bugün

internet kafedeki playstation 2'de arkadaşımla oynayıp bol bol kazandığım efsane oyun.
ps1 zamanında 2003-2004 yılı mı neydi, pes 4 veya pes 5 idi galiba oynadığımız emin değilim. şut çektim top dışarı çıktı ama kalenin yanında file altından kaleye girdi. gol olarak haneme yazılmıştı. senelerdir aklımdan çıkmaz o gol. pes 6'da da bu tarz buglar var mıydı hatırlamıyorum. ama şey vardı galiba ya 6 da ya da 8'de kendini yalandan yere atma vardı. peşine hakemi aldatmadan sarı kart yediriyordu.
Az önce oynarken ronaldo’ya 10 üzerinden 10 puan vermiş oyun.

Yıllardır oynarım ilk defa 10 puan alan futbolcu gördüm.

Bu Arada ne varsa eskilerde var be.

görsel
Bana kalırsa pes serisinin en iyisi.

Gerek dönemin futbolcuları, gerek kadrolar gerçekten efsane. Bunun yanında oyunun kontrolü insana Başka bir haz veriyor. Orijinal 2.el cd’sini bulmak neredeyse imkansız. Bulduğum kopya CD ile yıllar sonra sabahlamamı sağlamıştır.
fls yaması(2006-2007) ile inanılmaz zevk veren efsane oyun.
her an her şeyin olabileceği seri. https://streamable.com/y30dj
isveçle ne döktürürdüm be.
Cristiano ronaldonun messiden çok daha iyi olduğunu göstermiş oyun. Ama gerçek ronaldo gibisi yoktur. Adrianonun yeri ayrıdır. 100 yıl geçse de oynamayı bırakmayacağım oyun.
kült pes oyunudur.
Bir pes 9 değildir.
anı yaşayamayanların kendilerini avuttuğu nuh dönemi oyun.
forlan manchester da rüzgar gibiydi rüzgar, köpeğe çeviriyordum önüme geleni, 9 ile birlikte online a daldım, dünyayı köpeğe çevirdim.
Hala oynadığım oyun.
birçok oyuncusuna göre konaminin pro evolution soccer serisinde "çağ atladığı" oyun.

zaten bir bu, bir de pes 13.

ikisi pes in sağlam kaleleridir.
pes 2013 çıkana kadar en güzel pes oyunuydu. şu an en güzel ikinci pes.
master league'inde en iyi takımlardan birinde olan * franck ribery'nin teklifinizi "başkanım beni al" diyerek kabul ettiği ama 30'una merdiven dayamış, takımsız bir şekilde ortalarda gezen gallas'ın tekliflerinize haftalarca hayır diyebildiği görülmüştür. yine de serinin en iyi pes oyunudur, en iyisi değilse de en iyilerinden biridir.
Oynaması en zevkli pes serisidir.
inter in inter olduğu zamanların oyunu.
Ronaldinho deco eto puyol zambrotta thuram sylvinho gudjohsen van bronckhorst saviolalı barcayı aklıma getirmiş hüzünlendirmiştir.
adriano yu hatırlatan güzel oyun. ne koyardık be.
altın bidon ödülü alan adriano'nun bile her attığı şut gol olan ancak oynanışı zevkli oyun.
bi de paslar kısa düşmese...
Rooney ile orta sahadan gol atabileceginiz oyun.
Bence pes6yı bukadar efsane yapan ıcınde henry, ronaldo, ronaldınho, shevchenko,,, yuzlercesını barındırmasıdır.
bilgisayarda full 2014 transfer yaması + türkçe spiker yaması ile hala kendini oynattıran oyundur.