oradaki 4 tane jürinin birbiriyle çekişmesine dayanan, yurdum insanının gelecek korkusu duyguları üzerine kurulan, Osman Tan Erkır'ın parayı vurduğu, amacı ismiyle örtüşmeyen televizyon programı.
bülent ersoy'un kıyafetini göstermek için önlere kadar gelip kendini alkışlattırdığı, tek bir jüri üyesinin konuşmasının ardından 7 dakikalık reklam verilmesi, ebru gündeş'in ''bi kere çok güzel sesin var. ağzına sağlık. bu işi iyi bilenlerdenim'' havasını soluduğumuz, 3-5 kıytırık şarkı için gece 1 buçuğa kadar beklemek zorunda kaldığımız yarışma.
söylenen şarkının 3 dakika olduğunu, fakat jurinin 33 dakika yorum yaptığı televizyon programı.
(bkz: yeni başöğretmenler)
herşeye rağmen son serisinde 1. olan ihsan isimli muhteşem yorumcuyu bizlere tanıtmış yarışmadır.
şarkının 3 dakika söylendiği jurinin 33 dakika yorum yaptığı yarışma.