bugün

bir adet youtube ergeni.
so gay. ama iyi çocuk gibi.
Sempatik eleman. Az biraz salak rolü yapıyor o yönden kaybediyor ama salak rolü yapmasa da bu kadar izlenmez.

Halil söyletmez kadar iğrenç ve itici olsa daha mı iyiydi?
Televizyon reklamlarına çıkar olmuş intelin reklamı valla kurtardı kendisini.
bu arkadaş komik ve sempatik değil aksine itici. biri söylesin bunu ona.
Yolunu bulmuştur televizyonlara da adım atmış diyeceğim ama o kanaldan çok daha fazlasını kazanıyordur zaten. iyi bir insan. Keşke o ve kankaları(muratabigf, ruhi cenet) biraz daha olgun olsalar. iyi insanlar hepsi ancak Ergenlikleri çekilmez oluyor çoğu zaman.
hp nin reklam filminde oynayan yutubır .
Videolarını severek izlediğim şahıs
Özellikle şu videosu https://www.youtube.com/watch?v=uRKtQIGsr3Iim
Bayağı güzel olmuş.
Çok yakışıklı ve karizmatik.

Kız olsam hemen verirdim.
Vermeye bahane arayanların göstermiştir.
Oyun kanalı formatından çıkıp komik videolar yapan youtuberimiz. Videolarının başında "Hrkzmrbbnorkn" demesi onu farklı yapan özelliğidir.
Youtube dünyasının yaratıcı, komik, sempatik çocuğu. Ruhi çenetle yaptığı videoları ayrı bir keyifle izliyoruz.
eski videolarında maraş dondurmacısını trolleme var.
https://www.youtube.com/watch?v=bXJUO0fdHt0
biraz gay gibi ama eğlenceli sempatik bir youtuber arada sırada izlerim.
Trol videolarına gülme krizi geçirdiğim youtuber. Kendisini tanıdığım Zaman 600bin civarı abonesi varken şimdi milyonlara oynuyor. Bu başarısını kanal konseptini değiştirmesiyle sağmıştır.

Videolarını büyük bir sevecenlik ve sempatikle çekmektedir. izleyin izlettirin.
bir enes batur değil. olamaz.
birkaç videosunu izlemiştim. bir yerde tam efendi aklı başında konuşurken hoşuma gitti güzel güzel anlatıyordu filan diğer videolarına da bakayım dedim iyi ki de bakmışım. rezaletti. insanlar ile dalga geçip duruyor. sinir bozucu birisi. ama düzelse gayet potansiyeli olan biri bu da belli.
Burak oyunda ve enes batur isimli tiplerden sonra ismi anılır boş bi' insandır.
hareketleri ergence olan saçma sapan hareketler yapan sevimsiz kişilik.
(bkz: ruhi çenet) ile karşılaştırılamayacak bir youtuber.
Youtube dünyasının önde gelen isimlerinden. Misyonu youtube'u daha ilerilere götürmektir. Arkandayız.
tipine baksan yaşça büyük dersin bir konuşmaya başlıyor hemen anlıyorsun saf mı desem sempatik mi bir türlü netleştiremediğim youtuber.
Youtube dünyasında özgün videolarıyla adeta açan bir çiçek, parlayan bir yıldız, çakan bir şimşek, boşalan bir buluttur.
Lavabodaki yuvarlak delik kadar gereksiz kişi.
Türk youtuberların en iyilerinden biridir. Eskiden oyun videoları çekmesine rağmen sonradan kanal tarzını değiştirerek ağırlıklı olarak vlog çekmeye başlamıştır.
(bkz: Enes Batur)