bugün

(bkz: veronica avluv)a benzeyen dişi.
kıvırcık saçtan şaşmayan bağyan.
Gayet güzel, kültürlü ve başarılı olmasına rağmen, çok bilmiş ve yapmacık tavırları yüzünden itici bulduğum sunucu ve televizyon programcısıdır.
bana her zaman itici ve yapmacik gelmis sunucu.
haftasonlarımızı şenlendiren, pek bir sevgili, çayı içilir bir bağyan.
tv8 de hafta sonu program sunmakta. fakat çok fazla kültürlü olması bazen kanal değiştirmeme sebep olabiliyor. güzel, akıllı ve evli.
bir zamanlar beraber program sunduğu hakan çelik'i başarısıyla şutlamış tek başına bilgi birikimi, güzelliği ve sempatikliğiyle haftasonu programı yapan başarılı kadın.

aynı zamanda k. tazeoğlu'nun bir kitabının kapağında boy göstermiş. hatırlayamadım şimdi. onu da biz söyleyeğhh.
çok tatlı bir bağyan olan sunucu. evet.
Boş kadın boş, çok boş. ölümüne boş. alabildiğine boş. yapay, sahte gülüş üstadı. yapmacık tavırlar. programına davet ettiği insanlara abuk sabuk bomboş sorular sorar, cevaplara karşı tepkileri yapay, gülüşleri yapay. bomboş konuşuyor. bu denli bomboş muhabbet yapan birini daha görmedim. kaya çilingiroğlu ve ümit besen ayrı ayrı zamanlarda konuklarıydı. bu kadar laf olsun torba dolsun diye konuşanını görmedim.

laf ola beri gele, yapay gülüşler, mevzu olsun diye, soru sorayım diye saçma sapan sorular sorması televizyonu kapattırmıştır bendenize.

kendisini hiç güzel bulmuyorum fakat güzel olsa ne yazar.
sunucu ve aynı zamanda dünya güzeli.
geçen hafta enis isimli (soyadını unuttum ) AKIL okuduğunu iddia eden mentalist beyefendi ile ilginç diyalog yaşamış sunucu.
enis bey ki kendisi sanırım yetenek sizsinize de çıkmıştı yüzü tanıdık geldi.

kartları var ve uzattı oylum a. arasından bir kartı seç dedi. kartın şeklini düşün ve ben düşünceni okuyarak bunu bulayım dedi. oylum talu kartı seçti. adama göstermedi. kartta yıldız şekli vardı.
adam düşünür gibi yaptı ve yıldız görüyorum falan dedi. oylum şaşırdı. peki dedi hiç kart olmadan ben aklımdan şekil düşünsem onu bilsen nasıl olur dedi. enis bey beni zorlama falan dedi ama oylum hanım ısrarcıydı. peki dedi kolaylık yapayım dört şekil söyleyeyim onlar arasından birini düşüneyim öyle bul dedi. enis bey az önce onlarca kart arasından şekli bulsa da şimdi dört şekil arasında bulamayacağını söyleyip yine ısrar etti ama oylum diretti. dikdörtgen kare çember koni arasından bişeyi düşündü.

enis abimiz bir dk kadar düşündü ve koni dedi.

oylum talu enis beyi ödüllendirmek için yoksa gerçekten koni yi düşündüğü için bilmiyoruz ekranda yeminler ede ede enis beyi alkışladı.

enis ucuz yırttı cidden.
çok tatlı ve sempatik kadın.
konuşmadığı zaman gerçekten çok güzel bir kadın.
televizyona yakışan sunuculardan. ayrıca sohbeti tatlı ve oldukça sempatiktir.
garip bi hayranlık duygusu içinde olduğum hemcinsim.
bahadir ozdenerle guzel bir sohbet gerceklestirdi bugun...
bıngıl bıngıl bir hatun, ayrıca çene yapısı ilginç.
artik gazetelere tivilere cikmasindan mide bulandiran ki$i. ayrica bir erkek ve ba$ak burcu olarak cok itici gelmektedir.
ziyadesiyle itici ve yapmacık kişi. tv'de rastlanınca sinir bozar.
esra ceyhan ın modern versiyonu. esra ceyhan galaxy. ya da esra ceyhan 6. esra ceyhan optimus.
(bkz: türkiye inovasyon haftası/#27110873)
Beren saat'in daha cazibeli ve seksi olan hali.
bir etkinlikte denk gelip kendisiyle selfie çekmiştim.
a spor scoutları yakında kanala alırlar bu kadını.
sürekli "ooooğoh" diyor .