bugün

Çocukken temel reis çizgi filminin başında bu yazıyı görüp "heaa demek ki temel reis'in ingiliççesi popeyesmiş" şeklinde yorumluyordum. Çok zekiymişim o zamanlardan belliymiş!
(bkz: Temel reis)
(bkz: serbest çağrışım)
(bkz: safinaz)

Serbest çağrışım budur.
görsel

alın size serbest çağrışım amk!
kfc'den daha iyi değildir.
dışardan eve çok yemek söyleyen birisi değilimdir, 40 yılın başı bunlardan sipariş ettim. 70 dakika sipariş bekledim, yemek sepetinden canlı yardıma bağlandım, hazırlanıp çıkıyor dedi adam. 70 dakikada hala hazır olmamış bırak sipariş teslimini. iptal ettim anında.

kısacası servisi rezalet olan davukçu...
dünyanın en guzel ranch sosuna sahip olan marka.
1 yıldır çalıştığım türkiye hakları tab gıda şirketine ait olan firma.
kötü yola düşmüş tavuk demek o. beni yediğim tavuğun geçmişi de ilgilendirir bilmek istiyorum diyenler için yazıyorlar onu. işte gazinodan, genel evden toplanıp pişirilen tavuklar için yazılması uluslararası yasalarla 2012 yılı itibariyle şart. fiyatı da zaten diğer tavuklara göre daha uygun.
calısanların musterılerı hıc bı sekılde memnun etmesı ımkansız olan restoran.
Nedense advanced duzeyde ingilizce de bilsem asla popayz diye okumiycagim benim icin hep popoyes olarak kalacak fast-food zinciri. Coleslawunu cok seviyorum.
temel reis'in konservelerinde yazardı bu yazı.

translate ten çevirdim temel reis çıktı zaten.
Fiyat performans harika olan hazır fast foodcu. Umarım bozmazlar.
Bir nugget bu kadar mı mükemmel olur ya? Tarifini falan bulsam kendim yapacağım artık yani o derece seviyorum.
Önceden hep gittiğim abimin kfc ye zorla oturtmasiyla artik önünden bile geçmediğim tavukçu.
Leş firma. Tavukların tadı kesinlikle berbat. KFC' yi örnek almali.
dünya çapında 2600 Şubesi vardır.
Son zamanlarda beni hayal kırıklığına uğratan tavukçu. Hangi restoranına gidersem gideyim çok bekliyorum. Kasaya bir kızcağız koymuşlar hem sipariş alıyor hem de aldığı siparişleri hazırlıyor. Oraya müdür olarak koydukları direk de (gömlek giydiği için müdür olduğunu düşünüyorum) kızın başarıp başaramayacağını izliyor. Arka mutfakta da bir eleman siparişleri hazırlamak için çırpınıyor. Böyle olunca da lezzet kalitesi düşüyor haliyle.
terrrrbiyeli tavuk.
efsane şekilde doyurucu, yıllardır yerim ama tek korkum içinde uyuşturucu olup olmaması. çünkü feci bağımlılık yaptı bende
Yumuşacık tavuğu ile en lezzetli tavuğu satan yemek dükkanı.
fena değil hoşuma gitti yine gidebilirim yani. kızarmış kanatlar iyiydi.
kfc daha iyi aga.
bir kfc değil.
patatesi kesmeyle uğraşmayan bir şirket ve kfc'nin yanından bile geçemez.