bugün

Ayıgillerden ama ayılara çok da benzemiyorlar. En azından kafaları çok farklı.
pandalar uykuları geldiği zaman oldukları yerde uyuyabiliyormuş. onlar ayı mı bir şey diyemem ama bende hafif bir pandalık yok değil.
panda ayı değildir olsa olsa süs köpeği olur, bizim kastamonu’nun bal hırsızı bozayı’ları çinin laboratuvar pandalarını masalarına dansöz diye çıkarıp oynatırlar hey yavrum hey.
insandır.
Ayı babandır, baban pandadır.
panda dayıdır. ayı amcadır.
ayılar pandadır, hadi bakalım.
Ursidae yani ayıgiller familyasından olan bu sevimli canlılar, sadece dev pandanın ait olduğu ailuropodinae alt ailesine dahildirler.
Genetik olarak diğer ayılardan oldukça farklıdırlar.
Ayıdır.
bakmayın öyle sevimli olduğuna, aldanmayın şirin görüntüsüne, sevmek için yanına yaklaştığınızda 29 saniyede parçalar sizi!

30. Saniyede ölüsünüzdür.
Artık kendisine dört duvar ya da ev ayısı diyoruz. Nan Beşiktaş nasıl bünyesine katamadı bu top g.tlü, kafalı minnoşu?

Oturan adamın can havliyle ceketini bırakıp kaçmasını unutamadım.
Bir de beğenmediği eşini sille-i tokat dövüyor. Yani bunlarda kadına ve ceketlilere şiddet var.
Diğerleri varsa yoksa bal, somon.
panda ayı değildir, ayı babandır
panda pandadır ayı babandr.
Bu kadar TV de takip ederim, daha hiçbir ayılığını görmedim.

Hem kastamonuda panda olmadığına göre demek ki değildir.
Panpa pandadır, ayı babandır. Hadsiz...
öyleyse de yüz karasıdır.

ortam yaparsın sevişmez, bulunduğu yerde ses, gürültü vs. olunca stresten ölür. böyle ayılık mı olur amk? senin önüne gelenin kulağından tutup geçmişini sikip atman gerekiyor.
Kibar ayıdır panda. Öyle her şeyi yemez, seçer. Bağırırsın korkar kaçar, yanındakine sarılır tırsar falan. Ayıların cihangirllisidir bir nevi.
Pofudukgillerden olduğunu düşünüyorum.
ayı olamayacak kadar tatlı, insan olamayacak kadar zararsızdır.
Fanta demişlerdi bize.
fethullah fetöcü müdür? sorusuna eş değer bir soru.
Panda bir dondurmadır.
Ayıdır.Ben demiyorum.Cartoon network “we bare bears” diyor.
panda pandadır. hoş tatlı bir hayvandır. ayı sınıfına girmez bence.
görsel
Panda (bence) ayı değildir.

Edibüdü: geçen gün yatak odasının camını sabaha karşı açtım, ev havalansın dedim.
Hatun üşümüş ve bana sarılıp benim pofuduk pamdam dedi.
Buna göre; ben ayı değilim, panda da ayı olamaz.

Değil mi?