bugün

ergen fotbolseverlerin maalesef ki radarına yakalanmış ve her yerdir acayip bir şekilde şişirilen fotbulcu. kötü futbolcu demiyorum iyi. kendisi tipik bir arjantinli, yüzünden de fiziğinden de anlaşılıyor. manchester united e gidip tüm kariyerini mahvedecektir aha yazıyorum.
Ben çok gülüyorum bu adamı övenlere. Lan hayatında maradona, savicevic, zidane ı canlı izlememiş adamlar bunu övüyor. He iyi oyuncu mu kesinlikle ama öyle göklere cıkartılacak bir adam kesinlikle değil.
hala elit bi oyuncu degil ama neymar' in yerini doldurabilecek tek isim bence kendisi. ayrica messi' nin barcadan kopmasiyla (burayi yazarken gozlerim doldu) daha sonra hucumun lideri olabilecek potansiyeli var. mbappe mi dybala mi yoksa coutinho mu gelecek, bunu zaman gosterecek.
Dünyanın topa en iyi falso veren futbolcusudur.
O vuruşu selçuk inan yapsa, taksim'de sallandırmışlardı adamı çoktan.
yeni messi diyenler olmuş.

tottenham ve liverpool'un transfer hedefi yaptığı juventus oyuncusu.

liverpool'da coutinho'dan daha iyi işler yapar. ama çok deli para isteyecek juventus.
manchester united ve bayern münih'i peşine takmış arjantinli 10 numara.

kendisini gelecek sezon başka bir takımda görebiliriz.
baba tarafından polonya anne tarafından italyan kökenli arjantinli top tepici.
Dünya kupasında Arjantin Milli takımında neden yedek kaldığını bilen var mıdır gerçekten bilinmez.. Anlamak mümkün değil.
Bu kadar yetenekli bir oyuncu sonradan bile oyuna alınmaması tam anlamıyla saçmalık.
Meza bilmem ne gibi tipler oynarken yedek kalan adam. Amk keli. Evet.
Keşke arjantin - brezilya maçı olsaydı da dybala - coutinho izleseydik demek istediğim oyuncu.

Tek kelime ile harcandı.
Şampauli nin bacısını sittiği için yedek kalan topçu, başka mantıklı izahı olamaz.
yeni imajı;

görsel
çakma gökhan töre.
Paulo Bruno Exequiel Dybala, Arjantinli futbolcudur. 1,77 boyunda 24 yaşındadır.
Cr7'nin juve'ye transferi sonrası büyük ihtimal juventus'tan ayrılacak olan futbolcu.

Paris saint germain, liverpool, manchester united gibi takımlar kendisini takip ediyor.

Çok çok düşük bir ihtimal ama, umarım lfc'ye gelir.
mane, salah, firmino + dybala. görsel
https://www.youtube.com/watch?v=8s9EP66PtJ8
2018 yılının başlarında coutinho'nun boşluğunu doldurmak için liverpool'un bir ara ilgilendiği ancak juventus'un bir servet istemesi sonucunda jürgen klopp tarafından vazgeçilen arjantinli topçu.

2019 yılında da juventus'un mohamed salah için dybala + 100m euro teklif ettiği konuşuluyordu ancak hiçbir şekilde sonuçlanmadı.

ve en son geçtiğimiz aylarda manchester united ve tottenham'ın radarına girmişti ancak transfer girişimleri sonuç vermedi.
attığı golden sonra asker selamı vererek merih demiral'a sarılmış

görsel
görsel
görsel
Sarri oğlunun yemin törenine gelen baba gibi.
Verdiği asker selamı ile gönüllere taht kurmuştur.
Sen artık yarı Türksün dybala!
koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklayan futbolcudur.
Testi pozitif çıkan futbolcu.

"Turin'deki evinde istirahat eden Arjantinli futbolcu, kulübün Youtube kanalına yaptığı açıklamada şiddetli semptomlar yaşadığını ancak şimdilerde kendisini çok daha iyi hissettiğini ifade etti.

Dybala, "Beş dakikada yoruluyordum. Nefes alamaz hale geliyordum. Kaslarım ağrıyordu. Şimdi daha iyiyim. Daha rahat hareket edebiliyorum ve egzersizler yapıyorum" diye konuştu.

En fazla koronavirüs vakası görülen Avrupa ülkesi olan italya'da bugüne kadar 80 binin üzerinde insana tanı konulurken, 8 binin üzerinde de ölüm yaşandı."