bugün

Tüm hafta boyunca her sabah erken uyanmak istememekle beraber erken uyanmak zorunda olmak ama pazar günü geç uyanma imkanı varken yine erken uyanmak küfür gibi.
Sabaha kadar toplasan 3 saat uyumadım. Dün dükkanı sattım parayı çar çur ederim ye gerginim stres yaptım amk.
Sabah ezanıyla uyanılmış, kahvaltı mı kahve mi diye kısa bir süre tereddütte kaldıktan sonra kahvede karar kılınıp kahve eşliğinde günün ilk sigarası ateşlenmiş ardından da haftanın geri kalınan işlerini yetiştirmek için işe gelinmiştir bile.

Çalışılmasaydı bile yine aynı saatte kalkılırdı gerçi. 8 e kadar uyuduğumu bilmem şu ahir ömrümde.
6 da ki alarmdan önce uyananan ben alt tarafi direksiyon sinavina gircem ne bu heyecan -.-
işe gidecektir.
sahilde kahvaltı yaomak isteyen yazardır.
Benim gibi Kütüphaneye giden bir yazar olabilir. Vize dönemi yaklaşıyor .
Bana hergun pazar.
Haftaiçi her gün erken uyaninca pazar günü de aliskanliktan ayaktayim. Günaydın arkadaşlar.
Hafta içi okulda haftasonu işte olan babası gibi boş durmayı sevmeyen yazardır. Benimdir.
hafta içi 5 dakika fazladan uyuyabilmek için 40 takla atan yazarlardır. pazar günü rahat batmaktadır kendimden bilmekteyim..
boyle pazar mi olur.
diğer günler erken kalkmaya alışmıştır.
Ders çalışmak için erken kalkan yazardır. Zira üniversite öğrencisi ise vizelerine yaklaşık olarak 15 gün falan kalmıştır.
Gününü uyuyarak heba etmek istemeyen yazardır.