bugün

Burda troll'lük yapıyor ama real hayatta sakin, çok efendi, iyi bir insan olduğunu düşünüyorum.
görsel
Sözlüğün en meşhur yazarı.
Şuraya hala millete yavşamıyor hiç değilse diyenleri gördükçe bişeyler karalanamadn duramıyorum. Oytun karan hatundur. Lezbiyende değildir. Lütfen.
61 entry girmiş bugün paylaştığı leş fotoğrafıyla sözlüğü kirletmiş kezban sürekli bana laf sokuyor diye cırladığı yazar. dikkat et bura uludağ adama sokar çıkarırlar valla lafı. ayrıca oytunkaran düşmanlarına gün doğdu nasıl toplanmışlar lan hemen. hahahasiktir evet.
sabahtan akşama negatif olarak eleştirilen yazar profili. artık bu nickle başlayan başlık görünce,
"yav arkadaş hiç mi işiniz yok yoksa hepinizi düdükledi mi?" diye insanı düşündürüyor.
Geçen gün sürekli eski başlıkları uplayanlara küfür etmiştim. Bu isinde bi adabı var. Oytuna bırakın bunu amk.
Face'den arattığım yazar. Eğer doğru hesapsa gideri var kendisinin.
Gün geçtikçe trollüğünü benimsediğim hatta ilgiyle okuduğum yazardır da kendisi.
sözlüğün akil adamı bir numaralı yazarıdır. evet.
Artık susmasi gereken yazardır. Evet.
Alıştım amk. Küfür etmek istiyorum sonra bi poncik geliyor gözüme anlamadım. Yürüyecem böyle giderse.
günlerce yoktum gittim geldim, değişmeyen yazar. daha ne kadar devam edecek acaba.
(#14448920) evet demeyen entrysini kazılar sonucunda bulmuşlar.
iyi yazardır iyi.

Seviyoruz kendisini. Ortama neşe katıyor.
zall'ın maaşa bağladığı yazardır. Entry başına 1 dolar alıyormuş. Dolarların seri numarasıda "F" ile başlıyormus. Vallaha ben zall'ın yalancısıyam.
oncelerden actigi cinsel konulu basliklari tekrardan canlandiran troll. muhtemelen cinsel basliklarin %60 ini kendi acmistir.
Dünyaya geldiği esnada hangi gezegen amuda kalktı da başımıza böyle bir şey geldi diye düşündüğüm yazar.
bu ülkede 5 saat aralıksız bir şey yapmak pek mümkün görünmüyor. Araya darbe bile sığdırılabilir. E olduğu kadar artık.
Kötü birisi..
iyi de olabilir. Evet.
Sözlükte en ünlü yazar.

Artık saygı duyuyorum.
Gay mısın ?
(bkz: entrysini evet diye bitiren ağır gaydir)
gayarım dikkat et. evet.
bir anda sanırım aşık olarak vurulduğum yazardır.

yazıları öyle içten ve samimi ve doğal ki...

ama o bana bir hi bile demiyor.

kırgınım.