bugün

Aşırı abartılan büsküvidir. Yeminle negro daha güzel. Ben daha fazla seviyorum. Sevemedim bu oreo yu.
Negro daha iyi.
Abartılı reklamıyla ağza kakao tadı bile bırakmayan püskevit.
üniversite için şehir değişimi ve düzen bozulması sebebi ile sahiplendirmek zorunda kaldığım siyah renkte, sarı gözlere sahip eski kedimin ismi.
Kendisini yediğinizde tadı leş gibi olan, fakat milkshake yapmak için kullandığınızda enfes lezzet veren püskevit.
yahu bu ne pahalılık. fişe baktım şimdi. içinden on adet çıkıyor epi topu. ama sıcak sütle iyi gidiyor namıssız.
migros'da gördüğüm, aa şu ırkçı bisküvinin dünya pazarındaki götü yemeyeni değil mi bu? diye düşünerek bir gün sonra belki çikolata krizime daha koyu kahve rengi ve buna uygun hayal edilebilir tadıyla çözüm olur diye düşünerek almaya gittiğim, ayrıca tasty videolarında bazı tatlılara hammadde olarak kullanıldığı için beni 'satmıyo la herhalde bu bisküvi pek, baksana reklamını yapıyorlar' diye düşündürmüş tam mamül.

Özetle zitseler bunu bana tart pie pasta gibi şeylerde taban için kullandıramazlar,
çok aşırı şekerli olduğu için şekersiz nescafeye banarak bile belli belirsiz bir koku ve koyu renkle bitter çikolata beklentisini boşa çıkaran o berbat şerbetsi tadı, aldığım koca paketi bitirinceye kadar unutamayacağım.

içindeki monosodyum glutamat miktarını da, o kadar maddeye rağmen damagımda bıraktığı tada rağmen eğer kısa sürede tekrar oreo istersem ölçebileceğim. Şu an bisküviye yüklenmeye başladım bile çünkü.

edit: kreması, türkiye'deki beyaz kremalı bisküvilere göre daha yumuşak bir tekstüre sahip olduğundan görece biraz daha memnun edicidir.
lezzetli olmayan bisküvi. cidden bunu delicesine seven insan var mı ?
tadı abartılan bisküvi.

öyle bağımlılık yapmalık bir durum yok. pötiböre peripella sürerim daha kıyak olur.
Harika bir bisküvi.
Dişi çikolata kaplı olan çeşitleri değil, sade klasik oreo bir harika.
Milka oreo da güzel.
Ün salmış bir bisküvi markası. Bence
bu kadar ünlenmesi fazlasıyla garip.
Çünkü tadında öyle abarttıkları gibi
ahım şahım bir şey yok.
Lan bildiğiniz eti negro amk.
gereksiz mondelez ürünü.
Aynı klansmandaki eti negro nun ona göre daha f/p ürünü olduğunu düşündüğüm kremalı püskevit. Elit bir müşterisi vardır. Hani şu birden gelen misafire meyve suyunun yanına koyulan ikram varya. işte zenginlerin ikramı budur.
hiç yemediğim merak da etmediğim bisküvi.
Dikkat ediyorum da HAKKINDA olumlu entry yazanların eksilendigi, olumsuz entrylerin ise artilandigi bir başlık olmuş.
Bu sözlük hakikaten enteresan bir ortam.
Sanıyorum pahalı olduğu için bir karalama kampanyası başlatılmış.
Bu tarz bisküvileri sevmeyen insanlari anlarım. ONLAR negro yu da sevmezler.
Ama... Negro yu seven biri Oreo ya kötü diyemez. Dese de inanmam.
probis varken bunu yemek? bilemiyorum.
cool hava katan,ad yapmış bisküvi markası. şahsen negroyu tercih ederim.
Kremalı püsküütün bile fark atacağı,büyük promolarla marketlerde orda burda gözümüze sokulan lezzetsiz garip şey.
Aşırı şekerli, sütsüz yenmeyen diğer taraftan negro'nun yanında adının anılmaması gereken kafir biskevit. Yemeyin yedirmeyin, yiyenin ağzını burnunu kırın.
Dondurması da değişiktir. Hem güzel hem de ne yiyorum ben tadı bırakır.

(bkz: oreolu cornetto)
Bir şeyin de hakkını verin yahu. Oreo'nun tadı kötü demek için insanın dilinin götüne kaçmış olması lazım.
Hazır makarna bile yemeyen ben, hastasıyım.
Gerçekten kötüdür. Bir iki yemede değişik gelebilir sonra ülkeri etiyi aratır.
abartılmış atıştırmalık. bir de her halta koymuyorlar mı.

oreo lu dondurma, oreo lu bilmemne.
4 tane koyuyolar pakete 1 tl gerek yok hacı.
Reklamında eşimin kuzeninin oynadığı ürün.
Şu biberonla süt damlatan psikopat.
He buna rağmen hiç yemedim.