bugün

Dayımdır. Ankara'nın tozunu attırır. Ankara merkez , akıllı olsun herkes.
istanbulda yaşıyorsa akıllı olan erkektir.
benimdir. manuel vitesin, debriyajın hamallığı ile uğraşmaktansa, tek el tek ayakla arabamı sürerim.
rahatına düşkün erkektir. yeni model arabaların çoğu otomatik. eski arabalarda da otomatik olanlar var ama çoğu düz. parası olan keyfine düşkün insanlar otomatik tercih ediyor. o yüzden ben düz vites kullanmayanlarla ilgili olumsuz düşünenlere çok katılmıyorum.
ılıktır. manuel kullanan erkek de yarı ılıktır.

not: fayton kullanıyorum.
Basit bir seçim büyütmemek gerek ama manuel tadı farklı bir boyut otomatikteki f1 de ayrı bir boyut saçma bir tartışma.
Evde musluk bozulduğunda tamirci çağırır.
2 yıldır kullanıyorum. senelerce manuel vitesi masturbasyon yapar gibi istanbul trafiğinde kullandıktan sonra nefes aldırmıştır. şimdi istediği kadar trafik olsun, koltuğu geriye yaslayıp manuel viteste yokuşta araç kaydıranları keyifle izliyorum.

manuelciler, debriyajın kavrama noktasını iyi ayarlayın. kayar o araba.
manuel araba kullandığı için kendini "daha erkek" zanneden güruhun eleştirdiği erkeklerdir.

manuel araba kullanmak sizi daha erkek yapmaz arkadaşlar, enayi yapar.
Bir işin kolaylığı varken ne için zorunu seçelim ?. Kusura bakmayın ama manuel kullanmak size tecrübe kazandırır ama beraberinde size iş çıkartır. Otomatik viteste sanki bilgisayarda araba kullanıyorsun. Avantaj ile dezavantaj farkını öğrenin artık.
rahat sürüş isteyen otomatiğe biner gelişen teknolojiyle artık manuel vitesli araç sayısı üretimi azalıyor , üf püf yapmayın siyasetçiler gibi .
Kendi arabam manuel, arada otomatikte araçta kullanıyorum benim için pek bir farkı yok.
istanbul’da yaşıyordur. o trafikte boş erkek tribine gireceğim diye sol bacak kası çalıştırmaya gerek yok.

Mümkünse otonom araç alayım. Whatsappdan konum atıp eve giderim.
o araç opel corsaysa sıkıntı ammavelakin audi a8 falan ise müthiştir. *
Bu modelin düz viteslisi yok biz ne yapalım amk.
yıl olmuş 2018 hala otomatik vites kullanan erkek vıdı vıdı.... yakın zamanda hemen hemen tüm araçlar otomatik olacak zaten o zaman ne konuşacaksınız bakalım.
mantıken manuel vites kullananlar vurduruyordur. malum o vitesin şekli.

otomatik vites kullanan adam akıllıdır. bu trafikte hamallık yapacak halimiz yok amk.
Böyle püüü tükürüp en dipten tutup 3 den 2 ye atacaksın Manuel’in tadıda burada işte .
Rahatına düşkündür.

Ne o öyle stresli stresli, her an tetikte...
hamallık sevmeyen, teknolojinin nimetlerinden faydalanan mantıklı erkektir.
adam değildir vurduruyodur acemidir erkek değildir.
Mercedes audi gibi luks arac kullanan zengin erkektir.
https://www.youtube.com/watch?v=0aYC0CDGYVE
Kalemtıraş erkeğidir.
Çok ciddi soruyorum manuel kaldı mı hala ya hahahaha.oldu olacak motoru da siz ateşleyin bari. 60 bin para vermiş ikinci el almış mesela bi de .. adam hala manuel vites kullanıyor iki de bi hahaha olm bas gaza git keriz misin ne manueli.yazık.