bugün

bu entry omomatik olarak girilmistir.*
birilerinin ekşisözlük ve itüsözlük'te de yazar olmasını sindirememiş ve bu ezikliğini o kişinin nick altına terbiyesizleşerek gidermeye çalışmış, kendini ifade etme özürlüsü arkadaş.

not: dostum belli ki henüz ortaokula veya en fazla liseye gidiyorsun, sana bir büyüğünden tavsiye biraz da derslerine zaman ayır. sevgiler.
latince bir cümledir ve büyük kasaba anlamına gelmektedir.
(#14280925) entrysi ile güldürmüştür.
ergen arkadaş.

(#14299456)
delisi dışına diye tabir edilen türden yazar.bildiğiniz, açık açık, çekinmeden şappadanak ne düşünüyorsa söyleyen yazar. ama en azından fesat değil bak.onu kavradık.
komedi dans üçlüsü modernizeden sadece biri. yeteneksizsiniz yarışmasına çıkacakmış.
(#14660451) nolu entrysiyle beni gururlandırmış *, sarı saçlı, mavi gözlü, asi ruhlu, seksi bi yazar dostumuz. *
sanırım 2001 doğumlu kendisini ne sanıyorsa. (bkz: velet)
Kendi deyimi ile kadınları "gereği kadar" ağlatmayı meziyet sayan yazar.
mübarek adamdır.
Orjinal girileriyle buralarda yeni olmama rağmen dikkatimi çeken (sözlükte şlmdiye kadar denk geldiğim en özgün) yazar. Saygılar.
(#14762884) bu entrysi ile call of duty oynadığını belli eden yazar.
(#14852492) babasının yazıyı okuması halinde o güne * lanet etmemesi elde değil, tabi entryde kendi annesine söven kişinin izlerine de rastlamak mümkün, acilen tedavi olması gereken kişinin belkide son haykırışları.
güzel tespitler yapıyor. yazılarını genelde beğenerek okuyoruz.
terbiyesiz. insanları eleştircem diye 40 takla atan omurgasız. komplekslerinden sıyrılamamış, ezikliğini diğer insanları eleştirerek kapatmaya çalışan, entel olcam diye kendini yırtan ama insan bile olmayı henüz başaramamış kişidir.
--spoiler--
hey dostum sadece biraz eğlenmek istemiştik.
--spoiler--

tanım : yazar.
(#15046653) keskin yakalamış yazardır. sevdim.
saian hayranı kişi. takdir ettim.
Silah ismi olabilecek bi nicke sahiptir.
Beni hayretler içerisinde bırakan, call of duty ve diğer bilgisayar oyunları üzerinde master yapmış olduğunu düşündüğüm yazar. Kendisi bilgisayar oyunlarında ve bilgisayar donanım, yazılım konusunda engin bilgilere sahiptir. Call of duty' nin nerdeyse bütün repliklerini ezbere bilmektedir.
Gelsin efendim...
(bkz: dont müf)
(#15092580) nolu entrysiyle utanmama sebebiyet vermiş yazar kardeşim. o senin güzelliğin dicem çok klasik olcak, sende ki gözler ben de de olaydıı oyyy dicem şimdilik. seviyorum seni.*
(#15112850)yerinde tespitleri ile takip edilesidir.
"Üzerime helikopter düşecek olsa yanıma çağırırım" yazarı.
(bkz: crap run)
yakışıklı yazar.