bugün

hem çok sempatik hem de çok yetenekli insan evladı. seyirciyle diyaloğu da iyidir, gerçek bir frontmandir.
muhteşemdir muhteşem, gelmiş geçmiş en büyük frotnmanlerden, belkide en büyüğü. canlı canlı izlemek vardı ahh ulan ah. jenerasyonuma koyayım ki böyle adamlar çıkmıyor hiç.
cok yakisikli bir hayvandir. bu saatte ancak bu yorumu yapabilirdim, kusura bakmayin. ama cidden cok yakisikli pezevengin evladi. ayrica o sert gorunumun altinda, eski glamcilerden kim kaldi? http://25.media.tumblr.co...s8nr2XBI1qdwbg2o1_400.jpg
(img:#204370)adamın KAREKÖKÜ.
kıskandığım, yerinde olmak istediğim birkaç adamdan biridir, walk parçasında o kadar gaza getirir bu soğuk havada denize bile sokar adamı.
dimebag darrell anısına seslendirdiği hollow şarkısı günde 3 doz alınması gereken, eski pantera yeni down solisti. ahanda şarkı bu. best friend şeklinde böğürmeleri kulaklara delikler açar.
02:50 den sonrasını sağır edecek şekilde dinleyin derim. respect pantera.
http://www.youtube.com/watch?v=_j-8tn4nmow.
kaç yaşına geldi, kaç yıldan beri bu işi yapıyor ve ben kendimi bildim bileli bu adamı dinliyorum ve şaşırıyorum çünkü hala o bildiğim ilk deliliğinden bir şey kaybetmemiş adamdır. Sene olmuş 2012 sen konserde gaza gelmiş amatör şarkıcılar gibi hala sesini kısabilecek kadar bağırabiliyorsan senin amatör ruhuna kurban olurlar arkadaş. Şarkının içine etmişsin etmemişsin önemli değil, konserde sesini kısabiliyorsan helal olsundur.

http://www.youtube.com/watch?v=Lcj7QluDr4I&feature=related
http://www.youtube.com/wa...tbpds&feature=related
canlı canlı dinlemeden ölmek istemediğim adam. lan ben çalayım o böğürsün, zıplayalım, taklalar atalım, küfürler savuralım dimebag anısına. adamsın anselmo reyiz. taşaklarına tüm metal alemi kurban olsun lan. yürrü be reyizzz.
dünyaya yeniden gelmek isteseydim kesinlikle philip anselmo olarak gelmek isterdim. öyle bir adamdır.

eski pantera vokalisti.
pantera grubunun eski frontman i down vokalisti. değil metal dünyasının tüm dünyanın görüp görebileceği en muhteşem sese, vokale ve enerjiye sahip kral.* ne yazık ki değerini bilen azdır. ayrıca felaket karizmadır.
pantera grubu frontman i. metal dünyasının görüp göreceği en piç, en fırlama, en asi, en tarz adamlardan biridir. kraldır kral.
içtikçe mı götü dağıtması gerekirken, kopan, kopartan sayılı vokallerden birisi. ölmeden dirisini matthew barlow ve max cavalera ile birlikte dinlemek istediğim metal god. işi bilen bir organizatör 3 ünü getirsin türkiyeye sözlük. imkanlar el verirse kurt ile dimebag ide bi çağırıp geliverin öbür taraftan. pantera-sepultura-iced earth ü biz bu vokallerle sevdik. büyüksün anselmo reyiz.
ırkçılık suçlamaları hakkında;

kendisi ve eski grubu pantera zaman zaman ırkçılıkla suçlanmış ancak bu suçlamalar bir çok sayıda vesileyle yalanlanmıştı. Anselmo, 1985 yılında Montreal Verdun Auditorium'daki Pantera konseri sırasında şarkıyı durdurup(hangi şarkı bilmiyorum), ''pantera ırkçı bir grup değildir.'' şeklinde sözlerde bulunmuş ve daha sonra bu konuşmasından ötürü açık bir mektup yazarak özrünü dile getirmiştir.

--spoiler--
bu da böyle bir anım işte.
--spoiler--
Metal tarihinin müzikal kalite olarak en önemli gruplarından biri olan Down'la yeni albüm çıkarsa da dinlesek denilen metal tarihinin en önemli vokallerinden biridir. Özledik ulan.
canavardır.
(bkz: ses tellerine gurban olduğum)
(bkz: Doom)
(bkz: pantera)
pantera'nın acayip sesli vokali. bunu anlamak için (bkz: this love) adlı şarkısını dinleyebilirsiniz.
--27 temmuz 2008 metallica istanbul konseri--
i know you won't come our concert without metallica motherfuckers. thats all you're "o"
--27 temmuz 2008 metallica istanbul konseri--
tek kelimeyle idolüm..........................................
kafasında "cfh" ve "strength" dövmeleri olan müthiş solist.
karizmanın önde gideni adamdır. ilginç bir vokali vardır, sanki gırtlağı yırtıkmış hissi verir.
bu ara bir black metal grubunda gitaristlik yapan, corpse paint dediğimiz olayla yüzünü boyamış şekil adamdır.
yırtık vokal tekniğinin en büyük ustasıdır.
röportajlarında psikopat tiriplere giren ama müzik adına çok çok iyi konuşan adamdır kendisi. çok geniş bakıyor heavy metal e. o böğürtülerinin arkasında neler varmış dedirten adamdır. amerikan halkının kültürsüz olduğunu ve alışveriş dışında bir bok bilmediğini kabullenmiş bunu söylemiş ve bizi ferahlatmıştır bir röportajında.
1988 yılında pantera katılan ve katılmasıyla panteranın çehresini değiştiren adam,panteraya katıldığında yanılmıyorsam 18-19 yaşlarında bir bebedir ki o bebenin vokali inanılmazdır.1990 yılında panteranın dehşet albümleridnen biri olan cowboys from hellde yavaş yavaş panteradaki değişimde etkisini hissettirmeye başlar,gırtlağından çıkan her tur ton vokal inanılmazdır,

ve anselmo nihayetinde vulgar display of power albümünde işte ben buyum der,vokaliyle fucking hostilela kafa atma isteği uyandırır,walkla da powerını vulgar display yapar. bu albümün bir başka parçası olan this loveda ise önce pişman usul usul bir kedi kıvamında söyler sonra yine kafa atar.

bu adam sahnede oradan oraya zıplar,delinin kralıdır müziği içinde hisseder vokaline yansıtır yine kafa atar.
nefret ve diğer duyguların ilişkisi ondan önce hiçbir zaman bu kadar somut bir şekilde hissedilmemiştir vokallerde ve eşlik eden enstrumanlarda.

panterayla uğraşırken yan gruplarla uğraşmayı ve üretmeyi de bırakmaz, down,superjoint ritual gibi vokal yaptığı gruplar yanında söz yazdığı,gitar çaldığı ve danışman olarak yardım ettiği birçok amatör grup vardır.2008 yılına gelindiğinde de hala bu yolda deli gibi çalışmaktadır,90ların başında kökünden değiştirdiği metal dünyasına yeni yenilikler getirmekte,yeni gruplar çıkarmaktadır.o metal müziği sevmektedir ve devrinin efsaneleri şan şöhret içerisinde metal ruhundan uzaklaşırken o amator ruhunu korumaktadır.

panteradaki müziğine geri dönersek sadece kafa atmakla kalmaz bu müzikte, yanında cemetery gates ve planet caravanla da kendini gösterebilir, ne kadar ince olabileceğini,ne kadar damardan olabileceğini,

ama bu adamın değeri bu ülkede bilinmez malesef, 27 temmuz 2008 metallica istanbul konseri yuhlanır,dinlenmez saygısızlık yapılır, panterayla metallicayı karşılaştırmam,phille jamesi da keza öyle çünkü ikisi de eş büyüklükte efsanelerdir ama müzik dünyasından panterayı çıkararısanız oluşacak boşluk en az metallica kadar büyük olacaktır.unutulmamalıdır ki metallica 90larda yokken 90larda metali tek başına sırtlayan grup panteradır.

büyük ihtimal bu konserden sonra türkiye de konser vermeye gelmeyecek adamdır da çünkü karşılarındaki 50 binlik kalabalığın bir kısmının cehaleti eminin ki phil gibi bir efsaneyi,müziğin gerçek emekçisini sinirlendirmiştir ve kafa atma isteği uyandırmıştır.`
27 temmuz 2008 metallica istanbul konserinde down grubuyla ülkemizi ziyaret edecek vokal.