bugün

ikinci eşler tesadüf eseri , en az 15 yaş küçük olur.
adam haklı beyler. bok gibi parası varsa " murat 124 " e binecek değil herhalde.
Ben bir tane bulamadım.adam bulmuş da beğenmiyor.
ona da bir o kadar para verip onun da ikinci baharının cennet gibi geçmesi sağlanmalıdır...
Fasfakir kalmaları temenni edilir. Zaten erkeklerin fıtratında var. Genç eş ile evlenip palyaço olmak ve bunun farkına varamamak da onların cezasıdır.
30yıllık kocası talihsiz bir şekilde ansızın iflas edince onu terk eden kadının yaptığının tersini yapan erkektir.
yorum yapılabilecek bi başlık değil.
Erkeğin huyu para çokken kadının huyu para yokken ortaya çıkar derler.

Nedense parayı bulunca kocayı boşayana denk gelemedik.
Çoğu Erkeğin, ne denli güven vermeyen canlılar olduğunu anlamamızı sağlayan tiplerdir. Etrafta, o kadar çok örneği var ki, saymakla bitmez. Demek ki, itlik bunların kanında var..
Paranın yarısını karısına vermesi gerekeceğinden çok da fifi.
Bu yüzden Boşamayıp ayrı yaşayanlar daha çok. Asıl sırtlan bunlar.
Aranızda evli olmayanlar var sanırım. Evlenen insanlar bilirler ki evlilik insanın hayatında asla yapmaması gereken en büyük hatadır. Bu hatayı toplum gençlere bile bile yaptırıyor. Amaç: "kimsenin benden daha mutlu olmaya hakkı yok. Herkes evlensin görsün ebesinin amını."

Evliliği olumlayan herkes yalan söylüyordur. Bu insanlar eve gidip nasıl yaptım ben bu hatayı diye kendisini sorguluyorlar.

Maddi imkansızlıklar nedeniyle boşanamayan insanlar var bu ülkede. Kadınların gidecek bir evi olmayabilir erkeğin gidecek bir evi olmayabilir. Zaten beraber bile zor şartlarda geçinen insanların nafaka gibi salak saçma bir soygun düzeninden dolayı kazancının bir kısmını bölmesi bekleniyor. Haliyle bu insanlar mecburen birbirlerine katlanmak zorunda kalıyorlar. Sonra parayı buldu 30 senelik karısını boşadı. Boşar tabi helal olsun. Eğer parası olsa 3 ayda da boşardı 3 yılda da boşardı. Erkek düşmanlığı yapmanın anlamı yok. Düşman olunması gereken bir şey varsa o da evliliğin kendisidir.
Bazı erkeklerin aşkına, meşkine, sevgisine güven olmayacağının kanıtıdır.
HAyvan herifler sizin yününüzden evde otururken küfür yiyoz.