bugün

(bkz: ay götüm)
sözlüğün değerli abilerinin kesin emridir. gece yazmayın lan siz. entryleriniz slovakyalı şairlerin yazıları gibi. yazmayın yigenler. evet.
11. Nesil ne kii ?( 11. Nesil çıkcam .s)
çok değerli ve aşırı saygıya layık sözlük abilerinin emridir. yatın artık bre gafiller. evet.
Bir kesin emirdir.

Gece gece saçmalama yapmayın bre gafiller. Evet.
Sonuna kadar katıldığım durumdur. Bu başlığı açıp aktifleştirene de ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum.
Bir sözlük abisinin emridir. Artık gece mesaisi yapmayın siz bre gafiller. Evet.
Bir sözlük abisinin kesin emridir. Fermanım budur. Bre gafiller gece entryleriniz irlandalı Astronomi uzmanlarının yazıları gibi. Yazmayın . Evet.
Yazarız. Klavye bizim parmak bizim.
bir fermandır. bir emirdir.

şu halde size düşen, emrü ferman yüce padişahımızındır deyip yazmamaktır bre gafiller. evet.
Bir emirdir değerli sözlük abilerinden. Yazmayın gece bre gafiller. Evet.
bir sözlük abisinin kesin emridir. gece olunca sizin yazdığınız yazılar iyice kötüleşiyor. hiç okuyası gelmiyor insanın. sözlük ulan burası sözlük. şu açtığınız başlıklara bir bakın. irlandalı şairlerin mısraları gibi gafiller. gece olunca siz iyisi mi yazmayı bırakın. evet.
Bir uyarı.

Yazamıyorum zaten. iki defa uzunca yazdım, yanlışlıkla geri simgesine bastım. Bak bunu bile zor gönderiyorum.
Bir padişah emridir.

Bre gafiller gece gece adamın asabını bozmayın. Yatın lan. Evet.
Her gece hatırlatılması gereken ihtar. Geceye az var. Şimdi kalkın ve düm düz devam edin. Arkaya bakmayın. Evet.
aslında ben, her dediğim olsun diyen birini tanıyorum. öhm. akrabalık var mı?

not: on birinci nesil.
görsel

Bıkmayacağım.
Hah benim suçum ne her girdiğim başlıktan bir iki beğeni alacak şeyler söyleyemeyeceksem ne işe yarar bu sözlük?
oldu canım sen kapat ben arayayım, hayır kontürün gitmesin yani.

oytun'a özenen 8. nesil bir yazarın anlamsız isteği.
(bkz: #32598534)
her gece ya da geceye yakın bir zaman kala gafillere hatırlatılan bir uyarıdır. bre gafiller gece gece yazıpta bizlerin sinirlerini zıplatmayın. yoksa kulaklarınızdan tutar , atarız sizi. evet.
Bir emirdir. Bre gafiller gece gece sinir bozmayın. Evet.
Gündüz de yazmasınlar dedirten önermedir.
Arap sen yazma.
Bir emirdir. Bre gafiller gece yazıp sinir bozmayın. Kadınlar bu gece yazsın. Onlara serbest. Evet.
bir uyarıdır. bre gafiller gece gece sizi dinlemek istemeyiz. evet.