bugün

itici bi kadın.

tek seferliğine cum shot hakkım olsa suratında kullanırdım.
evinde kapıları pencereleri fora edip çıplak geziyormuş kendileri komşuları pek şikayetçiymiş çoluk çocuğa iyi örnek değil.
(bkz: öcalan ın mektubunu dinlerken ağlamak)
guzel kiz.
seksi bir yüzü var..
türkler laf atınca hoşuna gitmediğini, ama italyanlar laf atınca hoşuna gittiğini söyleyen kişidir.
nevruz'da oradaymış ve öcalan'ın mektubu okunurken içerlemiş ve ağlamış. ah canım yaaa..
alana varmak da öyle zahmetli olmuş ki, ''Dağları taşları aşarak, tarlalarda yürüyüp çamurlara batarak ulaştım Nevruz alanına. Gerilla stili.'' diyor.

tabii o da bir parça ekmek derdinde minik bir kuş, çalı çırpı topluyor yuvası için.

ah zavallı kuşcuk.
umut sarıkaya nın şu karikatüründeki iki ayrı fotoğraf esprisine malzeme olan kişi.
https://lh6.googleusercon...33248_1394610_2730705.jpg
dün itibarıyla bulunduğum otelde (şanlıurfa) yöreden iki kişi ile açılıma ilişkin röportaj yapan kişi.
"ben de sohbetinize katılabilir miyim dedim" kıl kuyruk kameramanın "röportaj yapıyoruz yeaaaaaa" diyerek engellemek istemesine rağmen "buyurun" diyerek davet etti. röportoja ve yöre insanından açılıma ilişkin edindiğim izlenimlere sonra değineceğim zira pelin patu haberi yayınlamadan bundan behsetmek etik olmaz.
qezo mu desem gündemde kalmaya çalışıyor mu desem anlamadım bi türlü. zira son olarak öcalan'ın mektubunu dinlerken hüngür hüngür ağlamış bu hanım kızımız. neyse ki dağa kaçırmamışlar, kötü ağlatırlar.
aşırı derecede güzelim, dünyadaki tüm kadınlardan güzelim dünyadaki tüm kadınlar kurban olsun bana tavırlarındaki kadın.
Her hali her hareketinden akıyor bu tavır çok itici.
kardeşim ardayla evde anadan üryan çırılçıplak yürüyoruz bu türkiye normlarına uymayabilir... Diye açıklama yapmış insan evladı.

Ben dünyada bunu garipsemeyecek ülke bilmiyorum.
Arkadaşlar gidip gezip görüp yaşamış arkadaşlardan cevap bekliyoru mümkünse. bunu yadırgamayacak bir ülke var mı?
"bu günlere gelmek için 50000 bebeğin ölmesi gerekiyordu."

ben anlamadım yani bu günler çok mu güzel günler?
Abdullah öcalana devlet başkanı muamelesi yapılıyor, bebek katilleri tavır koyuyor hükümet bunları domalmış köle gibi yutuyor.

Hadi barış var diyelim.
Sen eğer terör örgütü değilsen bebeklerle işin olmaz askerlere saldırırsın bebekler istisnalar dışında ölmez. O bebekleri sırf zevk için katledenlerle barış yapıyoruz.
Üstelik pkkya hiç öfkeli değil aksine apoya minnettar yazısından çıkardığım kadarıyla.
Asker mi katletti bebekleri? Bunu mu diyor. Bunu dese bile saygı duyarım en azından kadına bunu inandırmışlar empoze etmişler...
Askere öfkeli değil, pkk ya öfkeli değil. Bw kime öfkeli amınakoduumunkarısı. O bebekler birileri kanlarıyla madturbasyon yapsın diye öldürüldü ve ben bu katillere çok öfkeliyim. Normal her insanında 50000 bebek katleden bir örgüte öfke duyması gerekir.

50000 bebeğin bu günler için katledilmesi gerekiyordu ne demek.

Bir bebeğin katledilmesini gerekçes. Olabilir mi lan?
naylon solculardan.
sadece daha hafif derecede.
lakin güzel ve akıllıdır. şu apo mevzuundaki fikirlerine %100 karşı olsamda kendisini saatlerce tarihin arka odasında dinlemiş, yazdıklarını okumuş biri olarak iyi bir insan, kendini de iyi yetiştirmiş biri olduğu söylenebilir. bir konu da aynı fikirde değilsiniz diye direk ezmemek lazım.
elimde imkan olsa kendisine nikahı kıyar, mumyalayıp cam çerçeve içine alır göt kadar evimin baş köşesine koyardım. kendisi susarken gayet sempatik; ama yazarken ve konuşurken mavzerle vurasım geliyor. çünkü söyledikleri ve yazdıkları akılla izahı olmayan şeyler.
aponun mektubu okuyunca çok ağlamışmış. gelsin; bende de kuzey ırak'ta çatışırken şehit olan arkadaşlarımın kan kokusu var ellerimde. onların kanlı, parçalanmış, yanmış eşyalarından parçalar var. onlar bir mektuptan daha fazlasını anlatıyor. ağlamasın, istemez; kimsenin göz yaşına kalmadık çok şükür. ama entel olacağım diye de... neyse, tck kapsamına girmeye gerek yok bu aç bi ilaç zamanda. umarım anlaşılmıştır.
anladık güzelim, entelsin en entel sensin, senden iyi ingilizce konuşan yok, senden iyi padişahların fantezilerini bilen yok, bir bilmediğin namaz onu da şeytan komaz!
kendisine he gülüm he deyip ciddiye almamaya çalışıyorum ama nafile çünkü sinirli adamım. allah kendisine selamet versin.
osmanlı padişahlarının cinsel tercihlerine kafayı takmış kişi. olmayan belgelerle atıyor tutuyor falan. maldır deyip geçiyoruz.
vüjudu ata ata sonunda beyin temassızlığa başladı herhalde diye düşünülen, ben öyle duydum padişahlar eşcinsel oluyormuş tarihçisi, apo ağlağı insan evladı.
stüdyo terketmekte üzerine olmayan,komplekslerinden kurtulmadan siyaset yapmaya çalışan hatun kişisi.
katıldığı bir programda oktay vural dan iyi bir ayar yemişliği olan boş kişilik.
Pelin Batu biz onu eski Roma büyük elçimizin tatlı, şirin kızı olarak tanıdık kendisi Boğaziçi Tarih bölümü mezunu şu anda bildiğim kadarıyla aynı fakültede doktora eğitimi almaktadır.
Eğitimli kendini iyi yetiştirmiş bir dünya görüşü olan zattır bu husuta söylenecek söz yoktur amma velakin kendisi şu sıralar ülke gündemini yakından ilgilendirecek bu hassas ortamda bomba etkisi yaratacak sözler sarfetmektedir tıpkı \"Apdullah Öcalanın nevruz bildirisinin okudunduğu sırada ağladığını belirtmesi gibi\" . Elbette kişiler yaptıklarından ve söylediklerinden kendileri sorumludur lakin bu kaotik hassas ortamda böyle bir çıkış yapması gafilin ahmaklığından öte bir şey değildir. Bunu ayrı başlık altında değerlendirebiliriz tabi bunun dışında kendisinin kültürel faaliyetlerini yakından takip etmekteyim ve çokta başarılı bulmaktayım . Tüm bunların dışında bu tatlı, entellektüel, şirin kızımız birazda ağzından çıkan sözlere dikkat ederse tüm Türkiyenin saygı duyduğu, önemsediği parmakla gösterdiği insanlarımızdan biri olması kaçınılmazdır.
uzun süredir kimseyi eşcinsel ilan etmemiş kişi.
bu zihniyetteki kızın babası yıllarca büyükelçilik yaptı. şimdi inal batu'nun yetiştirdiği bir kız böyleyse inal batu'nun elçiliği nasıldır?
asfaltsız yolda; ekilmiş tarlalardan 10 dk yürüdü diye kendini "gerilla stili" yapmış sanan insan evladı.
Kaynak: kendi köşe yazısı.
entelektüeli pelin batu olan ülkenin asil kızı. ha pardon o kendisi oluyordu değil mi?

(bkz: hadi ordan seksi)
asfaltsız yolda; ekilmiş tarlalarda 10 dakika yürüdü diye "gerilla usulüyle" alana varmış insan evladı.
Evde kardeşiyle anadan doğma çıplak yürüyorlarmış. O halde alana gitse, o savunduğu militanlar kendisine gösterirdi gerilla stilini.