bugün

görsel
görsel
yanında da kola olsa tam olurdu.
3.75 tl oldu yenice ondan önce 3.25 tl idi diye hatırlıyorum.
f/p ürünüdür. gayet güzeldir. paketi yenilenmiştir. evde dolapta. tadına bakmadım yeni paketlisinin büyük ihtimal değişiklik ambalajla kısıtlı kalmıştır. bu cipse puanım 8/10. yeni aromalar lazım.

Not: Birkaç ayda 1,75 fiyattan 2,75 fiyata çıkması beni üzmüş , beni diyetime daha da bağlatmıştır. Kilo verdim diye seviniyim mi yoksa zam oldu diye üzülüyüm mü bilmiyorum.

Yedikten sonra edit: Tadında farklılık yok.En azından ben anlamadım. Heralde değişiklik sadece ambalajla kalmış.
Patates tadından çok tuz tadı gelen, yoklukta gideri olan cips.
Bimin efsane cipsi diğerlerine göre hem ucuz hemde bitmiyor.
bim'de satılan bir cips markası.

reklam falan vermeye başlamışlar amk. az önce denk geldim. ne zamandır doritos reklamı da görmüyorum.

vay anasını. insanlar daha ucuz diye patitoya yönelmeye başlamışlar.
Ketcaplisi gercekten cok iyi, baya iyiymis unutmusum.
Yenilebilecek birşeyde değil yenilemeyecek birşeyde değil.
Yine bimli başlık sağanağı başlamış Sözlükte .
artık nerdeyse ruffles la aynı fiyat olan cips.
fakirin enerji kaynağıdır efenim.

yiyiniz..
yediğine , içtiğine fazlasıyla dikkat eden bir insanım diğerlerinin arkasına baktığım monosodyum glutamattan tut tonla şey var msg hariç diğerinin ne olduğunu bile bilmem ama diyeceksin bunun içinde neler var? patates , bitkisel yağ ve tuz.
e şimdi soruyorum sana hangisini almak mantıklı?
bimde satılan güzel bir cips.
Ketçaplısı efsane olan cipsovski.
sol freymde adını görünce canımın çektiği cipstir. yanına da fuysti olcaktı ki miss.

erinmesem gider alırımdır.
bimdeki ucuz cipstir. sade olanının tadi acilisi kadar güzel değildir.
kısa yoldan nasıl mide kanseri olurum sorunuzun ucuz ve kısa yoldan cevabıdır.
Tadı güzel.
bim cipsi.
közlenmiş patlıcanlı patates cipsini sevdiğim marka. sevdim arkadaş eski zaman cipsleri gibi böyle. fazla yağlı değil ince ve çok. ama biraz daha kasmaları lazım gerçekten iyi olmaları için.

közlenmiş patlıcanı uzun zamandır satışı yapılmayan cipso baharatlı'ya benzettim. çocukken ne yerdim cipso baharatlıdan be. ne diye kaldırdılarsa..
sürekli aldığım diğerlerine oranla gramajı fazla olan lakin ağaç kabuğu tadı veren ucuz cips.
bim'in vasat ürünü.

bim'e yakışmıyor...
bimde satılmaktadır, kekik ve yeşil zeytinlisi çatır çutur yenebilmektedir çokta lezzetlidir.
edit: çok tuzlu.
Öğrenci cipsidir. (bkz: bim) de satılır. Bence gayet de iyidir. Açlığa bire bir ama acılısından şiddetle uzak durulması gerekir. Tabiri caizse iğrençtir bu nasil acı be.