bugün

Modern çomar sitesi. iki-üç click uğruna çocukları da işin içine katmışlar. iğrençsiniz gerçekten.
Gerizekalı iq bakımından 2 hanelere oynayan feministlerin egolarını okşayan sikik ergen eğlendirme sitesi.
Keşke şu fotoğrafı yüzünü sansürleyip paylaşsaydın. Suç işlemiş oluyorsun. Uyarmak isterim.

Tanım: rezalet ötesi bir durum. Paylaşıldıktan sonra ekşi sözlük üzerinden aldığı tepkiler neticesinde apar topar kaldırılan fake taxi logosu altında araç içinde çocuk fotoğrafı paylaşıp bunu anlamsız diye nitelendiren bir oluşum. Daha fazlasını söylemeye edebim yetmez. Ama en ağır hakaretleri hak ettiler. Özür metni yayınlamak yerine inkar politikası güttüler. 2017 türkiyesinde en basit çıkış yöntemi.
esprisinin ne olduğunu hala bilmediğim site.

hiç girip de incelemedim.
Uyku getiren bir site.
testlerinin keyifli az bilinen film listelerinin güzel olduğu bir site. bazı şeyler çok saçma olmasına rağmen bir girdap gibi içine çeker.
Muhteşem bir sitedir.
testlerini çözmek zevkli oluyor.
Zamanında haber olduğum site. Ünlü olmak zor arkadaşlar. Evet.
editörleri gece 12 den sonra facebookta sadece cinsel içerikli şeyler paylaşıyor. magazin haberleri dışında içi baya boş şeyler hep bi yerden alıntılar boş gereksiz sitedir.
Ergenlerin, testlerini çözdüğü site. Igrenclikte sınır tanımıyorlar. Kadını yüceltmeye çalışırken kadını aşağılıyor, erkeği yüceltmeye çalışırken erkeği aşağılıyorlar. Hayır yani illa bir cinsiyeti yüceltme çabasına girip kullanıcı kasmaya çalışacaklar.
ilk defa anlamalı bir içerik gördüm
https://onedio.com/haber/...iklarini-anlatiyor-795303
buzzfeed türkiye versiyonu. kalitesiz içerik üretilen bir site.

youtube türkiye'yi de kirletmektedirler.
oğuzhan uğur gibi birinin burada çalışması da oldukça şaşırtıcı.
oğuzhan uğur'u viral yapıp ergenlerin diline pinç denen saçmalığı yerleştiren oluşum.
bütün kızlara yürüyen site.
saçma olduğunu bilsem yada bilmesem de sebepsiz yere testlerini çözdüğüm ve çözerken bazen huzur veren site. Harbi neden böyle oluyor ki ? Gifleri yüzünden falan mı ?
geçen senelerde daha kaliteliydi.
http://www.youtube.com/watch?v=YizhRJn7f9g şu videolarına deli gibi kahkaha attım, Allah affetsin. Daha doğrusu adamın araya girip konuşmalarına.
o kadar prodüksiyona bir nargileyi yakamadınız mı onedio.
Bu videonun bir de "kaslı erkek" versiyonu var, toplamda 2 tane çekmişler bu tarz video ve yorumlara "erkek düşmanlığı yapmayın" diye bir sürü kişi sızlanmış, herkes kızmış devam etmemişler o zamandan beri, insanımız ne kadar aptal aq ya, ne güzel video konsepti halbuki. Her şeyi ciddiye almak zorunda mısınız?
yakında batacak.
içerik üretemiyor. sürekli kendini tekrar eden başlıkları pişirip pişirip insanların önüne koyuyorlar.
he amk erkekleri itici gösteren şeyler...
yok büyük göğüslü kadınların dertleri !

yeter amk !

not : face de beğeni listemden de çıkardım.
kurduğum ad blocker sayesinde, 5 saniyelik video için 30 saniye reklam izlemediğim sikindirik içerik sitesi.
Boş beleş icerik üreten site.Türkiye'de internet medyası da oldukça kalitesiz maalesef.

görsel
iyice saçmaladılar. youtube kitlesine yaranma çabaları bunlar hep.
Erkek düşmanı feminazi editörlere sahip site.