bugün

Ahad andican.
durmuş yılmaz
Meral akşener
ümit özdağ
Yusuf halaçoğlu
Oktay vural gibi kaliteli kadrolara sahip mantıklı davranış.
her zaman chp'ye, birkaç kere de tkp'ye oy vermiş biri olarak hayatımda ilk defa aklımdan geçirmiş olduğum bir fikirdir. oy vermem sanırım ama belli belirsiz düşündüm bunu. sebebi hakkında bir tahminim var ama tam olarak toparlayamıyorum. sanırım, türk milliyetçiliğinin, atatürk'e saygı duymanın bu derece ayaklar altına alınması benim gibi milliyetçi olarak tanımlanamayacak insanları bile o tarafa itiyor biraz. oktay vural'ı beğeniyorum ayrıca. hakkında fikrim olduğundan da değil, incelesem hoşlanmam bile belki ama bir şeyi bana hitap ediyor adamın, tarzı mı nesi ise.
(bkz: kürt olsam mhp ye oy verirdim)
(bkz: ow shit men)
Her türk vatandaşının söylemediği söz.

Ulan diğer etnik kökenli vatandaşları ötekileştirmeleri yetmedi, şimdi de birbirilerini ötekileştiriyorlar. Nasıl bir kafa lan bu?

malsınız lan, eminim buna.
Helal olsundur. tek yol mhp.
saçma sapan vekil listelerini gördükten sonra "siktret" dediğim... yine devlet bahçeli torpilli adamlarla dolu. dava partisi olmuş torpil partisi... bu değişmedikçe siktret diyorum. ülkeyi değil sadece kendini düşünen insanlarla işim olmaz.
akp'nin ve cumhurbaşbakanınınyaptıklarına artık bu kadar da olmaz diyerek tepki koyacak çoğu eski akp seçmeninin söylediği sözdür.
kayseri millet vekilinin %41 e kadar şansımız var 30 lardayız araştırmalarda demesinden mutevellit oyunu mhp ye verenler çoktur yada o vekil rüya görüyordur.umuyoruz haklı çıkar.
Oyum mhp ye koyum akp ye.
21. yy'da faşizan zihniyetin hala temsilcisi olan çarpık zihniyetli bir partiye oy atmayı aklına koymuş bir insan söylemi.
KOYUM HDP YE DiYE DEVAM EDECEK CÜMLE.
mhp bir sonraki seçimde yüzde 40 ile tek başına iktidar olacaktır. demişti dersiniz.
(bkz: mhp ye oy verdiğim için gurur duyuyorum)