bugün

bir bursalı olarak susup kaldığım olay.fakat her şey gösteriyorki bu haftaki bursa maçı çok olaylı geçecek çok.
pkk'lı şerefsizlerin bursa gibi batı bölgesi şehrinde ve metronun göbeğinde anırmasına izin veriyorsak, bizim kendi türkiyeliliğimizden, türklüğümüzden şüphe etmemiz gerekir. hadi bireysel olarak gücün yetmedi, polisi niçin çağırmıyorsun ? yakında pkk diyarbakır'da yaptığı eylemleri gelip izmir'in, bursa'nın göbeğinde de yapmazsa ben de bir şey bilmiyorum.
Bursa'da metrolara hayvan binişinin serbest olduğunu gösteren video.

Hayvan hakları açısından güzel bişey ama sağ sol, koltuklar hep salya, mikrop, bit olmuştur. Binilmez artık o vagona.
al sana bursa ;
http://www.facebook.com/v...video.php?v=2298326851272

tarih : 19 ekim 2011
dun 24 tane ailenin ocagini sondurduler, butun turkiyenin yuregini yaktilar. Adam olup bursa metrosunda hepsini bir vagona tikipta yakamadinizmi amina koyayim.
Şerefsiz orospu çocuklarının, ortalara dökülüp, sözde gövde gösterisi yapması olayıdır. Ulan pezevenkler, Türkiye'de, ekmek yiyerek, her türlü imkanından faydalanarak, yediğiniz kaba sıçmanızdan belli zaten ne kadar şerefsiz olduğunuz.
G*tünüz yiyorsa, çıkın bursa meydanına da, gösterin kendinizi.
bursa halkı dışarıda bunlar ise metro da saklanıyorlar. bunların tespit etmek mümkün. fakat bu video yayıldıktan sonra mahallede ''lan bu bizim ahmet değil mi şimdi siktim belanı.'' tarzı bir olay olabilir.
orada şarkı söyleyen bir takımın taraftarları olsaydı, durulan ilk durakta güvenlikler tarafından "milleti rahatsız ediyorsunuz" gerekçesiyle atılmak istenirlerdi fakat bu şerefsizlere karışan eden yok, çok yazık.
ancak metroda yaparlar zaten. eee bursa halkı bu...
cumartesi günü ana haber bültenlerinde çığlık atarak kaçarken görmek istiyoruz bu maymunları.
linç etselermiş bütün şerefsizleri!
büyük ihtimalle yavuz selim tarafına gitmektedir metro. e öyle olunca normal tabi. bunun onda birini altıparmak'da deneseler ya.
amaçlarına ulaşamamışlardır. görüldüğü gibi metroda onları sıkleyen yoktur. şarkılarını söyleyip sıktirip giderler.
bundan sonra bursa da rahat rahat barınamayacak tiplerdir.
bir de facebook'a koymuşlar videoyu tüm bursalılar izlesin diye.
türk gençlerinin kürtler karşısında nasılda dut yemiş bülbüle döndüğünün bir kanıtı dahadır.

yani artık bunu hepimiz biliyoruz ki; o müthiş asil kanlarıyla ortada salınan türkler 50 rakamını bulmadan çokta saldırgan değiller. bir tanesi dünyaya bedel falan hiç değil. 10 tane kürte susun lan diyecek yürek yok koca bursada düşünün.

sonra diyorsunuz yok iç savaş çıksın kürtlere gider yapıyorsunuz; 10 tanesi koca bursaya posta koyuyorsa, 100 tanesi neler yapmaz düşünemiyorum.

daha evvel dediğim gibi, (bkz: yenemedik biat etmek gerekir)
24 şehidin ardından yapılan, büyük şerefsizliktir. Bu şerefsizlerin yaptıklarını zararsız gören ve destekleyen onlardan dahada şerefsizdir. (bkz: volkan2386) (bkz: andarkan)

Yapılan da sadece halkı provake etmek için yapılmış ve planları da ellerinde patlamış. Kimsenin saldırısına uğramamışlar. Kuzey ırak'a giren 22 taburun, onları doğdukları güne lanet ettirmesi dileğiyle.
videoda da görüldüğü gibi ancak yaşlılar kadınların arasında bir vagona doluşmuş hayvan sürüsü şeklinde söyleyebilirler onu yiyorsa çıkın kent meydanına heykele bakalım ne yapıyorlar tabi kendileri de bildiği için böyle kancık bir yöntem seçmişlerdir.
trabzona en son diyarbakırlılar destek vermişti. demek ki bütün diyarbakırlılar pkk li oluyor. helal olsun vallahi. iyi genelleme!
video çevredeki tüm elemanlara en az 5er kez seyredilmesi için gönderilmiştir.sadece ben 3 kişiyi hafızaya aldım bunlardan bir tanesi yanlız denk gelirse katil olmaktan korkuyorum inşallah beni durduracak bir arkadaşım yanımda olur.

edit :imla
bursa halkına hakaret eden insancıllar. vagonda sesi çıkmayan insanlar yaşlı insanlar. bugün yürüdüler bursa'da 7den 70e. bir vagona tıkılıp türkü söyleyen o itler kent meydanına kadar çıksaydılar bu türkü görüntüsü değil linç videoları dolaşırdı bilin.
allah'ın gücüne gitmesin ama;
bir insanın yüzü bu kadar mı maymunun götüne benzer?
bölücü kürtler tarafından bursalı kardeşlerimizden uzakta, izole bir ortamda gerçekleştirilen ardından da bursa'da pkk şov * bir şekilde yayınlanan nefret paylaşımıdır.
birkaç entry yukarıdaki gibi şakirtlerin bursa ve bursalı'yı karalama çabaları da ha şakirt, ha terörist tezini fazlasıyla güçlendirmektedir.
https://www.facebook.com/...deo.php?v=193853714017170

bursada görüldükleri anda katli vaciptir ...
yahu demiyim demiyim diyorum ama bu adamlarda hakikaten genetik bir bozukluk var. aşırı derecede radyasyonun etkisi altında kalmış ya da üzerlerinde nükleer deneyler mi yapılmış bilinmez ama bir insanın normalden bu kadar sapmış hatları olamaz.

şimdi anlayacaklarını bilsem karşı çıktıkları tc'nin, kendilerinden 5 kuruş vergi gelmeden yapılmış metrosunda bu kadar yüzsüzce slogan atmalarının hayvanlığı bile aştığını söylerdim ama, dedim ya adamlar genetik olarak bozuk.
video görüntüsünü resimler şeklinde bastırıcam yarın. adamları görünce tanımak için değil ha, yiğenlerim gece uyumamakta direnince resimlerini gösterip korkutmak için...
amk ya allah günah yazmasın ama ne tipsiz millet ya. gece bunlardan biri rüyama girse... zaten geçen sabahat tunceli gördüm götümde bile uçuk çıktı...