bugün

Testlerine feci sardığım site.
siyasete girerek artık bokunu çıkarmış olan internet sitesi.
Galerileri ile yardırmaya devam etmektedir.

http://onedio.com/haber/k...en-efsane-18-tweet-531469
sağlam bi sitedir.sözlükteki ergen tayfanın artış hızı devam ederse alternatifi olarak girebilirim. sözlüğü çin kerhanesine çevirdi vicdansızlar.

not1:'on birinci nesil yazarsın,bide konuşuyosun buralar ergen kaynıyo diye.istemiyorsanız rahat bırakın bizi'diyecek 11 üstü yazarlar!demeyin.zamanla alışacağız.

not2:'sözlük nee? o nee? ne alaka alternatifi birader? hahahaha.'diyecekler.oruç kafama vurdu.ben ne dediğimi biliyo muyum?
Tek kelimeyle yalancılık üzerinden prim yapan, insanları kışkırtma meraklısı site.

http://haber.sol.org.tr/d...kaynaksiz-haberler-121049
Bugun butun mesaimi aptal aptal karakter testlerine ve galerilerine ayirdigim site .

En kotusu de bunu bile bile yaparken, bir turlu cikmak istemeyisimdi.

Bir ara yagmur gibi yagmaya baslayan mailler olmasa belki hala; bir roman olsaydiniz hangisi olurdunuz testini cozuyor olurdum.
şu paylaşımıyla beni yarmıştır.

http://onedio.com/haber/yeni-evli-gelinler-535657

allah sen büyüksün, evlerden ırak duası bile ettim.
işyerinde tek açılan site olmasından sebep hatim etmeme az kalmış sitedir.
Harbionedio nokta com.
boredpanda.com sitesinin Türkiye usulü. bir çok içerik boredpanda'dan zaten...
yüzde sekseni boş içerik olan site. yine de uzun mesailerin vazgeçilmezi.
Yüzde 96.73 ü boş ne sekseni la. Yıl olmuş 2015 hala anket, test falan yapıyorlar.
Testleriyle insanın egosunu tavan yaptıran, herkesi mutlu eden, nabza göre şerbetçi site.
Bu kadar popüler olmadan önce harika olan site. Hatta o zamanlar , inşallah kimse bulamaz buraları demişliğim vardı.

(bkz: o eski halinden eser yok şimdi)
iş yerindeki bilgisayarlar facebook youtube falan açmıyor. Onedio açılıyor. Aslında format güzel. Hem haber hem test anket hemde komedi. Ama içerik sıkıntı daha yaratıcı şeyler yapılabilir.
mantığı araklanmış olarak görünebilir ama herkes ingilizce bilmediğine göre mantıklı bir araklama olarak gödüğüm, boş zamanlarımda vakit geçirdiğim site.

sosyal içerikli bir spor haber sitesinde editor olmak isteyenler varsa mesaj atabilir.
benim düşündüğüm şeylerin aynısının konulara yorum olarak yazıldığı site....
Can sıkıntısını ortadan kaldıran müthiş buluş.
Güzel site araştırıyor.
çok boş beleş içeriği bulunan bir site.

sıkıntılı zamanlarda yapılacak bir şey yoksa vakit geçirilir..
beğendiğim site.çok güzel sunumlar olabiliyor tavsiye ederim.
tanım:çeşitli durumlarla,konularla ilgili görsel ve video desteğinde kişilerin sunum yaptığı site.
takılıp kalındığında baya zamanı yiyen sitedir kendileri.
Zengin olmanin 10 yolu, kiz tavlamanin 50 inceligi, dunyanin en guzel 20 sehri, gibi sacma sunumlari olan vasat padisahı sayılan site.
Son senelerde türeyen üç beş tane tivitir kullanıcısını "editor" diye tanıttıkları site. Oradan buradan çalıntı içerikleri, saçma sapan genellemeleri bir araya getirip sunuyorlar. Gıcığım sana onedio.
Dizapeam nickli sahibi ve editörü olan adam şirketten atılsa tr'nin açık ara en iyi sitesi olur. Ama malesef o adam var.