bugün

Türkiye sapıklarının toplandığı sosyal medya kurumu.
Mütemadiyen 22 cm sikli abilerin takıldığı yer.

Kimse demiyor amk benimki bamya.

Arkadaş memleket at sikli adamlarla doluymuş buradan öğrendik.
kızların soyunduğu platform.
Dünyanın en sikindirik uygulaması.
meme aç, aç, aç, aç, aç'dan ibaret program.

ha birde rus kızları bizim malları trollüyorlar.

google çeviri ile.

göğüs açmak, memeler var gelin. gibi başlıklar açarak 1000 2000 kişiyi topluyorlar gül gül ölüyorum.
Uzun süre sonra az önce can sıkıntısına bi bakayım dedim, kel bir adam aşk profesörüyüm diye evlilik programı yapıyor. Bi de numara vermiş millet de arayıp şuna talibim diyor. işin ilginç yanı da oradaki kimseye tuhaf gelmiyor bu.

Buradaki herkesi açık oylayıp sonra eksi veren ergen bile daha katlanılabilir geldi birden gözüme.
Az önce rusyadan bağlanan bir hatuna bizim türklerden biri "boobs show baby" yazdı, Kiz niet miet dedi bizim ki "siktir lan amina koduğumun kezbanı" dedi. Çok acayip bir yer geçen de amcanın biri bakın amca diyorum sikini kaldırıp bunun boyunu bilene benden elmalı lollipop dediydi.
Hunharca 31 çekilen yer.

Kopacak elinde kalacak adamların.
Şu anda sanırım Vietnam tarafında ağır seks dönen hede.
(bkz: ulan yavaş karyola kırılacak)
amacına göre kullanildiginda tadindan yenmeyen uygulama.
ama oralarini buralarini acan mervelerin invite atin diyen tiplemelerini takip ediyorsaniz zaman kaybi..
Sanal kerhanedir. Geçen bizim “bir arkadaş" açmış anlattı işte; kızlar falan dans ediyormuş, orasını burasını açanlar falan. Tövbee, ayıp ayıp. Amacıyla kullananı görmemiş arkadaşım.
liseye giden bebeklerin twerk bilmem ne falan yaptığı orasını burasını actigi platform.

bence kapatilmali...

memlekette sapık çok amk..
Cidden boku çıkmış olan uygulamadır 15-16 yaşındaki kızlar su Kadar kalbe meme acacam su Kadar kişi gelirse amımı acacam diye salak salak yayınlar yapıyor teknoloji yeni nesili sikti bıraktı resmen ben o yaşta cinsellik ne bilmiyordum bile.
rusların genç kızlarının google çeviri aracılığıyla bizim abazanları trollleyip yayınlarını 4000- 5000 kişiye izlettiği uygulama.

türklüğünden utanır insan böyle şeyleri görünce.
Yeni gerizekalı turnusolu.
lig tv aboneliği olmayanların bedavadan maç izleyebildiği mecra. başka da bir boka yaramıyor.
popüler kültür kölelerinin bol bol kullandığı uygulama gibi bir şey.
Maç yayınları bi yana arada portakal gibi güzel meyveleri bile görebildiğimiz güzel uygulama.
snapchat gibi ergenlerin arasında son derece popüler olan uygulama gibi ergenler için önemli uygulamalardan birisidir.
Acayip işlerin döndüğü mekan.

Dün iki türbanlı hanım yolda. Yayın açmış. Adamın biri yazıyor ki yanında ki türbanlı kadına gecelik 1000 tl ye Çakmak isterim. Türbanlı bayanlar gülüyor. Daha neler neler. Erkeklere mastürbasyon malzemesi olan yer.
tamam geri zekalı kaynıyorsa siz kendiniz olarak prim vermezsiniz olur biter. bazen ilgi çekici şeyler oluyor, genel olarak türklerin açtığı yayınlarda değil tabi.
mezopotamya eşeklerinin şu sıralar amedli bijili başlıklar açıp yayın yaparak daha fazla gebermeleri için insanları teşvik ettiği mekan. yayın yaptıkları yerlerin tamamı da istanbul, izmir, bursa, ankara gibi yerler. sonra da diyorlar niye istanbul'da gezerken durduk yere linç edildim?

sırf tiplerine ve söylediklerine bakıp tanrıyı bir kez daha reddetmek için giriyorum o uygulamaya. ermeni tenli, fars saçlı, arap sesli iğrenç bir yaratık "biji apo amed'den selamlar" falan deyince richard dawkins'e tapasım geliyor.
göt baş aaçan hatunların kalp ve takipçi kastığı mekan.
(bkz: merve sanay)
birde her şeyin sonuna keyfss demiyorlar mı ifrit oluyorum yahu.

(bkz: siktirip gidin keyfsss)
yüklediğim ama kullanmadığım ve gereksiz gördüğüm program... suyu çıkartılan program da denilebilir; gerçi bizden de bu beklenirdi...
facebook tan daha buyuk bir tehlike olan ve bir an once durdurulup engel olunmasi gereken ahlak ve maneviyat çökertici twitter uygulamasi.