bugün

büyük atatürk'ün başmimarı olduğu 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramını kutladığım uludağ sözlük yazarı.

"...çünkü en şerefli en mutlu gün!

bugün 23 nisan hep neşeyle doluyor insan..."
Müzik zevki çok sağlam olan yazar.
Aklıma petrucci kimya kitabıni getiren yazar.
aklıma fettucini'yi getiren yazar.
acayip sinir bozucu ve ukala. herkesler uzak dursun yazarıdır, çok iyi yumruk attığını söylüyor, yumruğunu yemedim, valla onun yalancısıyım. **
gerçekten dert dinleyen bir eleman.

şu saatten sonra burda uğruna yapamayacığım şey yoktur.
Balım böceğim yazarı. Böyle şekerli şemberekli adam yoktur sözlükte. Her ne kadar bana it köpek dese de, canımdır o benim. Sözlükte asılan kızlar çokmuş bu yazara, akıllı olun ağzınızı yırtarım. Sçs,öpt,kibbye.
çok tatlı ve semapatik bir yazar.. ama gıcık halleride yok değil hani...
Benden bi ton dayak yiyecek olan yazar. Benden başkalarıyla konuşmak yok demedim mi sana adam! Şu saatten sonra ayrılıyoruz, bitti!
glasgow kiss eşliğinde havuçlu kek yiyerek evleneceği muhtemel yazar .
sevgili dövmenin verdiği huzuru bilen ender yazarlardandır. kendisinin bol dayaklı bir ilişki yaşamasını umuyorum.
bana attığı özel mesajdan sonra entrylerine bakıp takip etmeye karar verdiğim yazar. dingin ve anlaşılır bir insan, yor muyor adamı.
hoşsohbet, derttaş yazar. muhabbeti edilir çayı içilir...onun da içi yanıyor benim gibi. düşenin halinden düşen, sevenin halinden seven anlar vesselam.
umarım twitter'daki 666'lı kullanıcı adı alan poserlardan değildir. iyi yazmalar.