bugün

En büyük hatası bjk ve fb takımlarından fb yi seçmek olan futbolcu. Fb de disiplin yok rahatlık ve futbolcularda bir gösteriş merakı var.
yetenekli ama geri zekalı. mental sorunları var ve kariyerini bitirdi.

sen kimsin teknik direktöre posta koyuyorsun o adamın senin hayatının 2 katı kadar futbol hayatı var sikik.
Bana göre fenere gelmiş en genç ama bir o kadar yeteneksiz oyuncu.
yakın zamanda affedilecek ve kadroya döndüğünde daha etkili olacak oyuncudur. aykut kocaman kimle sorun yaşasa onu takıma geri aldığında yüksek verim alıyor. bekleyip görmek lazım.
serbest bırakılmaz. fatih terim ozan'ı alır ve verimli olarak kullanırsa fenerbahçe baskı ve stresten dağılır.

ezeli rakibe bedava futbolcu verilir mi lan?
Aykut Kocaman'ın en büyük hatalarından. ( doğrusu var mı bilemiyorum) Orta saha diye yanıp tutuşurken, piyasa da 8 numara oynayacak kaliteli ve uygun oyuncu yokken, ayrıca ffp'den dolayı transfer yapamıyorken, kazanmak yerine kaybetmeyi tercih etmiştir. Ozan'ın kilo problemi var mental problemi var vs. gibi şeylerin arkasına sığınmak gerçekçi değil, o zaman Şenol Güneş ne yapsın sorunlu sıkıntı çıkaran bir sürü oyuncu ile çalıştı adam etti para kazandırdı kupalar kazandırdı. Bu işler birazcık da antrenörde bitmiyor mu? Umarım takımda kalır. Gidecekse de kiralık olarak gider ve Aykut Hoca gittiğinde daha güçlü şekilde geri döner.
balonun teki.
Fenerbahçe'nin bu seneki günah keçisi.
7 milyonluk çöp. bonservis bedeli almadan serbest bırakılıyor bu aziz iyi enayiymiş nasıl zengin olmuş hayret lan batması gerekti çünkü. aynen.
fenerbahçe ile sözleşmesini fesh edip,
tatlıcı ozan diye tatlı zincirleri açacaktır.
arge 'side kendine ait olacak.
serbest kalırsa ve makul ücret alırsa gelsin galatasaray'a ki orta sahada n'diaye de gidince iyice boşluk oldu. henüz 22 yaşında ve terim'in kırbacı ile adam edilebilir ki çocukken galatasaraylı diye biliyorum kendisi.
Yan pas,geri pas ve tribünlere çekilen şutlar. Hiç ozan tufan olmayı düşündün mü?
Kadro dışı kalması zaten saçma da kalkıp sözleşmesi feshedilecek falan haberleri komik. 7 milyon Euro verdiğin adamı serbest bırakmak nedir amk o kadar da değil. Evet.
Affedilmiş. Bekletilmesi hataydı. Evet.
affedilmek için ne yaptı merak ediyorum.

boş yük aylardır yatıyor kampta yapmadı.
bok çuvalı mıdır patates çuvalı mıdır tam karar veremediğim göbekli ve çirkin topçu.
koskoca fenerbahçe olarak şundan medet umuyoruz.

https://www.facebook.com/.../videos/2031572500210785/
görsel
Modric'e nasıl beddua ettiyse kendisiyle aynı duruma düştü adam.
görsel
bu adamı hiç sevmem ama şenol hoca sadece kendisini adam edebilir.
Paf takıma yollanmış. Bela oldu kaldı. Evet.
şenol güneş'in hayallerini süsleyen vasat topçu.
beşiktaşa itelesek iyiydi.

http://www.gercekgundem.c...n-tufan-icin-tarihi-karar
BEŞiKTAŞ A VERSENiZE ŞiKECiLER. BiR iYiLiK YAPIN 111 YILLIK TARiHiNiZDE.