bugün

bazılarının hiç bir suçu yoktur. doğuştan böyle olurlar.
(bkz: ilaçlı et ile köpek zehirleyen şerefsiz). budur net..
duble ve triple olarak değişik versiyonları da mevcut olan çocuk.
Fenerin elenmesine sevinen türklerdir.
https://www.facebook.com/uykusuzaksinalet işte budur orospu çocuğu.

bir bilen varsa şu hesaba el atsın gözünüzü seveyim.
eğer etrafımıza, en yakınımıza dikkatlice bakar ve ince eleyip sık dokursak çokça görebilceğimiz kişilerdir.

illa ki bir veled-î zina olmasına gerek yok, mecazi anlamda da olabilir.
imralı canisi.
buradaki bizon gibi orospu çocuklarına denir. validesinin hayat kadını olmasına gerek yoktur.
http://www.cezmikalorifer.../video/izle.php?id=711694
zedeleyici söz.

bir insanın bir insana olan nefretini, en çok sevdiği tahmin edilebilen kişiye odaklı nefret kusma biçimi. anne!

ırkçılık kadar saçmadır. kişinin elinde değildir orospu çocuğu olmak. nasıl ki rengimizi seçemediğimiz gibi bu durumun da başımıza gelebilme olasılığını engelleyemeyiz.

bizleri; babası belli olmayan bir çocuktan farklı yapan nedir? senin benim gibi rastgele bir insanın hiçbir suçu yokken bu sıfatın altına sokulmuş olması ve bu sıfatın da insanlar tarafından karşılıklı olarak en ağır küfür cümlesi olması ne kadar kırıcı.

ne kadar zararlı bir dünya'da yaşıyoruz ki; insanlar birbirlerini üzmek için birbirlerinin en değerli varlıklarına saldırıyorlar ve bunlar sürekli aynı konu etrafında dönüp dolaşıyor: pezevenk, piç, orospu, kaltak...

iyi ama bir kadın orospu oluyorsa bunun sebebi erkekler değil midir? bu sıfatı ona yükleyen, onların orospu olarak kalmasını sağlayan, onları değersizleştiren de biz erkekler değil miyiz? öyleyse; bir cinsiyetin hızla köreltilmeye çalışılması ve bunun üzerine de köreltildikten sonra ortaya çıkan sıfatın ağızlarda dolaşması ne kadar saçma.

belki de asıl saçmalık, bu saçmalıkta bir saçmalık aramak. ama bunları demem gerek çünkü hiç kimse bunları bilmiyormuş gibi davranıyor, öyleyse ben de sadece bunları ben biliyormuşum gibi anlatmalıyım. belki de bir kişinin daha o lafı ağzına almamasını sağlamış olurum.

görsel

evet biz bunlara gülüyoruz fakat kendimizi hiç bu çocuğun yerine koymuyoruz. ajitasyon yapmıyorum lan gayet ciddiyim. orospu çocuğu olduğunu düşünsene bi' bırak küfür olarak algılamayı artık şunu, kendinin orospu çocuğu olduğunu düşün. arkadaşın soracak baban ne iş yapıyor? öldü diyeceksin. söylediğin en basit fakat en çok üzen yalanlardan biri belki. için içini yiyecek o yalanı söylemek zorunda kalmaktan. niye mi? önüne gelen her kelimesinde orospu çocuğu dediği için.

bırak artık kendini afrika'da açlıktan ölmek üzere olan bir çocuk olarak düşünmeyi, bir kere de gerçekçi ol. binlerce kez orospu çocuğu dediğin lafın yerine kendini koy bi' ve hala diyorsan sen çok değersiz bir insansın.
çok kesindir ki apo. açık ve net.
(bkz: biletix)
sözlük kankalarına verilen isim.
bugün kimde kaç adet var göstermiştir.
kufur degil, niteleme sifatidir.
bazılarının bazen olabileceğini söyler.
çocuksa masumdur. büyükse adı üstünde zaten.
Yakın dostum sandıgım kişi ve onun arkadaşı.
bazılarının ismi ve soyismi.
annesi herkesle ilişkiye girmiş olan.
dusunsenize annesi ekmek parasina farkli farkli kisilerle beraber olabilecek kadar cesur bir kadin, peki ya ogluna ilk deneyimini yasatacak kadarda cesurmudur? peki ya cocuk annesinin bu sifatiyla yasamayi ogrenebilecekmidir? simdi dusunuyorumda hayatimdan gecen bunca orospu cocugunu; orospu cocugu olmakta zor.
asıl babası olmayıp manevi babası çok olan ve herhangi bir yaş sınırlaması tanımayan kişilere verilen adlaşmış sıfat tamlamasıdır.
en iyi örneklerinden biri için:

(bkz: orospu çocuğu taksi şöförü)
türevi olarak (bkz: anadan bağımsız orospu çocuğu)
Kadına siddet uygulayan ve bundan gurur duyan insanların adı soyadıdir.
atatürk'e hakaret ve küfür eden insanların ortak adı.