bugün

serdar ortaç ve demet akalın'ın bir arada bulunduğu yarışma fazla söze ne hacet.
bülent ersoyun yine milleti haşlayacağı programdır.
Tanıtım bir suni olan şarkıcı yarışması. Önce isim sonra görüntü yapsalar daha etkili olabilirmiş ama o suni laflar hiÇ gitmemiş.
Serdar ortaç ve demet akalın en nefret ettiğim tiplerdir. Onların olduğu hiçbir programı izlemem. Bula bula onları mı buldunuz ?
bülent ersoy
demet akalın
serdar ortaç
adlı jüri üyelerine sahip yarışma.
sanırım ne kadar iğrenç olacağını açıklamak için başka bir şeye gerek yok.

edit: Allah'ım ne olur bu bir rüya olsun. Türk televizyonu bu kadar iğrençleşmemiş olsun.
sözlük ahalisine bakılırsa berbat, pis ,gereksiz bir yarışmadır ancak konu hakkında yazı yazmakta birbirleri ile yarışıyorlar. madem hpiniz hem fikirsiniz yazmasınıza,doldurmasanıza bu gereksiz başlığı. eminim ki bu eleştirenler koşa koşa gider yine izleyen kesim olur. akp ye kimsenin oy vermemesi gibi bir şey.
Bülent Ersoy'un yeni kocasını bulmak için 2013 sürüveni başlamıştır.
Jüri üyelerinden bülent ersoy ve orhan gencebay'ın emeklilik sürelerini doldurmalari için yayınlanan programdır. Şarkı türkü bahane.
daha çok alaturka formatla devam eden yarışma.
an itibari ile star da başlamış yarışma, demet akalın yine seksiliği ile göz dolduruyor, dikkat edin seksiliği ile diyorum, çünki kadın güzel değil sadece seks objesi, burcu esmersoy'a değinmek bile istemiyorum, bu yarışma da sunucu rolünü üstlenmiş ama beterin beteri var, ayol ne o öyle kızcağızın suratının feri gitmiş, kemik kurusu gibi olmuş, anneannem bile daha toplu balık etli, ekranlar da güzel görüneceğim diye burcu esmersoy da kemik kurusuna dönmüş, izleyelim görelim bakalım.
(bkz: rihanna okumak)
bülent ersoy'un acınası bir halde olduğunu bir kez daha gördüğümüz dümenden yarışmadır. yarışmacılarda bülent denyosuna yalanmaktan kişilik kaybı yaşayacaklar. serdar ortaç o nasıl mikrofon tutuştur? demet akalın hoca mı şimdi? orhan baba sen ne arıyorsun bunların yanında, para için bu kadar aciz kalmak olur mu arkadaş!
bu arada popstar birincisi abidin'e ne oldu?
bir abidin vardı ne oldu ona.
aşk bu kızıl ötesi, yaralı müzesi , hareket edemem sözlerinin yazarı olan serdar ortaç'ın jürilik yaptığı yarışmadır. başka sözüm yok hakim bey.
gereksiz ve çok yapmacık olan programdir. tutmaz bu.
an itibari ile biri "beni benden alırsan seni sana bırakmam" adlı şarkıyı okuyor. sadece sesini duyuyorum, lakin izleyemiyorum. aklıma ibrahim tatlıseks düştü yine, ben de bir efkarı umumiye ki sormayın. neyse.
an itinarıyla; bülent ersoy un yarışmacıların üzerinden silindir gibi geçtiği, orhan gencebay ın gönül aldığı,
beceriksiz sunucunun (burcu esmersoy) "çok güzel okudun" derken b.ersoy dan fırça yemesi üzerine bocaladığı buna karşın tüm sevimsizliği, iticiliği ve saçma mimikleri ile sunmaya çalışmaya (ezilmeye) devam ettiği, yetmediği yerde serdar ortaç ın dümene geçtiği, demet akalının (ne bok yemeye juriye alındıysa!) mala bağlayıp önüne gelene 10 verdiği yarışma.
vay amk 4 satır tanım yaptım.
hayrına biri nokta koysun.
burcu esmersoy kendisine bu makyajı yapanı banyo terliğiyle dövmeli. mahvetmişler daş gibi ablayı.
ülkemdeki bilmem kaçıncı şarkıcı yarışması.

barış akarsu harici bir kişi de çıkaramamıştır bu yarışmalar o da ayrı muamma.
jürisi buram buram kalite kokan yarışma. ayrıca düğün salonu havasındaki stüdyo ise beni benden almıştır.
Bir arkadaşın da katılmış bulunduğu Yarışma. Hemşehrim olur kendileri. Az çok muhabbetimiz vardır. Dinlemişliğim de çoktur. iyi bir derece yapacağına eminim. Sözlük ahalisi de destek virsin gari.

http://www.bursadabugun.c...t-2013-persembe-6005.html

Edit: An itibarı ile haftanın birincisi olmuştur. Bu birinciliği de senin bir tarafına armağan ediyorum eksici kardeşşş.
orhan gencebay'ın kafayı yiyebileceği yarışmadır. tek başına bülent ersoy yetmezmiş gibi bir de yanına gidip serdarla demet'i koymuşlar. allah orhan gencebay'a sabır versin. bir tarafta bülent ersoy kahkahaları, öte tarafta feci serdar ortaç esprileri öte taraftan demet akalının iğneleyici konuşmaları. şu kadroya bak allah aşkına, bi ajdar eksik. gencebay kalp krizi geçirmezse iyidir.
serdar ortaçın sunuculuk yaptığının aşikar olduğu yarışmadır.
allah orhan gencabay'a sabır versin yarışmasıdır. stüdyo flash tv stüdyolarını aratmıyor, seyirciler her an kalkıp mendil sallayacaklarmış gibi. ayrıca burcu esmersoy'a da hiç yakışmamış kısacası olmamış bu yarışma programı yapamamışlar.

not: sadece 5 dakika izlenimidir zira fazlasına katlanılmaz.
Orkestra şefliğini aciz bir müzisyenciğin yaptığı, jüri adını verdikleri savsata iÇerisinde orhan baba haricinde müziğin m si ile yakından uzaktan alakası olmayan tiplerin bulunduğu, türk toplumunu uyutma programlarından birisidir.