bugün

din sömürücülüğünde nirvanaya ulaşmaktır.
tövbe, yakında vergi borcuda çıkartır bu ibişler.
haber kaynağı sözcü olunca inanma derecemin sıfırın altlarına indiği durum.
din ile siyasetin nasıl sömürüldüğünü gözler önüne sermektedir.
bizimkiler de kimliği görünce ağlamaya başlamıştır.

yalamalıkta zirve yapmak.
he deyip geçmek lazım (bkz: akplidir ne yapsa yeridir)
terbiyesizliktir vesselam. nedense bu söylentileri de hep kemalistler çıkarıyor tamam akp yi sevmem ama suçunu görmedikçe kafamdaki atıfları buraya yazıp onu kötülemem de.
Dindar değil dinci eylemidir. Zira dindar bir insan bunu yapamaz. Alıştılar dini oyuncak edip halkı kandırmaya. Bunu da alkışlar bizim halkımız. Neleri alkışlamadı ki.
troll basligi sanilip girildiginde herhangi bir narkotik maddenin etkisi olmadan asla üretilemeyecek bir fikir ile karsilasmamiza neden olan hadise.
(bkz: akp lilerin hiç uğramadığı başlıklar).
allah yarattı demeden, bildiğin zopayla dövülmesi gereken bir hayvanatın yaptığıdır.
sövünce de sövdü oluyor arkadaş.. neyse amk neyse, allah belanı versin senin...
işgüzarlık desem değil, mallık değil, sığırlık değil. bu açıkça dinden bihaber olmak ve beyinsizlik. bu davranış dindeki en tehlikeli davranışlardan biri olan laubaliliktir.
Kâ­sım, Ab­dul­lâh, Zey­neb, Ru­kıy­ye, Üm­mü Gül­süm ve Fâ­tı­ma. Bu isimler peygamberimizin çocuklarının ismidir ve Tayyip isminde çocuğu olduğu hiçbir kaynakta geçmez. Artık bilmeyen halk için ne amaçla yazmışlar bilemem !
edit: bir de ibrahim isimli bir çocuğu daha vardır. bir yazar arkadaş hatırlattı da şimdi yazdım unutmuşum. yanlız yukarıda yazdığım 6 isim ilk eşi hz.hatice den doğan çocukarıdır efendimizin. ben en azından eksik yazmışım ama olmayan bir çoçuğu kafadan uydurmadım.
ucuz orospu evlatlarının pek çoğunun ses çıkaramadığı, mahçup düşerek koruyup kollayamadığı " ama ama bu hadislerde geçiyor yapılan doğrudur " diyemediği yegane putperestlik örneği.

bu kadar abuk sabuk bişeyi bırak ateistleri muz kabuğundan eteklerle dolaşan sağa sola ok mızrak fırlatan canlı canlı insan eti yiyen yamyamlar dahi yapmadı.

böylesine küfürün zaten korunacak tarafı yok ama olur olmaz her boka burnunu koruyup hadisle sabit diyenler bile bu kez çaresiz kalmış eksi butonuna abanmışlar.
eksileyin melekler her bir eksi için cennette 100 er tane bakire huri verecek sizlere..
tek söyleyeceğim bunu ateistler bile yapmaz. hani şu malum saçma film varya bunun yanında zemzemle yıkanmış sayılır. hadi o adam zaten inanmıyor o sebeble atıp tutuyor peki ya bunlar?
(bkz: yüzde 60)
böylece akp'nin dini nasıl kullandığını da iyice görmüş olduk. ayıptır be arkadaş. insanların dini duygularıyla bu kadar bariz oynanır mı? gerçekten pes.
bu ülkede bu heriflerin yaptığı her şey gibi, bu da oylarının artmasına neden olacak harekettir..
dindarlığın sadece akplilerde olduğunu, sadece akplilerin müslüman olduğunu sanan tuhaf bir eylem.
nedir bu şimdi, müslümanlık mı, dindarlıkmı, yakakalık mı?

hayvanlık mı !!!!????

diye soracağım hadisedir.
yalakalıkta işin bokunu çıkarmaktır. yarın rte yi peygamber ilan ederlerse hiç şaşırmam.
çok fazla uzun süreceğini sanmıyorum, yakında pasaport da çıkartırlar.

bir de şunu merak etmek istiyorum: bunu yapan kişi ya da kişiler hangi maddeyi kullanıyorlar da böyle antin kuntin fikirler geliyor akıllarına. düşündükçe bunun hangi "sağlıklı" zihinden çıktığına akıl sır erdiremiyorum ey ahali!
peygambere büyük saygısızlıktır.

bir diğer saygısızlık da nüfus cüzdanı halkın seçtiği meclisin onayını almış da basılmış gibi halka açıkça hakaret edilmesidir.
--spoiler--
dedi ve bir daha haber alınamadı.
--spoiler--
ucuz bir din sömürüsü.ama bu akp il başkanına kızmamak lazım.toplumun çoğunluğu malesef o kadar cahil ki en ucuz din istismarı bile tutuyor.
trakyayı ele geçiremeyince farklı yollarla oy kapmanın yolunu arayan, rte cokcokçusu beyanı. (bkz: hadi başka kapıya) trakyayı alamazsınız.