bugün

Kız tavlasıdır o kız tavlamak olsa duramazsın.
Zampara seyfettin adında bir film vardı, oda aynı bu yazar gibiydi bir izle bakalım dediğim önermedir.
kol kaslarınızı ön plana çıkaracak şekilde yere havlu serin.
Kaş göz yaparak. Evet.
Evet arkadaşlar,

Bugün size plajda nasıl kız tavlanacğını öğretecek bir klavye bordo berelisini konuk ettik...

Aman ha! Sakın kulak ardı etmeyin, söylenenleri birebir uygulayın.
vücut önemlidir.

(bkz: adonis)
(bkz: six pack)
ingilizceniz eccük de bir şeyler ısmarlayacak kadar paranız varsa çok kolaydır yeter ki türk kızlarına gitmeyin.. ben antalya kemer de rus hatunla tanışmak için gittim kadın evli çıktı kocası geldi özürdiledim sorun yok dedi gitti. yani plaj gibi etnik bollukta bile gidip mal gibi türk kızına yürümeyin en ufak laftan tecavüz ediyor diye bağırır falan sakata gelmeyin mk. ingilizce biliyorsan eccük paran varsa tamam yani rus kızları çok şekilci değil her kız gibi onlarda parayı seviyor tabi ama en azından bunu açık açık söylüyorlar samimi ve sıcakkanlılar.
Plajda kız tavlanmaz. Plaja gelenler erkek peşinde olmadığı için herkes dinlenmeye geliyor. Tavlayacaksan bara diskolara yada clublara git. Plajdaki insanları rahat bırakın. Milletin kızına bacisina sarkmayin. Bırakın herkes tatilin tadını keyfini çıkarsın.
plajda kız tavlamak diğer yerlere oranla daha zordur hele bir de özgüvensiz, tipinizde düzgün değilse. üstelik bir de göt göbeği dağıttıysanız vay halinize hiç girmeyin bu işe. çünkü sonunda rezil olan siz olursunuz. plajda insan öncelikle göze hitap etmeli. aynaya bir bakın ondan sonra ben bu tiple plajda ne yapabilirim diye düşünün. bunu diyenlerin %90ı aynada kendi tipini görmekten utanıyor.
reelde tavlayan olmadı plajda tavlanır mıyım acaba.
karşısına bir dondurma alıp gidiniz.
görün bakın kendinden geçecektir.
ahahah aklımda belgeseldeki tümsahın su altından sinsice ceylana yaklaşıp hart diye yakalamaya çalışması geldi.
Kelebek yüzüşü yapın kız sizin peşinize düşer. Ben düşmüştüm yani. Ahaha.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar