bugün

pkk sert bir örgüt olduğu için kadın erkek ilişkilerinde tölerans göstermeden ya sorgularlar ya da infaz ederler ancak çıkmışsn dağa bayıra. 5 kişilik timin 3'ü kadın. e yoklukta var. öşek desen hak getire. elbetteki mor dağların sümbüllerine nazır o mehtaplı gecenin ıssız koynunda bok kokulu amcıklarına rağmen hewal kardeşler düdüklüyorlar birbirlerini. politik çözümlemeleri bu şekilde yapıyorlar dağlarda. efenim?
terör örgütünden ahlaki düzeni kurulmuş, ütopik derecede sağlamlaştırılmış etik değerleri olan bir duruş bekleyen insanın söyleneceği ilişkilerdir.

adam yerine mi koyuyorsunuz bu itleri anlamıyorum ki amk.
Mabatları zora gelince böyle konuşurlar. Ellerinde fırsat olsa yine yaparlar her türlü sapkınlığı. Sorgulayıp sorgulayıp asıcaksın bunları meydanlarda ibret-i alem için.
ideolojilerinin hayat sistemini uygulamaktadırlar.
Cidden merak ediyorum. oraya giden kızlar bilim falan mı öğreneceğini sanıyor.Zaten hayvanlardan beterler ve öyle yaşıyorlar.Sana 5 kişide girer 10 da.
kürtlerin namus timsali kesilmediği olay.
Pislik içinde geberip gidiyorlar. Mücadeleymiş şerefi sikikler. Birde burada eksiliyorlar hepsini canlı canlı yakmak gerek.
görsel
Askerliğimi Şırnak'ta yaparken intikale çıktığımızda yolda yöresel halk kıyafetli (pkk kıyafeti fakat yöre halkı da bu kıyafetten giymekte) 22 yaşında bir kız bulduk. Şiddet gördüğü her halinden belliydi ve bizi görünce koşarak üstümüze doğru gelmeye başladı. En önde duran uzmanımız ve arkasındaki yüzbaşımız bağırıp durmasını yoksa ateş edeceğini söyledi. Kız durup diz üstüne çöküp ağlamaya başladı. Yanına uzman ile 1 er ağır ağır yaklaşarak gittiler ve üzerini çıkarmasını istediler. Üzerinde sadece gömleği kalana kadar soydurduk çünkü bomba olabilirdi. (Bu arada ben sırada 5. yim. Uzmanla benim 2 önümde duran er gidince 3. kişi oldum ve olayları net bir şekilde gözlemleyebiliyorum.) Kızın üstü temiz çıkınca tuzak olabilir diye mevzilenmemiz istendi ve kızı yüzbaşının yanına getirdiler. Kız gayet düzgün bir Türkçe ile ağlayarak ankara'da okumak için gittiği sırada örgüte kandırılarak katıldığını ve yaklaşık 3 aydır dağda olduğunu , kendisine defalarca tecavüz edildiğini ve en son ters ilişki istenmesine dayanamayıp ne olacaksa olsun deyip firar ettiğini anlattı salya sümük bir halde. Yüzbaşı ve 4 er tepeye kızla beraber helikopter beklemeye gittiler ardından helikopterin sesi duyuldu fakat kendisini göremedik. O kıza ne oldu bilmiyorum ama umarım normale dönebilmiştir. Bu anlatılanlar yalan değil bizzat gerçektir.
öyle demeyin entel kesim kızar sonra onlar yere çöp bile atmıyorlar
http://www.haber10.com/si...kandil_guzellemesi-578192
örgüt elebaşları, körpe kızlar ve eşekler üçgeninde deli seks döndüğü söyleniyor.
o da birşey mi şehrin göbeğinde kızı kaçırıp,tecavüz edip,yakıp,öldürüp iyi hal indirimi alan, köpeğe tecavüz edip para cezası alan var bu ülkede.
Çok zamanları kalmadı tepelerinde sihalar var TSK vuruyor gördüğü yerde.