bugün

iyi yapan kadinin basina mavi gullerden yapilma bir tac bile takabilirim.

sonra o tac basindayken tekrar yaptiririm.

seksin en hali.
uzun zamandır bana yapılmayandır.
http://www.liveleak.com/view?i=29c_1386914378
tek tarafın zevk aldığı seks türüdür. lakin eğer sizinle oral seks yapan bir sevgiliniz varsa bilin ki sizi çok seviyor. kendisi zevk almamasına rağmen sizin için yapıyordur.
her iki taraf içinde hem yaparken hem yapılırken zevk verebilecek olan sevişmede es vermeye yarayabilen tamamlayıcı unsur.
ağız ve penisin intercourse olma halidir.
michael douglas' ın bu yüzden gırtlak kanseri olduğunu açıkladığı aktivite. evlerden ırak.
en güzel atıştırmalık seksdir.
Zevkin hat safalarda oldugu bi durum mutlu edilmek icin yapılan fantezi.
ilk olarak psikiyatrımdan öğrendiğim eylem.
yanlış anlamayın adama oral seks yapmadım.
yaş 13 filan,daha ergenlik dönemleri,oral seks ne demek diyorum anneme söylemiyor.
gittim psikiyatrıma söyledim ben de.
zaten sert ve alaycı olan doktorum bana baktı ve, oral ağız demek dedi.
peki dedim.
başka bir şey anlatmaya devam ettim.
yabancılar bu konuda açık ara önde olsa da bazen türkler arasında da bunu iyi icra edenler çıkıyor. insan şaşırıyor bu kadar güzel bir şeyi türkler neden iyi yapamıyor? bari bu branşta yükseklere oynayalım avrupada.
uzun zamandır yapmadığımdır.
tırı garaja parketmeden, içi dışı yıkatmaktır.

(bkz: hay ağzınla bin yaşa)
Oral seks yapılarak uyarılmış klitorisler ve vajinalar pek kaygan olurlar ve
Penisin vajinaya giriş çıkışı esnasında meydana gelebilecek tahriş olasılığı
En aza indirgenmiş olur böylece.
Tabi ki oral seks öncesi kadın ve erkek dişlerini fırçalamalı varsa gargara kullanmalıdır
Lar ki oral seks daha hijyenik bir hale büründürülsün.
öncesinde mutlaka iki tarafın da duş alması gereken seks çeşidi.
isterseniz beraber dujj fantezisine bile girişebilirsiniz ama nolur hele ki erkek kısmı üç gündür değişmeyen donları ve ne zaman duş aldıkları belli olmayan halleri ile bunu talep etmesin.
gırtlağa kadar alınanı makbuldür. ağız ucuyla lolipop yalar gibi değil yani.
Ağız sağlığı bakımından yaptığınız kişiye göre sakıncaları olabilecek seks çeşididir.

Bazı ağız kanserlerinin (viral kanserler) etyolojisi buna dayandırılmaktadır.

Kimle yaptığınıza dikkat edin, çok eşli olan kişilerle yapmamaya özen gösterin.
Muhakkak duş alın.
genelde kızların erkekleri uyardığı seks türüdür. erkeklerin kadınlara yapması çok şık olmuyor.
Partnerlerin birbirine aynı anda yaptığında uçma garantisi olan eylemdir.
(bkz: altmışdokuz)
Erkekler kendine oral seks yapılmasını çok sever ama kendileri kadınlara oral yapmayı sevmez. Zevk fırtınası yaşatması istenen cinsel ilişkide utanma, iğrenme olmaz.Olmamalıdır. Varsa da bunu yenmeye çalışın. Yatakta altmışdokuza bayılsamda kadından önce boşalma riskim olduğundan ansızın kadının ağzından çıkartıp hemen pozisyonu değiştirip bacaklarının arasına gömülüyorum. Önce kadınım boşalsın benimki zaten kolay. Belki de bu sayede ahım şahım yakışıklı,kaslı vücutlu olmadığım halde vazgeçilmesi zor biri oluyorum kimbilir.
malum olayı "dil"lendirmektir. fazla da dillendirmemek lazımdır.
genelde erkege yapılanı üzerinden seks kataloğuna eklenen aksiyon. kaba tabirle sakso çektirme halidir. erkekler genelde " ne yalarım " modunda gezinirler ancak çoğu o paslı gibi demir tadını alınca bu durumdan rahatsız olurlar ve onlar için kadına oral seks orda biter, ya da benim gibi çok dudaklı vajinadan tiksinenlerin tercih etmediği seydir oral seks. ancak her erkek kendisinin yalanmasını sever, hatta favorisidir.
durduk yere can çeken şeydir.
(bkz: dile kolay ama zor)
insanların gereksiz icatlarından biri.

Her şeyi neden basitleştiriyorsunuz? Ve neden her şeyin suyunu çıkarıyorsunuz...

Edit: ben böyle görüyorum. Siz yalamaya devam edebilirsiniz.
aşkın fiziksel hali hayatın tatlı cilvesi seksin olmazsa olmazıdır.