bugün

On numara bir sitedir. ceviri filan diyenlere kusura bakmasinlar da gulerim yahu simdiye kadar siz yapsaydiniz bi tane icerigi dolu site... anca tas atin davarlar. Orjinalini anlamayacaginiza gore bu evladır. Biraz günceli takip edin ceviri meviri. ya nasil kendinizden utanmiyosunuz ben sizden cok utaniyorum mesela..
Güzel bir sitedir. Kısa sürede ismini duyurdu.
super bir site. ozellikle testleri ve cinsellikle iliskilerle ilgili galerileri harika. bayiliyorummmm.
Galerileri güzel testleri de canı sıkılıp yapacak hiçbir şey bulamayanlar için iyi.
Testlerini galeriden daha çok sevdiğim site.
Oldukça geniş bir kapsamı olan güzel bir site. Favorilerimin içindedir.
Butun kisilik testlerini cozdugum, izleyecek video birakmadigim site.
2 dk bakıp çıkılamayan site.
futbolla girip seksten cikabileceginiz site. site kemal eksioglunun sanirsam tasarimina kadar ona ait, kiyak insan vesselam.
Çağımızın siber bağımlılıkları arasındadır. Lakin son zamanlarda abuk sabuk testlerle kafa açmaktadır.
daha önce böylesi görülmemiş sitedir. içinde bulamayacağımız şey yoktur.
merve ç denen kezban harici güzel sitedir.
insana gaz üstüne gaz veren kendini iyi hissettiren o çok sevdiğim internet sitesi.
icerik olarak turkiyenin en guzel sitesi. ozellikle muzik ve sanatci oneri/haberleri cok hostur. misal engelbert humperdinck hakkinda ozel haber yapan tek site olarak aklima kazinmistir.
popüler olduğu için sevmediğim site. popüler olan hiçbirşeyi sevmiyorum amk.
buzzfeed çakması.
ısrarla içerikleri burdan alıyo, olm 5 içerik burdan 1 tanesi sizden, olmazki böyle mk. orjinali; bu http://www.buzzfeed.com/.
ayriyetten islam düşmanı bi sitedir.
Sıkıntdan çoğu testini hatim indirdiğim sitedir.
güzel pazarlanan ortalama sitedir bence.
Henüz diğer siteler gibi çekiciliğini kaybetmemiş site. Kaybetmesini de istiyorduk sanki...

Not: Testleri de oldukça ilginç fakat, nadiren güncelleniyor.
http://onedio.com/haber/r...ereken-14-ozelligi-510175

başarılı.
çakma buzzfeed.
kayda değer paylaşımları buzzfeed den alıntıdır. yada ordan burdan. zaten geri kalanı da cevabı aynı çıkan testler,yer doldursun diye yapılan saçma sapan paylaşımlar. Ha bi de Merve Ç. var. onu nasıl unuturum. Erkek düşmanı, Berk yada Berke isimli eski sevgilisine olan hırsını bütün erkeklerden çıkaran çakma profil resmi kullanan bir harun abi.
takip etmeyi sevdiğim site. bir de line.do var.
merve ç. kız falan değil kızsa bile karakteri paylaşımlarıyla paralel değil. site hit alsın diye bu tip çirkinliklere gerek yok.. pardon burası türkiye. gerek var.

edit: merve ç nin çakmasını da hebreself'te türettiler hemen zaten. hakkaten gerek var demekki.