bugün

aksam cnn turk'te yayinlanan sirin payzing'in sundugu programda bir siyasetci "bu insanlar neden daha cikti biliyor musunuz? cunku bu insanlarin dili yasaklandi, insanlari katledildi, sadece kurdum dedigi icin olduruldu bu insanlar. pkk hadi gelin asker oldurelim diye daga cikmadi yani". karsisinda da bir turk milliyetcisi vardi. anlamadi tabi.
bayrak tutanıdır.
hayır orospu çocuklarıdır.
Lgbt örgütüdür canım, terörist örgüt ne alaka.
terör örgütlerinin bile haysiyeti vardır.pkk terör örgütü değil orospu çocukları örgütüdür.
Yani şimdi bize göre terör örgütü ama kürtler tarafından baktığın zaman ya da en azından doğu halkının gözünden baktığında kendilerinin insan gibi yasamalari için devletle mücadele eden the avengers... ben demiyorum konutustufum kürt arkadaslarim diyo.
Abi biz burda orrrospu çocukları yazarak memleketi kurtaraduralim adamlar öcalan sayesinde şu an türkiye'de bircok hakka kavustugunu düşünüyo.
Aslinda daha detayli anlaticam ama ilkel ideolojilere sahip ergen beyinler yüzünden saldiraya ugramaktan korkuyorum. Neyse siz vatan kurtarmaya devam.
edit: gerçekten inanilmaz salak ve sığ insanlarsiniz.
değil de nedir aq?
Terör örgütüdür ama ondan ötesi orospu çocuklarının toplandığı bir dernektir de.
Yok canim ne teroru. Kürdistan isci partisi adi ustunde.
kanarya severler derneğidir. doğal yaşamı sevdikleri için dağda barınırlar.
Evet, teror orgutudur. Çünkü şiddet kullanır ve istemeden de olsa sivil halka zarar verir. yalnız devlet çok daha büyük bir teror orgutudur. Çünkü terörü ortadan kaldiracagim diye en büyük zararı o verir, daha büyük yıkımlara sebep olur. Arkasında meşru halk desteği olması ve hukuka siginmasi hiçbir şey ifade etmez. O yüzden pkk teror orgutudur deyip devleti sütten çıkmış ak kaşık gormek en hafif tabirle iki yuzluluktur
anasının a.ıdır..
hiç bir etiği olmayan, kendi çıkarları için analarını bile satacak yavşaklardan oluşan terör örgütüdür, ne olacaktı başka..
evet müdür duydun pkk terör örgütü.
(bkz: nedir ya yarrağım nedir ya)
görsel
bunu unuttunuz mu?
Bunu soran teröristi bırak bildiğin orospu çocuğudur. Diyende.
Değildir. Ananızı sikse bile değildir.
valla nasıl desem böylem pust gibim ibne gibim..
tüm pkk yandaşlarının 7 sülalesini sikeyim orospu çocukları.
Yok işçi partisidir.
Vatanseverlerin ‘evet’ şeklinde cevap verecekleri soru.
Vatansız orospu çocukları ise ‘pekeke gerilladır’ falan der. Ya da cevap vermekten kaçarlar ki cezaevinde çekpas yaptırılıp götlerine demir jop sokulmasın.
Hayır kanarya severler derneğidir.
1984 senesinde terör örgütü değildi, ne zaman masumların canına kast etmeye ve fiilen insan öldürmeye başladılar o günden beri terör örgütüdür. üstelik bebek katili bir terör örgütüdür...bunun aksini iddia eden vatan hainidir...
yok insan kanı seven, masum zombiler.