bugün

seksilik ve saflığın doruk noktası.
bu kadın böyle entel entel konuşurken işaret parmağımı dudaklarına götürüp "sus ve seviş benimle" demek istiyorum.
insanların bedenin içine ruh konmuşken, bu kadının ruhunu bir bedene koymayı unutmuşlar gibi. baktığımda saf bir ruh görüyorum.
yanında bu kadar çok entry sayısı belirince insanın ödünü kopartmış güzel ve çekici şahıs.
Çok asil bir kadın bence, sırf güzel olduğu için seksist yaklaşım sonucu aptal ilan edilmiştir.
konuşması çok ilginç bu hatunun. biraz peltek sanırım.
hala kişiliğini tamamlayamamış , kendini tarihçi sanan ki ; boğaz içi tarih mezunu + doktara yapmaktadır. *
ya çok severceğin ya da inadına nefret edeceğin insanlar grubundan. güzel, donanımlı falan ama nedensizce içimin almadığı biri.
hayatımda hiç ahmet hakan tipinde bir adamla ilişki yaşayacak soylu avrupalı kadın tanımadığımdan pek soylu avrupalı, titrek aborjin veya seksi asyalı gibi bir çıkarım yapamayacağım kendisi hakkında.

öylesine bir insan olduğu, varlığı veya yokluğunun bir şeyi değiştirmeyeceği kanaatindeyim.
bir haftalığına takılmak istediğim hatun.
şu sıralar habertürkte yayınlanan programda nihat doğana acıyarak bakması ile beni benden almış güzel bayan.

heralde içinden yazık lan kimin çocuğuysa diye geçiriyor olmalı.
programlarda sürekli uyuyan tiptir, acaba neden uyur anlayamadık.
güzel kadın, güzel kadın, ve güzel kadın. o kadar. sadece güzel bir kadın.
Tarihin arka odasinda uyuyakalan ve cok da hakli olan tarihcidir kendisi. Bir de siir kitabi cikartmistir ve ingilizce'dir bu kitap.
güzel kadındır fakat konuşması, ee şey demesi çok iticidir.
ne iş yaptığını yıllardır kestiremediğim, hüzünbaz bakışlı gereksiz hatun.
bana hep vasat altı olduğu halde herkese güzel gelen kızları hatırlatır.
insanı hüzünlendiren bir havası vardır. bu fıkra anlatsa ağlarım lan. o derece.
(bkz: vücudum attı)
bir zamanlar 'tarihin arka odasında' beliren süs bitkisiydi. çiçekti sanırım, güzeldi nan...
konuşurken söylediği her 3-4 kelimeden sonra "aaaıı" şeklinde ses çıkartan kadın. iyisin, hoşsun, kendini geliştirmişsin ama "aaaıı" dediğin an çok itici oluyorsun, yapma etme yahu.
Tarihin arka odasında kendinden 30 yaş büyük adamla sıkışıp kalmış yavrucak.
Kurban Bayramını eleştirmesiyle gündeme oturan konsolos kızıdır.

--spoiler--
Pelin Batu, kesilen hayvanların içini acıttığını belirterek, 'Kurban kesmek keşke yasaklansa. Ete değil eğitime ihtiyacımız var" dedi.
--spoiler--
inci sözlükte bu nickle bi yazar vardı. gerçek pelin batu mu bilemiyorum.
bugün et yerine eğitim yemiş kişidir. kütüphane kartını sodexho gibi kullanır.
250 gram et yemesi gerekir.
(bkz: isks sendromu)