bugün

iki gün önce yeniden oynamaya başladığım oyun... manyak sarıyor yine. bugün sabahın köründe uyanıp "neler oldu acaba popmundo'da?" diye baktım. bağımlılık yapmazsa epeyce sevineceğim rpg.
1b oyun parası biriktirmekten vazgeçtiğim, 10 adet rock bar ile hizmete başladığım online role playing oyunu.

edit: an itibariyle 49/49 5* rock bar zincirim, kayıt stüdyom, fabrikam ve pop alanında 19 adet barım var. sözlükten olanlar iletişime geçsin her şekilde yardımcı olurum. sevgiler.
Ismi popomundo iken oynardik en az 10 yil once. Ben de rockstardim guzel konserlerim olurdu iyi para kazanirdim. Hala var mi bilmiyorum. Cadilar bayrami gercekten guzel bir etkinlikti. Baya baya para verenler vardi bu oyuna.
Sevişmek için adam aradığım oyun.
Şimdi yanlış anlamayın hacılar, bu oyunda bi şeyler yapıp başarı puanı kazanıyorsunuz. Benim karakterim de daha sevişmedi. Seks yeteneğim de 2* şu anda.
Hâli hazırda oynayan var ise adını zikretsin de bari sevabına bi karakterimle sevişsin yeau.
Sofya'da başlattığım ama ardından uzun süre girmediğim için karakterimin sürekli öldüğü oyun.

Single yaptığım ama bi' albüm çıkartamadığım oyun aynı zamanda.
Yillar yillar once oynadigim oyundu. Hirsizlik yaparak unlenmistim; benim icin calisan hirsizlar ve dolandiricilar vardi. Hey gidi, ispanyol antika kralini kandirmistik, neyi var neyi yok almistik. Daha sonra antikalar degisti bi bok oldu, biz de biraktik oyunu zaten.

Rahmetlinin adi: danny fox
bir zamanlar oynadığım oyundur. efsane bir karakterim vardı. dean almond diye. ahh ulan. özledim bak şimdi dediğim oyun. ama bıraktım ilgilenecek vaktim bile yok.
Hala her gün her saat kontrol ettiğim biricik oyunum.
Tekrar başladım.
an itibariyle yeniden başladığım ancak alkolik olma seçeneği olmadığı için islamcı bulduğum vasat oyun açık ve net.
underground role playing oyunu.

10 yılı aşkındır oyundayım. oyundan temas kurmak isteyenler özeli yeşillendirsin.
web tabanlı online oyun. eski adı popomundo'dur.
Hala oynayan varsa bana ismini göndermesini ve takılma ricasında bulunacağım oyundur. Şirket var, stüdyo var, para var, kabile var. Fabrika yok, arkadaş yok, popülarite yok. Böyle olmaz Stephen bunları hak etmiyor.
Evet önceki dediklerimi tekrarlamam gerekmektedir.