bugün

mayıs 97 doğumlu mali asıllı fransız santrafor. stade rennes forması giyiyor.
rennes takımının 97 doğumlu mali asıllı fransız oyuncusu. 177 cm boyunda ve kanatlarda forma giyiyor.

http://www.transfermarkt....ele/profil/spieler/288230

fransa tarihinin en iyi oyuncularından biri olacağını düşünüyorum.
Büyük bir futbolcu olacak. Bu çocuğun adını yazın bir köşeye.
Didier deschamps euro 2016 kadrosunda yer verir mi bilemiyorum ama bu sene rennes formasıyla harika bir performans sergilemiş sağ kanat.

30 milyon euro ya leicester City ye transfer olacağı iddiaları var.
15 milyon euro ya bourissia dortmund a transfer olmuştur.
Bir sonraki transferi en az 50 milyon euro bedelle premier lig e olur artık.
Emre ile bu çocuk dortmund'un geleceği. Şu dakikaya kadar bayern sol kanadını yol yaptı. Muazzam bir tekniği var. Sakatlık yaşamaması durumunda alman ligini sallar.

Emre kadroda inşallah ilerleyen dakikalarda oyuna girer.
emre mor için dortmund maçlarını izlemeye başladım, şu adam emre'den bile daha iyi geldi bana.Emreden bile iyiyse, ileride fena oyuncu olacak gibi duruyor.

Emre dar alanda daha iyi ama, Dembele biraz daha açık alan oyuncusu gibi.
siyahi emre mor. sayın Dortmund teknik heyeti lütfen şu sabilere biraz son vuruş çalıştırın amk.
O nasıl bir teknik o nasıl bir hızlanma tek kelimeyle harika. Topla uçan bir oyuncu. Dortmund ün gençleri içinde en büyük potansiyeli olanı. Geleceğin süper yıldız adayları arasında en üst sıralarda.
Çok çok iyi ya öyle böyle değil acayip iyi lan bu çocuk. Fırtına gibi , fişek gibi bir çocuk. Dortmund tan sonraki durağı Bayern olur kesin.
Yine Dortmund'un bulup çıkardığı, fazlaca yetenekli santrafor. ileride çok iyi yerlere geleceği kesin gibi duruyor.
iyi topcu fm de borusia dortdmunda her maç golü var.

sezonu 30-40 gol arası bitiriyo.
osman dembele yakın zamanda barçaya gidebilir.
çok özel bir oyuncu.
Süresiz kadro dışı bırakılan futbolcu. Antrenmanlara çıkmıyormuş. Övgüler negatif yönde etkiledi ya da Barça'ya gideceği için böyle yapıyor galiba. Daha 20 yaşında ve yetenekli, umarım kendine yazık etmez.
barcelonanın 105 milyon Euro'ya transfer ettiği futbolcu.

görsel

http://www.ntv.com.tr/spo...ro,Hs4B_RNzk0KkU0te1jvVPg
bana sanki çok yavaş gibi geldi. hani neymar gibi değil sanki böyle ağır gibi ve 105 milyon etmez gibi. neymar 186 maçta 105 gol atıp 80 de asist yapmış. ben bu arkadaştan bu performansı beklemiyorum. bana öyle geliyorç

https://www.youtube.com/watch?v=1nw2r6x-4pY
bu akşamki performansı merak konusu olan futbolcu.
bu adamın nesine 100 milyon euro vermiş barca anlamadım.

neymar'a verilen 220 milyon euro'yu yadırgamam ama bu balona 100 milyon euro vermenin mantığı yok.

neymar'ın boşluğunu asla dolduramaz.
4 ay yokmuş.
görsel
2017'de sakatlanması ve 3 ay forma giyememesinin üzerine geçtiğimiz hafta yeni yeni forma giymeye başlayan, ancak yine sakatlanan balon. 1 ay forma giyemeyecekmiş.

bu salağa 150 milyon euro vermişlerdi ama bu bölücü katalanlara haktır. umarım messi'nin ayağı kopar.

iyice gökhan zan a bağlamıştır. 2 maç oynuyor 7 maç yok.
1997 doğumlu oyuncular arasında en değerli olanıdır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar