bugün

"pkk bir terör örgütü değildir" diyen, hdpkk'lı pervin buldan'ın, pkk'nın uyuşturucu işlerinden sorumlu lideri savaş buldan'dan olma oğlu neçirvan buldan'ın ve kızı zelal buldan'ın lüks yaşamlarıdır.

neçirvan buldan;
görsel
görsel
görsel

zelal buldan;
görsel
görsel

annesi gencecik çocukları dağa çıkarırken, gencecik kızları örgüt militanlarının altına yatırırken, üniversite öğrencilerini ayaklanmaya teşvik ederken, neçirvan buldan ve zelal buldan bütün bu kargaşadan uzak lüks bir hayat sürmekte...

ülkemizin gençlerini felakete sürükleyen pervin buldan'ın çocukları kah londra'da, kah fransızrivierasında, kah roma'da, kah maldivlerde.

yaşasın halkların kardeşliği değil mi?

sokayım ben öyle kardeşliğe...

bu teröristin kadınlar gününü kutlayan, utanmadan bu teröristle birlikte ağaç dikme şenliği yapan ikiyüzlü siyaset orospusuna kapak olsun bu gerçekler...
bencede pervin dağa çıkmalı ama istemiyor işte, nevet.
Ama akp megri megri.
Öcalanın kardeşini televizyona çıkardılar.
Yaşasın kılıçdaroğlu.
= orospu çocuklarının lüks yaşamı.
hah şöyle haklı entrylerle gel hakkını verelim.
şaşırtmamış yaşamlardır. bunu en sona bırakıyorum başka örnekler üzerinden başlayayım mevzuya. bak bir tane siyasetçi var mesela ağzından şehadet şerbeti düşmüyor. başkalarının çocukları toprağa düştükçe cenazelerine gidiyor ve şehitliğin ne kadar kutsal bir şey olduğunu anlatıyor. kendi oğulları ? ikisi de askerlik yapmadı..

nerede böyle askerlik çağında oğlu olan siyasetçi varsa kendi çocuklarını askerden kaçırırlar. nerede dinden imandan bahseden ve fakirliğin allah katında çok değerli olduğundan bahseden siyasetçi varsa emin ol ki kendi çocukları milyon liralık arabalara biniyordur ve zerre çalışmadan, alın teri dökmeden bir elleri yağda bir elleri bağda yaşıyorlardır.

bu kadında başkalarının çocuklarını ölüme gönderiyor zerrece vicdan azabı çekmeden. kendi çocukları da dağa gidiyor ama görüldüğü üzere "uludağ"a gidiyorlar. biz g.tümüzü de yırtsak bir şeyleri değiştiremeyiz. inşallah bunlara oy verenler artık bazı şeyleri görürlerde daha fazla canımız yanmaz..
istanbul büyükşehir belediyesi'yle alakası olmadığını düşünüyorum.
istanbul büyükşehir belediyesi ile bal gibi alakası var. kimseyi kandırmaya kalkmayın yemezler.

ekrem imamoğlu kim bilir bunlara ne vaad etti ki hdpliler ekrem'i canhıraş bir şekilde savunuyor? bir hdpli beni desteklese kendimi sorgularım. allah korusun.
Istanbul buyuksehor belediyesi ile alakasi yoktur demis birisi.
Pardon ama tum hdp liler ve pkk lilar ortak aday olan imamoglunu desteklemedi mi
(bkz: so what)

Vatan-millet-sakarya edebiyatı kasıp kendi sülalesinden zorunlu askerliğini yapan bir kişi bile çıkmayan buna ilaveten de ortalama eğitimi ortaokul 3 olan çomar kitleden avuç patlatan alkışlar alan siyasiler kadar ironik değildir.

Pervin buldan'ın rahat yaşamına laf edenler, bu kadının eşi kimmiş ve ne bedel ödemiş baksınlar. Çuvaldızi kendimize batıralım bu konuda.

Dep-hadep-dehap... çizgisinin son 30 yılda başina gelenlerin onda biri ossssmanlı torunu denen kitleye yapılsa göt korkusundan bırak siyaset yapmayı başını dışarı çıkaramazdı. Net.
Itibardan tasarruf olmaz diyenlere şak şak yapanlarin gotune girsin bu göruntüler.
söylenecek söz yok .
hepsi türk parasıyla edinilmiş lüks yaşamdır...

yahu bu terörist karı, türk kimliğiyle, türk parasıyla, türk düşmanlığı yapıyor.. bir terör örgütünün şakşakçısı ama bizim vergilerimizle o çocuklarını lüksle yaşatıyor.. akla zarar maaş alıyor.. ben buna isyan edince ve bunlarla yaşamak istemeyince suçlu oluyorum..

yetti artık aq. ben bu terörist artıklarına para kaptırmak istemiyorum. biz üreteceğiz, biz çalışacağız ama onlar bizim paralarımızla lüks içinde yaşayacaklar, terör sempatizanlığı yapacaklar.. bu nasıl bir sokuk sistemdir yarabbi.. kırdolarla yaşamak demek böyle rezil durumlara maruz kalmak demektir..

bu halkla yolu ayırma zamanımız geldi de geçiyor, enayi türkler bu xexolarla yaşamak için ressmen direniyor.. yok abi yok, kürt sorunu aslında palavra, enayi ve akılsız türk sorunu var.. bunları görmeyip, kardeşlik ve bölünmezlik edebiyatını çeken türk sorunu var.. bunlara yüz verip, sırtına bıçağı yiyince zevk alan türk sorunu var..

yakın bir gelecekte bu seçimlerinizin bedelini ağır ödeyeceksiniz zaten.. gerçi 40 yıldır ödüyoruz, yine de uslanmıyor ve akıllanmıyor bu millet.. yazık ulan bu ülkeye ve bunlarla yaşamak istemeyen türklere.. aptallığınızın cezasını hep başkaları çekiyor.. enayilere ve aptallara asla tahammülüm yok.. bunu gördükten sonra yine kardeşlik masalı çeken aptallar olacaktır.

Bu karının eşi de uyuşturucu taciriydi zaten. Pkk'nın finansmanlarındandı.. Safi zararlar.. Bunların sülalesinin topu yok olsa gram üzülmem.. Gereksiz döl israfları..
bundan bizene olması. çocuğunu dağa gönderen kürt kadınlar düşünsün.
her siki imamoğlu'na bağlayan aktroll tayfada üşüşmüş. tabi bu yeni yetme ergenler bilmez barzaninin kırmızı halı ile karşılandığını.
sadece pervin buldan'ın çocuklarına has olmayan durumdur. çoğu hdp'li üst düzey tiplerin çocukları lüks içinde yaşamaktadır. kürtler hala ne mantık ve zeka ile, kürtler sürünürken onların sırtından geçinip lüks yaşam süren bu teröristleri destekliyor gerçekten mantıksız aq.
Kızı daş gibiymiş sevişilir yani.
Onunkisi başkalarının çocukları ölürken kendi çocuklarını yaşatmaya adanmış bir hayat!
siyasetçinin fakir olanından fayda mı gördünüz de zenginine laf eder oldunuz.
Şaşılası bir durum değildir.

Oğlum bu insanlar para kazanmak, çoluğuna çocuğuna güzel bir hayat yaşatmak için yapıyorlar bu işleri. Yoksa kimsenin senin boklu götüne önderlik yapmak gibi bir gayesi yok ahahah.

Yok milyonluk evinde oturup " ühühü halkların kardeşliği ama! " diye ağlayacaktı. Komik.

Ekleme: tesettüre girmeyen kadınları aşağılayan yobaz bir köşe yazarının da kızının gece kulübünde çekilmiş mini etekli fotoları düşmüştü basına bi ara ahaha. Nasıl kıvıracaklarını bilememişlerdi swh. Hey gidi..
bunlar ermeni temsilcileridir. müslüman kurtler ile alakalari yoktur. onlari magdur edip luks icinde yasarlar.
Kürt sorununun eğitim ve ekonomi ile ilgisinin olmadığının kanıtıdır.

Bu Kürtler cahil bunları eğitelim sonra da ceplerine para koyalım terör biter sananlara kapak olsun
devletin varlığını unutup yıllarca bunları destekleyen, oy veren, sessiz kalan, aile meclislerinde PKK terör örgütüdür demeyip gerilla diyerek genç nesillerin aklına sokan kitlenin görmesi ve sorgulaması gerekir.
Sonra Medya seni bilmem ne annesi, bilmem ne babası diye allayıp pullar ama ben zerre acımıyorum onlara.
Hele ki terörist dağdan indi, teslim oldu, gözü yaşlı annesi babasına kavuştu haberlerini görüp, aynı gün aynı kanallarda şehit tabutuna sarılan aileleri düşününce öfkem daha da artıyor.

Bilmem kimin çocuğu lüks içindeymiş... şaşırmıyoruz tabi.
Fakir edebiyatı yapıp zenginlik yaşamayan kaç siyasetçi var ki? Bunlar sadece sosyal medyaya yansımış olanlar.
Kürtçülük edebiyatı yapıp Kürtleri sömüren var.
Din iman edebiyatı yapıp insanların maneviyatını sömüren var.
Cumhuriyet laiklik edebiyatı yapıp atatürkçülüğü sömüren var.
Milliyetçilik edebiyatı yapıp milliyetçiliğin içine eden var.

Var oğlu var da kim bunlardan ders çıkarıyor?
Okumuşundan cahiline oy kullanmanın asıl amacını anlayamamış bir toplumuz.
Ortamlarda kürdistan, hak, eşit, adalet, halkların kardeşliği, kahrolsun emperyalizm, dövlet bize bohmiyir dersiniz, kim bilecek.
Uyuşturucudan gelen haram paranın eseridir.

Yurdum solcusu yine sus pus bu konuda.
(bkz: al birini vur ötekine)
(bkz: akp çocukları)
(bkz: hdp çocukları)